EXTRASY okruchy życia

Notatki na kolanie. Człowiek demolka

Ten dowcip mówiąc szczerze, jest jeszcze bardziej żenujący, niż będący himalajami dowcipu suchar o ludożercach. W każdym razie kolega Anżej właśnie „zdecydował” (nie pytam kto zdecydował, ale się domyślam), że marszałkiem seniorem sejmu zostanie Antoni Macierewicz, o którym napisać że to człowiek demolka, to zdecydowanie za mało napisać.

Tak na marginesie patrząc na całokształt, zasięg, oraz rozmiar szkód, zasadnym powoli staje się pytanie, kto jest autorem większej demolki, Macierenko czy Dudasenko.

Anyway…

Sytuację mamy więc taką, że notoryczny kłamca, smoleński szarlatan, człowiek który zamiast w fotelu marszałka powinien siedzieć w fotelu psychoanalityka, lub jeszcze lepiej leżeć przypięty pasami do łóżka w oczekiwaniu na elektrowstrząsy, zostaje nagrodzony za swoje notoryczne odloty. To ewidentna, chamska drwina z publiki.

Pomysł jest tak absurdalny, że szczerze mówiąc mógł na niego wpaść tylko pan Anżej. Głupie dowcipy i głupie decyzje plus teatrzyk dla ubogich to przecież jego znak rozpoznawczy.

Żebyście jeszcze lepiej zrozumieli absurdalność tego problemu… Otóż zrobienie Macierenki marszałkiem seniorem, to tak, jakby zrobić myśliwego honorowym przewodniczącym Ogólnopolskiego Związku Wegetarian (nie wiem czy taki istnieje, ale załóżmy że tak). 🕷

9 komentarzy dotyczących “Notatki na kolanie. Człowiek demolka

 1. goldwarf

  Wpisz tutaj swój komentarz. Wpisuję: JPRDLĘ KWA MĆ MCRWCZ. Dziękuję.

  Polubienie

 2. Alex R.

  Prawdopodobnie, wszyscy wariaci doskonale się rozumieją i dobrze czują, w swoim towarzystwie;)Główna demolka na kaczych nogach, wciąż pisze scenariusze dla swoich wybrańców. Na złość ”suwerenowi”z pogardą dla niego.Podejrzewam a właściwie jestem pewna, że dobrze się bawi.Studenci medycyny, w kierunku psychiatrii, powinni później pisać prace dyplomowe, z okresu rządów PiS-u.

  Polubienie

 3. Dopiero co zostawilam o nim komentarz pod wczesniejszym Twoim wpisem…
  Nadal jest dla mnie zagadka co on musi wiedziec, ze go tam trzymaja, bo ze jest totalnym odpalem, wiedza juz nawet jego pisowe ziomeczki.

  Polubienie

  • Wszyscy od dawna zadają sobie pytanie co i na kogo ma ten dewiant, że jest niezatapialny. No bo też nie wierzę że można tak ot, bez żadnych konsekwencji tolerować takiego popaprańca. Myślę że w sumie to on kiedyś jednak źle skończy.

   Polubienie

 4. ereglo

  A najlepsze, że cała tzw. opozycja będzie siedzieć jak trusia i z powagą sluchać patentowanego wariata. Finis Poloniae. Ale zaslużyliśmy na to.

  Polubienie

  • sugadaddy

   Bo ta cała opozycja nie odbiega zbytnio od poziomu umysłowego sekciarzy z PIS.

   Polubienie

 5. sugadaddy

  W równoległym świecie sekciarzy pisowskich, nie takie rzeczy przyjdzie nam oglądać. Właśnie nadają imię tego popaprańca Szyszki, jakiemuś „leśnemu instytutowi naukowemu”. Ależ to muszą być naukowcy!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: