EXTRASY okruchy życia

Notatki na kolanie. Rocznicowo

🛩 Że tak powiem rocznicowo Antoś Macierewicz na Twitterze (widać dostał dyspensę, znów może pisać):

„Wola walki i dążenie do niepodległości przyświecały naszemu Narodowi i #OjcowieNiepodległości, owocując II RP. W tę miesięcznicę, w przeddzień #ŚwiętoNiepodległości, pamiętamy szczególnie o wielkim dorobku Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i naszej poległej elity”

WoW!!!
No to coś przypomnijmy, bo Antoś po tylu przyjętych pastylkach może nie pamietać.

Otóż organizatorem owego feralnego lotu byli z ramienia kancelarii prezia – wystarczy spojrzeć w dokumenty – pan Duda, oraz pan Sasin. Ponieważ żyją i nawet dobrze się mają, to ciągle aktualne jest pytanie, kiedy odpowiedzą i moralnie i karnie za coś w co próbują umoczyć innych?

Błasik – pomijając jego stan emocjonalny w jakim był – naciskał w kokpicie i sugerował skołowanemu i trochę bezjajecznemu pilotowi, że „da radę”, acz okazało się że nie dał. Za swoje czyny poniósł już najwyższą z możliwych kar.

Mówi się jeszcze o tych trzech groszach które do całej historii dołożył pan Jarosław, ale póki co tylko się mówi, nikt na razie nie pokazał papierów. Więc z wymiarem kary chwilowo się wstrzymajmy. Acz wniosek ogólny jest taki, że to nie kto inny tylko kacze móżdżki doprowadziły do tej tragedii. W odwecie wzięli się za demolowanie państwa.

Natomiast panie Antoni, skoro już przy głosie jestem, to jeśli już ktoś poległ, to przede wszystkim pana pojebana komisja, tamci nieszczęśnicy zaś niestety zwyczajnie zginęli. Ile razy trzeba to powtórzyć, by pana skołatany mózg mimo wszystkich przeciwności to zrozumiał?

🔴

A tak na marginesie… być może zasadne pytanie. Jak wam się wydaje, czy Lech gdyby nie skończył tak jak skończył, tylko na przykład zszedł na zawał po przegranych wyborach, również zasłużyłby na ten pomnik co to stoi i straszy, i czy też byłby „największym prezydentem w historii” owego dość neurotycznego kraju? 🕷

3 komentarze dotyczące “Notatki na kolanie. Rocznicowo

 1. Mietek

  No już k… tu Redaktor przesadziłeś!
  Neurotyczny? Polska niby?
  Jeżeli nawet jeden nie będzie tu neurotycznym, we wtym kraju – a jest bardzo wielu własnie nie neurotycznych – to nie możesz Waszeć walić o jakimś neurotycznym kraju.
  Chwilowo pojeb.., chwilowo zwichrowany na górze i inne takie to i owszem możesz Waszeć, ale nie zaraz neurotyczny jako całość.
  Wypraszam sobie.

  Polubienie

 2. Nightgale

  A Błasikowa kolejne półtora baniaka przytuliła jak słyszę.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: