WIARA / KU KLUX KLER

Modlitwa i święty obrazek

Jeśli ktoś zainteresowany, to uprzejmie donoszę panie pułkowniku (zgadzam się żeby nasza rozmowa była nagrywana), że istnieje strona pod wszystko mówiącym tytułem „Modlitwa za kapłana”. Mnie to oczywiście lata i powiewa aż furczy, ale ewentualni zainteresowani nim cokolwiek zrobią, powinni sobie odpowiedzieć na podstawowe pytanie, czy ich ulubiony kapłan zasługuje na modlitwę, oraz czy ta modlitwa do czegokolwiek jest mu potrzebna.

Dla ułatwienia przyjmijmy, że tak, on jest zainteresowany waszą modlitwą i z niecierpliwością na to czeka.

Tutaj dochodzimy do kolejnego, bardziej już szczegółowego pytania, a mianowicie, cóż ów klecha takiego nawywijał, jak bardzo narozrabiał i jak ciężkich grzechów się dopuścił, że aż potrzebna mu jakaś za przeproszeniem krucjata modlitewna. Jeśli i tu ustalimy jakiś konkret, to możemy przejść do następnego kroku, finalnego że tak powiem.

Przeto drogi parafianinie, jeśli chcesz podjąć się codziennej, krótkiej acz konkretnej modlitwy za konkretnego kapłana, postępuj wedle tej instrukcji.

Przede wszystkim wejdź na tę stronę co to oferuje te modlitwy. Jeśli skończyłeś przynajmniej trzy klasy podstawówki, a więc w twoim pojęciu jesteś człowiekiem w miarę wykształconym, bez problemu dasz radę znaleźć ją w internecie. Jak już znajdziesz i otworzysz, to klikniesz tam zakładkę „Chcę się modlić”. Tu wchodzisz na wyższy level i tu zaczynają się schody, bowiem musisz podać swoje imię oraz nazwisko, jak również mail i o ile dobrze pamiętam także tzw. diecezję (czy jak to się tam nazywa) do której jesteś przypisany.

Darmowa podpowiedź dla mniej rozgarniętych: imię możesz wpisać od czapy – albo Jarosław, albo Janusz albo Grażyna – nazwisko również, ale z mailem to już jest problem, bo albo trzeba go mieć, albo na szybko założyć jakiś umyślny. Generalnie radzę nie kombinować, bo to skomplikuje dalsze kroki. Na z dupy wziętego maila możesz nie dostać tej najcenniejszej przesyłki, a więc imienia kapłana za którego będziesz się modlił, oraz jako załącznika świętego lanszafcika który trzeba pobrać a następnie wydrukować i z modlitewną dedykacją ewentualnie wysłać pacjentowi.

Jeśli spełnisz wszystkie te warunki, będziesz miał z górki parafianinie, możesz się już modlić bez przeszkód. A warto, bo jak przekonują na stronie: „Módl i Raduj się, bo wielka będzie twoja nagroda w niebie”. Zajebiste nieprawdaż?

No i może na koniec zwyczajowa tu, krótka puenta.

Otóż mam wrażenie, a nawet przekonanie graniczące z pewnością, że jedyne obrazki, jakie interesują statystycznego pana księdza i jakie on chce dostawać, to te z gołymi dzieciakami, najlepiej poniżej lat dziesięciu, oraz – to druga opcja – nadzy, umięśnieni i bzykający się faceci. To ich kurwa kręci a nie jakieś modlitwy i święte obrazki, które podniecać mogą co najwyżej Jędraszewskiego albo Dziwisza.

Jeżeli kogoś na to stać, ma gest i wyczucie potrzeb swojego kapłana, może mu wysłać w prezencie karnet do jakiegoś sprawdzonego i ekskluzywnego gej klubu, lub innej agencji, w której mili panowie miło obsługują innych miłych panów, nie pytając o ich wiek i zawód. Warto spróbować, bo zaiste „wielka wtedy będzie twoja nagroda w niebie„.

No, to tyle na razie w kwestii modlitw bracia i siostry.

Peace! 😈

3 komentarze dotyczące “Modlitwa i święty obrazek

 1. A co to takiego ta „modlitwa”?

  Polubienie

  • Wedle wiki: „czynność kultowa, występująca w wielu religiach. Polega na skierowaniu swoich myśli do istoty lub istot, mogących być lub będących przedmiotem kultu”. No niektórzy tak mają 👿

   Polubienie

 2. sugadaddy

  Po co im modlitwa „za” kiedy cały lud boży co tydzień modli się „do”? Wszak klecha to uosobienie Boga jedynego, czy potrójnego – czy coś koło tego.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: