duperele EXTRASY

Unikajmy adopcyjnych błędów z przeszłości

Jeśli wierzyć mediom, syn pewnej Polki w Wielkiej Brytanii, może trafić do adopcji przez homoseksualną parę. Ponoć chodzi o dwóch panów, co wśród sierioznych zwłaszcza Polaków, wywołuje dreszcze i zdecydowanie większą panikę, niż homoseksualna para dwóch pań.

(notatka na marginesie: co ciekawe 91% mężczyzn, uważających się za wierzących, o konserwatywnych poglądach, nie ma nic przeciwko oglądaniu – akceptacja to zupełnie coś innego – dwóch pań uprawiających seks. Co ciekawe, panie też wolą – 83% – oglądać migdalące się koleżanki, zamiast migdalących się kolegów. No, taka prawidłowość)

Nie wnikając tu w powody odebrania matce praw, sprawa jest niesłychanie bulwersująca i budząca zdecydowany sprzeciw mających z tym problem rodaków, tych w kraju jak i na obczyźnie.

Jest na tyle gorąco i nerwowo, że sam wiceminister sprawiedliwości Wójcik obiecał interwencję. „No pasaran – powiedział – Zareagujemy dyplomatycznie lub militarne jeśli będzie trzeba, żeby to dziecko, jeżeli już musi być adoptowane, było adoptowane przez kobietę i mężczyznę. Bo każda rodzina to chłopiec i dziewczyna i nikt nam nie wmówi że białe jest białe, a czarne czarne” – oświadczył minister.

I ma rację, ja wam powiem! Trzeba dmuchać na zimne, żeby uniknąć żenujących błędów z przeszłości.

Od razu przypomniała mi się ta głośna i smutna historia i wielka szkoda plus niesprawiedliwość jakich doświadczyliśmy, a w zasadzie nasi przodkowie doświadczyli, my tylko płacimy za to rachunki. Chodzi mianowicie o to, że dawno, dawno temu, będzie z jakieś dwa tysiące lat z okładem, osierocony chłopczyna, mały gorol spod samiuśkich Tater, został wypatrzony, adoptowany a następnie podstępnie wywieziony do Judei przez żydowską parę o nie najlepszej wedle plotek reputacji. Wspólnota nie zareagowała. Nie miał go wtedy kto obronić, nie miał kto zaprotestować, nie znalazł się wtedy żaden Wójcik, który by się za sierotą ujął. No i stało się!

Nie do końca wiadomo kim tak naprawdę byli ci adoptujący, czy naprawdę była to kobieta z mężczyzną jak twierdzą legendy, czy może jednak pan z panem, z czego jeden sprytnie ucharakteryzowany na kobietę, tym bardziej, że czasy były ciemne a ludzie głupi. W każdym razie wywieźli naszego góralika, przerobili na swoją modłę, z Józia Chrystowskiego zrobili Jezusa Chrystusa, a zamiast Białki (lub czegoś co Białką dzisiaj jest) za miejsce urodzenia podawać zaczęli Betlejem. A na dodatek wszystko potem opisali i zmanipulowali w tych różnych świętych pismach i księgach, które dziś z powodzeniem można by nazwać fejkowymi.

Jak ta w sumie biedna polska sierota skończyła wiemy doskonale, choć niestety też tylko z legend.

I dlatego właśnie teraz, trzeba tego typu praktykom zdecydowanie przeciwdziałać, bo przecież nigdy nie wiadomo co z małego Polaka wyrosnąć może, czy aby nie jakiś kolejny odkupiciel albo prorok, a w związku z tym nie wiadomo też, czy znowu nam coś koło nosa nie przejdzie jak wtedy przeszło. Bo prawda jest taka, że dziś wszyscy, jak świat długi i szeroki, mówią o żydowskim królu Jezusie Chrystusie, a mogli by przecież mówić o polskim królu Józefie Chrystowskim, gdybyśmy byli czujni i zdolni zadbać o własne interesy. I to on by teraz na krzyżu we wszystkich kościołach wisiał, na chwałę swej Ojczyzny, na chwałę rodaków. Amen. 👹

1 komentarz dotyczący “Unikajmy adopcyjnych błędów z przeszłości

 1. wiesiek

  Krzyk podnoszą tępimy nie pozwalamy nie zgadzamy się .
  A po cichu i prywatnie ?
  Któż się zastanawia i któż powie głośno ze „polski model rodziny” i od wieków to biorący udział w wychowaniu i odhodowaniu dzieci to 2 lub 3 kobiety.Bo „tatulo”jak nie w partyzantce czy przy powstaniu to został zabity na wojnie lub „poszedł siedzieć”Na zesłaniu lub w obozie I tak od wieków,”wychowywały”nas jak nie mama z babcia, to mama z ciotka lub ciotkami.Nawet tam gdzie „zachowały się małżeństwa obupłciowe”wychowaniem zajmowały sie kobiety Bo chłop zarabiał na życie,Bacował na Podhalu czy pracował w kopalni na śląsku .Ale weź to i wytłumacz suwerenowi.
  A z tą nabożnością i pobożnością ludu, to tez dęte.To wszystko na pokaz dla sąsiadów!
  Jeden przykład.
  Konia z rzędem kto przez lata cale jeździł na Podhale /w rożnych konfiguracjach płciowych/i wynajmując kwaterę.Czy zdarzyło się kiedykolwiek i komukolwiek ze został zapytany /lub sprawdzony z dowodu/czy np jesteście państwo małżeństwem czy rodziną?
  Nic nigdy i zero nul.
  To samo jest do dziś nawet w tzw „gospodarstwach agroturystycznych”.
  No ale gdy spytasz o „model rodziny” to „pojada propagandą”

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: