POLITYKA

Płot na dziki i inną zwierzynę

Z tym stawianym na granicy płotem to jest niby tak, że Niemcy jak sami zeznają, stawiają go po to, żeby nie wpuszczać na swój teren, czyli na teren Unii, chorych dzików z Polski.

Bo dziki z Polski, mimo że chore i sceptycznie (jak mniej więcej połowa obywateli) nastawione do Unii, to jednak wybierają tę złudną wolność masowo emigrując. Być może wolą umrzeć od kuli z czarnym orłem na lufie, niż z białym a nawet zdarza się biało czerwonym. []

No niestety to smutna dość prawda, bo wpierw uciekła z Polski znacząca, i generalnie do czegoś się nadająca część Polaków a teraz na dodatek jeszcze te dziki. To prawdziwy cios również dla myśliwych, bo dziki podejmując taką a nie inną decyzję, pozbawiają swoich polskich panów życia, patriotycznej radości z organizowania i przeprowadzania masowych egzekucji.

W tej sytuacji, aż strach pomyśleć, co w zamian w Polsce zostanie przeznaczone do eksterminacji poprzez odstrzał, aby patriotyczną żądzę krwi zaspokoić. Tu zawsze znajdzie się ktoś lub coś, na co będzie można przeprowadzić nagonkę. Mam nawet wrażenie, że trwają już, zakrojone na coraz wiekszą skalę ćwiczenia.

Niemiecki płot będzie miał 120 kilometrów długości i co prawda nie ma pewności, że powstrzyma dziki, ale na pewno jest to jakaś przemyślana inwestycja na przyszłość. Bo zakładam i zapewne oni też tak zakładają – ostatecznie to Niemcy, oni zawsze planują kilka ruchów do przodu – że dziś będzie to szlaban na dziki, ale zapewne jutro szlaban na obywateli obcego, nie unijnego już państwa.

Wystarczy tylko wtedy podciągnąć prąd o większym natężeniu, dostawić wieżyczki i postawić strażników z psami. To nie są jakieś świąteczne jaja, bo to nie Wielkanoc, ale niestety na trzeźwo patrząc tak to mniej więcej wygląda.

Jeśli Kaczyński nadal pozostanie w zdrowiu, to znaczy w chorobie która go dręczy i wyniszcza (przy okazji rujnując Polskę), no nie trzeba będzie długo czekać jak na moście w Guben usłyszymy: „Ausweis bitte!„. Bo oto przecież tym naszym orłom pomyleńcom chodzi. Więc mówię wam, że ten płot, te parędziesiąt kilometrów siatki, to tylko wstęp do dużo ciekawszego spektaklu. No chyba, że gdzieś po drodze, ASF dopadnie także niektórych, wyselekcjonowanych przedstawicieli innego gatunku. 🕷

4 komentarze dotyczące “Płot na dziki i inną zwierzynę

 1. wilma47

  To powiadasz, ze może z tego płotu na dziki powstać drugi mur berliński?
  Jak się ma tyle lat co ja, to jest już człowiekowi wszystko jedno, ale ci młodzi co to nie chodzą na wybory, lub chodzą i głosują „jak trzeba” bo dostali 500+, lub są przed 25-tym rokiem życia i zostali zwolnieni z podatków zobaczą, że życie za murem to życie „poza” i „aut”.

  Polubienie

  • Mam 60+ i tez co nieco przerabiałem i widziałem i wiem ze mury i płoty stawia się o wiele szybciej niż później je się niszczy

   Polubienie

 2. Poldek

  Straszny pesymizm

  Polubienie

 3. Moze nie musza byc zaraz mury lub plot, ale jak widze z tej drugiej strony, to wystarcza po prostu czestsze kontrole na granicach i w ten sposob zniechecanie do podrozy. Sluzby graniczne i celne maja prawo kontrolowac nie tylko na granicy, lecz kilkadziesiat kilometrow w glebi kraju. I jak myslicie, kogo najczesciej zatrzymuje sie na autostradach i postojach? Auta z „D”? 🙂

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: