EXTRASY SZUM&POCHODNE

Być narodowcem to już wstyd?

Pochodzący ze Śląska hard-patriota i pełnym ryjem narodowiec Jakub Kalus, walczy – jak dotąd bezskutecznie – o usunięcie ze strony fundacji ePaństwo informacji o tym, że… jest narodowcem i nacjonalistą. No patrzcie, takie obyczaje nastały. Wedle niego są to dane wrażliwe. No cóż, jeśli są to dane wrażliwe, to tylko i wyłącznie dla ludzi których wrażliwość nie przewiduje istnienia na świecie narodowców, nacjonalistów, rasistów, faszystów i tego typu cywilizacyjno-biologicznych odpadów.

Ok, część z was prawdopodobnie może nie kojarzyć z kim mamy tu do czynienia, kim jest ten pokręcony genetycznie przypadek homo sapiens. Pokrótce wyjaśniam: to ten gość, który w roku 2017 w Katowicach zorganizował wraz z kumplami słynne „wieszanie” prominentnych polityków PO (fotka powyżej). Dotąd za ten czyn nie odpowiedział, chyba też dalej jest asystentem sędziego a na dodatek w ostatnich wyborach samorządowych był kandydatem na prezydenta Katowic. Jak widać więc kandydaci na faszystów mają się całkiem dobrze i coraz śmielej garną się władzy.

Ze środowiskiem radykalnie narodowym sporo go łączy i do tej pory bez żenady się do tego przyznawał. Działał lub nadal działa w faszyzującej fundacji Orle Gniazdo, a dodatkowo jeszcze w żyły sobie wypruwa w stowarzyszeniu Marsz Niepodległości, o którym wiemy już wszystko i nie ma sensu dodatkowo ozdabiać je teraz brzydko brzmiącymi przymiotnikami.

I te właśnie informacje o panu Kubie, można znaleźć w rejestrze ePaństwo, które przetwarza dane Krajowego Rejestru Sądowego, między innymi o osobach pełniących funkcje w zarządach stowarzyszeń, fundacji czy spółek. W sumie więc pan Kalus legitymuje się piękna kartą Prawdziwego Polaka Patrioty i nie wiem dlaczego upublicznienie tych informacji tak bardzo go ubodło. W każdym razie wysłał on do fundacji pismo, w którym domagał się usunięcia swoich danych, bo – jak dowodził – ujawnienie jego niesławnych powiązań i funkcji w niesławnych organizacjach, spowodowało „represje w postaci ostracyzmu społecznego”, a to z kolei wpływa na jego złe samopoczucie. No biedny, szykanowany patriota jednym słowem, już płaczę krokodylowymi łzami nad jego psim losem.

Niestety, ePaństwo nie podzieliło obaw i strachów pana Kalusa i w ostateczności kazało mu się gonić, więc poszedł do sądu, który w skrócie mówiąc też kazał mu się gonić. Sąd przy okazji dał wyraz swojemu zdziwieniu, że obywatel Kalus, nota bene prawnik, nie rozumie konsekwencji swoich działań i nie rozumie też, że nieznajomość prawa szkodzi. No, ale tacy bywają też prawnicy, i w tym sensie Kalus może śmiało tytułować się kolegą Anżeja.

Co teraz?

No, cóż pan Kalus musi więc nauczyć się żyć z łatką nacjonalisty i dla wielu zwykłego faszola, acz ja osobiście to w dalszym ciągu za grosz nie rozumiem, na czym ten jego dylemat polega i o jakich represjach on mówi. Przecież na zdrowy rozum dla Kalusa w żadnym wypadku nie powinny to być „dane wrażliwe”, ani też powód do wstydu. Wręcz przeciwnie, to powód do dumy, dowód na przynależność do specyficznie polskiej wspólnoty narodowej, na bycie Prawdziwym Polakiem pełną gębą a nawet ryjem i na jego miejscu szedłbym nawet dalej, to znaczy na czole wytatuował bym sobie: „Nazywam się Jakub Kalus i jestem dumnym narodowcem. Śmierć wrogom Ojczyzny”. Nie chowałbym się w krzakach na siłę gumkując prawdę o sobie. No, ale konia z rzędem temu kto dziś zrozumie narodowców. 🕷

1 komentarz dotyczący “Być narodowcem to już wstyd?

  1. Anonim

    Wynik wyborów bardzo dobrze świadczy o wyborcach !

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: