EXTRASY okruchy życia

Pierwszy pasażer

Przez zupełny przypadek wyszło na jaw, że nasz pierwszy polski pasażer bez wizy, z wdziękiem pilotowany przez wszędobylską ekipę TVPiS, pojechał do Ameryki by… pracować na czarno. Tak, tak, kolega Bakalarski z pisowskiej szczujni, a przy okazji i sama szczujnia, na dzień dobry złamali prawo.

Bo żeby tam pracować, ekipa telewizyjna musiała mieć wizę, a tej nie miała, bo fakty i prawdziwy cel wizyty ukryła. Ale ponieważ pochwalili się tym przed widzami, teoretycznie oglądały to miliony, więc mam nadzieję, że widziała to również pani ambasador Mosbacher, no chyba, że akurat przez przypadek była wtedy u kosmetyczki na botoksie. Pytanie, czy z tego faktu wyjątkowej niefrasobliwości Stany Zjednoczone wyciągną jakieś konsekwencje. Czekam na komunikat.

A w ogóle to wszystko jest okey. Polska tradycja pracy na czarno jak widać nadal trzyma się mocno. No i ten komiczny, wyrośnięty acz umysłowy jednak krasnal Gortat do kompletu. Paradne. 🕷

🔴

UPDATE:

Wszystko byłoby może znośne, gdy ów Gortat poprzestał na sweet foci z obywatelem turystą z TVPiS. Ale on poczuł się wywołany do tablicy. I walnął jak za przeproszeniem łysy o beton.

Czytam raz, czytam drugi… bez wątpienia „Wiadomości” wysłały dziennikarza, który udawał turystę i zrobiono z tego siermiężne propagandowo wydanie Polskiej Kroniki Filmowej. Więc w tej sytuacji pan Gortat mógł się poczuć urażony, mógł się chłop wkurwić, że został wkręcony. Ale dlaczego zaraz tak nawymyślać Olechowskiemu od najgorszych? Nazwać dyrektora w TVP debilem to naprawdę poważna sprawa. GRATULUJE 💪🏽 Przyjebał mu pan Panie Marcinie!👍

2 komentarze dotyczące “Pierwszy pasażer

  1. Wykwintny Emigrant

    Taaak… Marcin Gortat. Długa, psychiatrycznie skomplikowana i smutna w sumie historia

    Polubienie

  2. berlin342

    Ktory z tych dwoch zlamasow kutanych na focie wyzej to ten gortat i Kto zacze?

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: