EXTRASY okruchy życia

Notatki na kolanie. Orzeł

Działacze tzw. Reduty tzw. Dobrego Imienia, rozważają skierowanie do prokuratury pisma domagającego się natychmiastowego ścigania sprawców poważnego przestępstwa. Uważają, iż orzeł widoczny w godle Rosji został celowo sprofanowany, poprzez dorysowanie ptakowi drugiej głowy i elementów niezgodnych z polskimi wyobrażeniami na temat tego jak poważny orzeł w poważnym godle powinien wyglądać.

Z powodu niemożliwości ustalenia przez Redutę autora lub autorów tej godnej ubolewania prowokacji, będącej też wulgarną profanacją i ciosem w naród polski i jego godność, Reduta domaga się ścigania w tej sytuacji państwa rosyjskiego jako domniemanego sprawcy.

Pierwszym krokiem powinno być zaproszenie na dywanik rosyjskiego ambasadora. Jeśli to nie dałoby żadnych rezultatów – umówmy się, ambasador nie zmieni na kolanie w gabinecie u Czaputowicza (jeszcze) ruskiego godła – należy rozważyć wtedy podjęcie zdecydowanych kroków zgodnych z międzynarodowymi normami prawnymi.

Na razie termin stawienia się ruskiego ambasadora w Alei Szucha nie jest jeszcze znany. Termin odstawienia członków Reduty na konsultacje u lekarza psychiatry też jest niemożliwy w tej chwili do ustalenia z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów. 🕷

1 komentarz dotyczący “Notatki na kolanie. Orzeł

  1. Janusz (Grażyna w tej chwili w pracy)

    Rozumiem, że to dowcip, ale obawiam się że wielu Wolaków go nie zrozumie i pójdzie palić rosyjską ambasadę. I co wtedy? Kto weźmie odpowiedzialność za wprowadzenie ich w błąd?😀

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: