EXTRASY okruchy życia

Historia pewnego zdjęcia

Czytam na stronie TVP Dezinfo: „W mediach społecznościowych krąży od kilku dni, przypisywana jej fotografia. Zdjęcie przedstawia młodą kobietę, z ręką na temblaku. Jego opisy sugerują, że znajduje się na nim właśnie była posłanka – według różnych wersji: „z czasów imprez studenckich wydziału prawa UW” czy „na festiwalu w Jarocinie””.

W całej sprawie połapała się wreszcie Pawłowicz, choć przyznam, dość późno. I tokuje: „To nie jestem ja”, „nigdy papierosów nie paliłam (…) ten wyzywający styl też nie mój”. Również zaprzeczyła, że była na festiwalu w Jarocinie.

Wielka mi eureko. Noż w mordę, ja o tej foci to mniej więcej
jakieś pół roku temu już tu pisałem, więc twierdzenie, że jakoby mamy z tym zjawiskiem do czynienia „od kilku dni”, jest z dupy wzięte. No taki news jaka i ta telewizja. Tymczasem wszystko dawno już zostało wyjaśnione, co to za zdjęcie, w jakich okolicznościach zostało zrobione i kto na nim jest, choć na pierwszy rzut oka jest oczywiście jakieś mylące podobieństwo.

Cieszy mnie również to, co napisała pani Krysia, czyli, że „nigdy nie bywała na takich spędach”, bo to potwierdza, iż te pół roku temu się nie myliłem. A pisałem wtedy: Krysia nigdy nie paliła marychy, nigdy nie bywała na takich tarliskach, nigdy się nie gziła, nigdy nie miała złamanej ręki i nigdy nie siedziała w dzwonach na jakimś klepisku. Aha, i zawsze miała większe cycki.

Peace! 🕷

2 komentarze dotyczące “Historia pewnego zdjęcia

 1. spofco

  Mloda i stara maja kompletnie inne uszy…

  Polubienie

  • panimania

   Różnic jest więcej, nasza panna Krysia ma: po pierwsze primo: niskie czółko; po drugie primo: zeza rozbieżnego; po trzecie primo: sztuczne zęby; i po czwarte primo: grubą szyję. Więcej różnic na tym zestawieniu nie widać, ale na pewno jakieś jeszcze by się znalazły.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: