EXTRASY okruchy życia

Maj nejm ys bont. Tombont

Pamiętacie jeszcze słynnego Bonda od szczurka Kamińskiego, czyli Agenta Tomka? Kaczmarka Tomka? Jak nie pamiętacie to czas sobie przypomnieć, bo on sam boleśnie o sobie przypomina.

Były poseł PiS i były, co by nie mówić, totalnie niewydarzony pers saldo agent CBA, ostatnio w Olsztynie znany jako prezes lokalnego Stowarzyszenia Helper, zapewne pójdzie siedzieć. Zarzut: pranie brudnych pieniędzy i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Przewał przynajmniej na 10 milionów i to tak na dzień dobry, bo sprawa jak to się mówi jest rozwojowa.

Wcześniej do dupci – za przeproszeniem – dobrali się żonie Tomka Kasi, tej z odzysku po panu Sztylcu. Tam wałek był na przynajmniej 33 bańki, plus wyłudzenia nienależnych dotacji na baniek ponad 70. Czyli para naprawdę z fantazją i z rozmachem budzącym uznanie i respekt.

Ale skoro nam się zebrało na wspominki, to może pamiętacie też, jak w roku 2013, Tomek konwersował w knajpie z mężem swojej wtedy jeszcze kochanki Kasi? Owym Sztylcem właśnie. Też nie pamiętacie? No to krótki background.

Tomek mówi: „Za trzy sekundy wstanę i cię najebię… Jedź do domu, bo ja się napierdolę i mówię ci to szczerze, za trzy sekundy wstanę i cię najebię. Spierdalaj! (…) Jak zrobisz jakieś głupoty, żebyś nie dostał, że tak powiem, piłkę zwrotną. Bo ja i moi przyjaciele nie jesteśmy ludźmi, którzy są grzecznymi chłopcami”. No tak mówił Tomek, wtedy ciągle jeszcze ukochany Kamińskiego i Wąsika (ta para ciągle w szczęśliwym jest związku) z nadziejami na świetlaną przyszłość.

No i co? Może być parówą w pierdlu. Wielka mi przyszłość. 🕷

1 komentarz dotyczący “Maj nejm ys bont. Tombont

  1. w.i.e.s.i.e.k

    Oj cos mi siwe zdaje ze sprawa tak się rozwija ze wpierw po głowie dostaną ci co zgłosili do prokuratury „sprawę agenta Tomka”
    https://olsztyn.onet.pl/afera-wokol-stowarzyszenia-helper-agenta-tomka-prezydent-olsztyna-uslyszal-zarzut/wdkf0v6

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: