EXTRASY okruchy życia

Rasiści i mafiozi

Notatka 1: Właśnie dotarło do mnie, że za „publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych” ABW zapuszkowało Międlara. To o tyle ciekawa wiadomość, że to pierwszy od dłuższego czasu ksiądz, lub eks-ksiądz zamknięty za coś innego niż pedofilia. Widzicie, czyli jest jednak jakiś pozytyw. Kościół to nie tylko pedofile. Są tam też rasiści.

Notatka 2: Dziennikarz „Wyborczej” Wojciech Czuchnowski wygrał dziś rano sprawę z partią rządzącą. PiS chciał go ukarać za nazwanie ich „mafią”. Sąd po analizie zgromadzonych dowodów uznał, że wiele wychodzących na jaw spraw korupcyjnych (w tym KNF) jest na tyle poważnych, że można było użyć tak ostrego i krytycznego określenia. I oddalił tym samym pozew pełnomocnika PiS. Pamiętajcie: od dziś to już pewne, a nawet potwierdzone przez sąd. PiS to mafia!

Notatka 3: Co do zaś mafii i wewnętrznych u nich rozrachunków… Pani Kempa po spektakularnych dość ostatnich działaniach Banasia, czuje się osobiście zagrożona i mówi, iż z plotek wie, że także na nią jest „zlecenie”. No, pani Beato, jak człowiek jest przyzwoity i uczciwy to się raczej nie boi. A w ogóle to o co pani chodzi? Walczy pani o miejsce w celi na pryczy przy drzwiach, czy bardziej przy oknie? 🕷

1 komentarz dotyczący “Rasiści i mafiozi

  1. w.i.e.s.i.e.k

    Gdyby ci z PIS byli mądrzejsi to juz od dziś winni pracować nad „Ustawa” z inicjatywy poselskiej,/bo bez dyskusji / szybko zwiększającą kwoty przeznaczone na dzienne wyżywienie więźniów.A PAD, to w dobrze pojmowanym interesie własnym ,ekspresowo podpisać.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: