POLITYKA

Tylko żeby nam Wuc w nałóg nie wpadł

Informacja o tym, jakoby Kaczyński w tym szpitalu jest „faszerowany mocnymi lekami”, bardzo mnie martwi. Bo jak już przestaną, to najpewniej zostanie z niego wrak człowieka. Tym bardziej, że niektóre pastylki to mu wedle plotek Macierewicz podsunął, a to ponoć syf straszny, słonia z nóg zwala. Zwłaszcza te zielone są pieruńsko niebezpieczne.

No, ale z drugiej strony, jak czytam te wszystkie gazety i (czasami) oglądam telewizję, to mam takie subiektywne odczucie, iż pan prezes wrakiem jest już od dawna, tylko ONI sprytnie przed nami to ukrywają. Więc kim a w zasadzie czym, znaczy jakim warzywem będzie, jak już te dragi mu odstawią? Ot i to jest pytanie.

No i druga kwestia… a mianowicie wyczytałem również, że to całe faszerowanie ma swój cel, bo jak mówią druhowie, druhny i zuchy: „nie chcemy, żeby cierpiał”. Ciekawe, czy aby o tym samym myślimy?

Natomiast mówiąc/pisząc poważnie – pal sześć już z tym kolanem – to naprawdę przejmuję się stanem zdrowia pana prezesa, bo chciałbym jednak – podobnie jak wielu z was pewnie by chciało – żeby on do tego niuchania za bardzo się nie przyzwyczaił. Aby w tym jakim takim zdrowiu wytrwał jeszcze kilka lat. To znaczy do momentu, kiedy go obowiązkowo w kajdankach, wyprowadzą z domu o jakiejś szóstej rano, z taką maską na głowie, żeby nie gryzł.

Wyobrażacie sobie tę sytuację: zwykły kiedyś poseł, wyprowadzany teraz jak zwykły, pospolity kryminalista. Doprawdy rajcujący byłby to widok.

Więc proszę ja Was, mocno trzymam kciuki za to, by pan Prezes Kaczyński koniecznie wyzdrowiał. Bo jak nie daj boże tym wrakiem się po tych prochach stanie, bo wtedy wielkie jest prawdopodobieństwo, że nici z naszych planów i wizji. Bo jako obłożnie niezdrowy, a nawet niepoczytalny (kto wie w nałóg jeszcze wpadnie po drodze), mógłby się skubaniutki wymknąć każącej ręce sprawiedliwości. A przecież tego za żadne skarby świata nie chcemy! 🕷

1 komentarz dotyczący “Tylko żeby nam Wuc w nałóg nie wpadł

  1. Maryś

    Ach, gdyby tak złoty strzał…

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: