Rzecznik pana Anżeja Spychalski o wiadomych wypowiedziach Putina:

„…to wynika tylko i wyłącznie z tego, że polska polityka zagraniczna odnosi ogromne sukcesy w ostatnim czasie, przede wszystkim na kanwie bezpieczeństwa (…) Władze rosyjskie to widzą i władze rosyjskie poprzez prezydenta Putina podejmują tego typu akcje. My jesteśmy na nie przygotowani”.

No to rzeczywiście musieliśmy ruskim napędzić niezłego stracha, tym swoim spektakularnym, międzynarodowym powstaniem z kolan. Patrzcie taka z nas już potęga, że Putin z kolegami ze strachu sikają pod siebie. Za chwilę zajmiemy ich miejsce i będziemy drugim mocarstwem świata.

Zawsze mi się wydawało, że rzecznik Spychalski jedynie wygląda na takiego co to pięć groszy nikt za niego by nie dał i prędzej wysłał do lekarza, niż na front, no wiecie… na takiego, za przeproszeniem co nieco ociężałego tu i ówdzie mi wyglądał. Niestety myliłem się! On nie tylko tak wygląda on taki jest! 🕷

6 komentarzy dotyczących “Odkrycie

 1. Putin to jednak ma szczęście : swego czasu premier JK nie chciał polecieć na szczyt z udziałem Putina, gdyż wówczas doszłoby do rękoczynów. Oczywistą oczywistością jest , że to Putin leżałby nieprzytomny na deskach po ciosach JK.

  Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  No jak jak tak.Przecież JK to znany karate „miszcz”
  A „my som potegom i juz”
  Maluczko maluczko w imię solidaryzmu Matousz ogłosi zbiórkę na FON.Bis AD 2020.
  Przy aplauzie Sejmu i błyskawicznym podpisie PAD.

  Polubienie

 3. w.i.e.s.i.e.k

  Przygotowani ?
  A co to będzie gdy tak Putin zacytuje ówczesne apele Armii Krajowej „Do ludności”By nie rabowała pożydowskiego mienia
  „A co to będzie gdy Kreml zacytuje Biuletyn Informacyjny AK gdzie pisano ówcześnie
  „W imię najszczytniejszych haseł Boskich i ludzkich zaklinamy was rodacy, byście nie poniżali się do roli szakali – apelowała 18 września 1942 roku redakcja „Biuletynu Informacyjnego”, czyli organu prasowego Armii Krajowej. Niewielu jej posłuchało. Mieszkańcy miast i wiosek w najlepsze korzystali z nadarzającej się okazji. Po trupach rabowali wszystko, co tylko zostało po wywiezionych z gett i wymordowanych Żydach.
  Podobnie wyglądała sytuacja w stołecznym getcie. Opisano ją w innym periodyku Polskiego Państwa Podziemnego – „Agencji Prasowej” (numer z 7 października 1942 roku):

  Skoro tylko opustoszały kamienice w warszawskim getto, ruszyły tam, za te upiorne mury – gromady szakali, aby kraść bez pamięci skrwawiony, trupią wonią przesiąknięty dobytek. (…) [W ślad za policjantami] idą szumowiny społeczne, plądrując i kradnąc, co się da. (…) Po ulicach Warszawy włóczą się teraz grupy wyrostków, nawet 12-14-letnich malców, którzy bez żenady handlują zrabowanymi przedmiotami. Szczególnie niepokojący jest fakt, że ogół publiczności nie reaguje na widok tej ohydy (…). Wstyd stwierdzić, że rabunkiem mienia plamią się nie tylko maluczcy, ludzie o niskim poziomie umysłowym, ale także osobniki o znamionach, a w każdym razie z aspiracjami inteligencji (…)
  Powiemy ??
  Pewno ci z dawnego AK to ludzie Kremla i „zdrajcy narodowej sprawy”

  Polubienie

 4. Strach się bać. Przy obecnym stanie w wojsku, Putinowi wystarczyłaby już jedna 12 godzinna zimowa noc …

  Polubienie

 5. Mietek

  Np dobra. A po co to mienie pożydowskie miało tam sobie leżeć i niszczeć? Ono się nam po prostu należało – piszę „nam” bo to i moi-nasi Rodacy to mienie rabowali. Nie brak i naszej nacji świństw. A tak w ogóle to nieprawda. Putin łże aczkolwiek jeszcze na ten temat nic nie mówił.

  Polubienie

 6. Wiem, że nie powinnam komentować urody rzecznika, ale co na niego spojrzę, nijak nie mogę się powstrzymać od śmiechu. Widzę go, jak wychodzi z sąsieka(!) i wyczochruje z kudłów resztki słomy. Tylko ten krawat…

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: