pedofilia pod krzyżem WIARA

Plotki parafialne z pierwszych stron

Coś charakteryzującego pisbiomasę, a ukrytego pod postacią parafialnego aktywu. Pewien proboszcz z Ruszowa (foto) stanął przed sądem za molestowanie mocno małoletnich dziewczynek. Dowody są niezbite, jak nic pójdzie siedzieć.

Jednak wedle miejscowego aktywu parafialnego Piotruś, bo tak księżulkowi na imię, jest niewinny, bo de facto to jego napastowały rozwydrzone dzieciaki. On padł ofiarą seksualnej przemocy ośmiolatek.

Aktyw miejscowych bigotów, z wrodzonym katolickim miłosierdziem nazywa sprawy po imieniu: „to małe prostytutki”. Plotki mówią, że ojcowie małolatek ostrzą już widły a w sztachety wbijają gwoździe. Oj będzie się działo. O rozwoju sytuacji postaramy się poinformować. Jeśli zaś ktoś miałby ochotę wyrazić swoją opinię, to informuję, że książka życzeń i zażaleń wyłożona jest w parafii w Ruszowie przy ulicy Dworcowej 4. Można też zadzwonić – 75-771-43-52 i podzielić się swoimi uwagami z administratorem parafii księdzem Arturem. On w zastępstwie kolegi Piotra odbiera telefony. Pewnie będzie przeszczęśliwy, że ktoś do niego dzwoni.

No i wiadomość z innej nieco parafii.

Przynajmniej kilku jeśli nie kilkunastu kleryków pogrążyło się w żałobie na wieść że ich „tatuś” i „mamusia”, dzielny „opiekun” i sponsor odszedł na spotkanie do Domu Ojca. Nie żyje arcybiskup Paetz, a złośliwi mówią, że stało się to ponoć podczas kolejnej próby podjęcia seksu. Nie stanął przed sądem za życia, sprawiedliwość dosięgnie go w zaświatach, pod warunkiem wszak, że pan bóg nie ma przypadkiem też jakiś podejrzanych słabości, nieletnie aniołki i te sprawy.

Jeśli jednak w tych zaświatach Paetz nie trafi do kotła ze smołą, to z pewnością stanie się członkiem zacnego, choć wcale nie elitarnego klubu. Takich jak on jest tam bez liku. Warto wspomnieć, że honorowym przewodniczącym owego klubu jest Wojtyła, i tak jak za życia tak i teraz dba o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie kolegów.

Jedno jest wszak pewne: świat stał się choć odrobinę czystszy. Darmowa podpowiedź dla kuriewnego aktywu: zróbcie z niego ofiarę nagonki. Biskupom ten pomysł się spodoba. Aha, i koniecznie pomnik w Poznaniu!

Zaś a’propos parafian… Wyobrażacie sobie że wzorowa tym razem parafianka Isia Radwańska mam być ministrem sportu. No taki pomysł jest, choć ona na razie nieco oporna, bo pewnie zna swoje ograniczenia. Wierząca, owszem. Kocha Jezusa, owszem. Pykała nawet trochę rakietą, ale żeby zaraz ministrem ją robić? Ciekawym który z geniuszy wpadł na ten pomysł. 🕷

POLECANE:

5 komentarzy dotyczących “Plotki parafialne z pierwszych stron

 1. w.i.e.s.i.e.k

  Gdzie oni tam z „katolickim miłosierdziem”się kierują
  a/dobrze wiedzieli co ich katabas wyprawia, ale przemówiło:
  „to nie moje dziecko” i „niech se każdy rodzic pilnuje własne dzieci”
  b/ bronic będą choćby z jednego tylko powodu
  „Ksiądz Stanisław był u nas wiele lat i pokazał się z jak najlepszej strony. Nie wyciągał od ludzi pieniędzy,”
  Czytaj
  Przyślą „nowego” i ten to dopiero doić nas będzie A ze doją wystarczy poczytać tzw”ogłoszenia parafialne”szczególnie w małych miejscowościach.
  Tam wg domowych adresów wyznaczane są „powinności”parafian i ustalane „dary serca”

  Polubienie

 2. Przepraszam bardzo, że nie na temat : jaki jest stan zdrowia Polki Patriotki, która miała głodować dopóty, dopóki nie wyjaśnią sprawy Smoleńska ? Ktoś coś wie ?

  Polubienie

 3. Brat Kneblowskiego

  W seminariach już na początku wszystkim obowiązkowo powinni obcinać fiuty

  Polubienie

 4. Mietek

  Bracie Kneblowskiego
  O ile już obcinać to jajka chyba.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: