EXTRASY SZUM&POCHODNE

Koronny dowód na to, że niektórzy to durnie

Nie wiem skąd Bosak o tym wie, bo jak na razie nikt boga nie widział, ani tym bardziej nie słyszał. No, ale najwidoczniej nasza wiara jest zbyt krucha, zaś od hipotetycznego Najwyższego poszedł jednak do Krzysia jakiś message, jakiś przekaz, co by wskazywało na to, że każdy ma swoją Nowogrodzką na której rezyduje jakiś mniej lub bardziej poważny prezes.

Zaczęło się od tego, że pewien nawiedzony beton w koloratce (Wachowiak) zaczął dowodzić, że weganizm i wegetarianizm to wymysł diabła, bo w biblii przecież jest napisane, żeby zabijać i jeść. Tyle, że powoływać się dziś na biblię, jest nie tylko passe, ale intelektualnie bardzo podejrzane jest, bo równie dobrze można się powoływać na Mein Kampf by udowodnić, że żydzi to podludzie. No, ale to ksiądz, jemu wolno więcej, bo to przecież przedstawiciel kasty pod specjalnym nadzorem psychiatrycznym.

I tu do dyskusji włączył się Krzysztof Bosak. On posunął się nawet dalej, co świadczy, że pryszcze z nosa przeniosły się gdzieś wyżej, gdzieś pod czaszkę. Bo Bosak proszę ja was twierdzi, że programowe niejedzenie mięsa… obraża boga.

„Można zaryzykować tezę, że człowiek wybierając całkowity wegetarianizm obraża Stwórcę swym zachowaniem, niczym gość gospodarza odmawiając poczęstunku”.

Nie będę dalej strzępił klawiatury na wyżywanie się nad byle czubkiem. W końcu drugiej dekady XXI wieku i w środku Europy, ktoś kto ma takie pomysły i wygłasza takie tezy kwalifikuje się do izolacji, przynajmniej w sensie towarzyskim.

A tak w ogóle kolego Bosak, to moje osobiste wrażenie jest takie – być może się mylę, proszę mnie sprostować – że tego waszego boga, obraża nie tylko pałaszowanie wieprzy, ale w ogóle kontakt z polskim bydłem! Niech pan to panie pośle (LOL) przemyśli. 🕷

11 komentarzy dotyczących “Koronny dowód na to, że niektórzy to durnie

 1. Piootr

  W tej samej kategorii mieści się abstynencja. Nie po to bóg stworzył etanol w wielu postaciach, by ktoś pozwalał sobie go nie pić !

  Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  No jak to „skąd wie ” i „nie słyszał ?”
  Kiedy on ma specjalna komórkę ze stajni O Tadeusza /onegdaj sprzedawaną masowo/ a w niej numer specjalnego połączenia z „najwyższym”/nie podaje takowego bo RODO/ a w nim /telefonie/ adnotacja
  „W razie wątpliwości dzwoń a wskazówki otrzymasz sms-em.”
  I głeboko wierzący Bosak wierzy, a wiec wie, iż to przekazy z samej góry .
  Jak na razie „komórka ta” to starszy model bez możliwości i funkcji mms.Wiec nie może prezentować obrazu .Wystarczy sama wiara by”głosić”

  Polubienie

 3. Mietek

  No ok ale biblii jakoś k… chyba od początku nie było? To wtedy co te ludzie jedli? W raju Ewa naruszyła zakaz zrywania i żarcia jabłek bo była weganką?
  Myślę, że koniecznie trzeba jakiś suplement do biblii dodać. Coby wyjaśniał licznej rzeczy wierzących- o ile by czytali.

  Polubienie

 4. sugadaddy

  Rozumiem podgatunek homo sapiens, łażący po kościołach, modlący się do klechy, czy innych świecidełek, ale którego wiedza na temat religii, wiary itd. jest właściwie zerowa.
  Ale, jeśli mamy do czynienia z ludźmi wykształconymi, oczytanymi z tytułami naukowymi np. z dziennikarzami, którzy mówią i piszą do rzeczy do momentu kiedy schodzi na religię, bo wtedy plotą duby smalone, aż się wierzyć nie chce.
  Okazuje się, że ich „oświecone” umysły, odrzucają jakąkolwiek logikę i myślenie racjonalne i są święcie przekonani, że trupy mogą wstawać z grobów, jakaś Żydówka poszła żywcem do nieba, a dla dobrego Boga (stwórcy wszechświata) najważniejsze jest żeby katolik nie nażarł się kiełbasy w piątek.
  To może tylko świadczyć o poważnych zaburzeniach psychicznych, których niestety się nie leczy z uwagi na powszechność występowania.
  Bóg z nimi.

  Polubienie

 5. berlin342

  oj bosk bosk co ty wygaduje za nedzne pierdoly, czarni to idioci i ty tez

  Polubienie

 6. goldwarf

  Lecę kupić baranka na ofiarę całopalną. A może jagnię? Na całego byka mnie nie stać. Może się Gospodarz nie obrazi…

  Polubienie

 7. sugadaddy

  Mój koment wpadł do czarnej dziury.

  Polubienie

  • Odnalazł się 🙂 Iwonki rozpuszczone czasem coś gubią (chciałem napisać „dają dupy”, ale to chyba niestosowne i sens nie ten). Ukłony

   Polubienie

 8. ka-mi-la789

  Ciekawe, że niejedzenie mięsa jest obelżywe dla pambuka od soboty do czwartku, natomiast w piątek obelżywe jest tegoż mięsa żarcie, czyli zachowanie wręcz przeciwne. Ale to w sumie niejedyne schizofreniczne zachowanie tego gościa, w przywołanym przez Bosaka wiekopomnym dziele można znaleźć więcej przykładów. Zastanawiające jest również, co w takim razie z seksem, też w końcu produktem pambuka (jeżeli przyjmujemy jego istnienie za pewnik, jak Bosak) – czy odmowa korzystania przypadkiem nie jest obrazą? Nie wspominając o tym, że odmowa żarła jest uważana za obrazę przez plemiona prymitywne i biedne, takie, w których trzeba sobie i dzieckom od pysków odjąć,żeby gościa utuczyć. I którym we łbie się nie mieści, że można żyć bez padliny.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: