POLITYKA

Potęga czerstwego dowcipu

Ten głos mnie naprawdę ujął. Oto bohater wiochy i okolic w ujęciu profesor Środy:

„Niektórzy twierdzą, że trzeba nakłaniać Dudę do częstego opowiadania dowcipów a wtedy na pewno przegra wybory. Jego poczucie humoru odsłania jego infantylizm, brak obycia, wykształcenia i wyczucia (miejsca i czasu – co Arystoteles uważał za ważną cechę moralną). Niestety nie jestem taką optymistką. Pan prezydent nie tylko świetnie sam się sobą bawi, ale i ma mnóstwo wielbicieli o podobnym poziomie inteligencji i poczucia humoru. Rozpaczą napawa mnie fakt, że w najbliższym czasie choćbym nie wiem jak się starała będę musiała tego komedianta oglądać coraz częściej, bo jego kampania będzie na pewno kosmiczna! Już słyszę rumor ze sztabu wyborczego, który ściągnął specjalistów od promowania prostaków z całego świata, przede wszystkim od brata bliźniaka czyli Trumpa. Choć swoją drogą, jeśli Duda wygra wybory to sprawiedliwości stanie się zadość. Jaki naród taki prezydent”

Obserwacja ta prowadzi nas do tyleż prostego co i oczywistego wniosku, że pan prezydent Andrzej „Anżej” Duda vel Budyń, w kampanii wyborczej nie potrzebuje żadnego programu. On sam jest swoim programem! Wystarczy, że jest złotousty, że opowiada czerstwe dowcipy rodem spod budki z piwem, a co z kolei bywalcom budek piwa szalenie się podoba, że kręci milfy z interioru, no i że jest z PiSu, czyli taki swojski jest, małopolski z charakteru a krakowski z wyglądu, wliczając w to maniery. Każdy pisowiec i każda pisdziawka, będą na niego głosowali, bez względu na to jakie narodowo-katolicko–populistyczne-pierdolistyczne słowa wypowie. Inni muszą poczekać na lepsze czasy.

Czyli ma niegraniczone wprost pole do popisów i zapewne sporo zna rynsztokowych dowcipasków, które nie zostały jeszcze opowiedziane, a na które gawiedź czeka, spodziewając się że rozbawią do łez.

Mnie zaś osobiście najbardziej teraz bawi ten po owych słowach Środy skowyt na prawicy, jaką to ona zdzirą jest i chamskim pomiotem pana Anżejka tak podsumowując. Patrzcie jak się gotują. A to przecież nic trudnego, wystarczy ich dobrze strzelić z liścia. Tak jak Środa. 🕷

1 komentarz dotyczący “Potęga czerstwego dowcipu

  1. Szczerze mówiąc to wcale mi nie jest do śmiechu 😦

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: