POLITYKA

Gowin mordo ty zdradziecka moja

Generalnie sensacją to nie jest od zawsze, ale wypowiedziane i to jeszcze z takim przekonaniem przez człowieka obozu władzy, ma posmak, taniej, nieco przeterminowanej, ale jednak sensacji. Chodzi o Gowina, który mówi że w Smoleńsku zamachu nie było, była zwykła katastrofa. Wygląda więc na to, że Gowin chodził na te miesięcznice z musu, ale się nie smucił, i nie płakał, a jeśli nawet to udawał, a przede wszystkim knuł. Teraz odblokował zwieracze.

Mówi:

„Ja wiem na temat katastrofy smoleńskiej ciut więcej niż ogół obywateli i mogę powiedzieć z ręką na sercu, że nie znajduję żadnych racjonalnych argumentów, żeby mówić, że to było cokolwiek innego niż tragiczna katastrofa.”

Nie wiem, czy oto pan Gowin pałką wali wprost w dopiero co zaleczone kolano prezesa i prądem z akumulatora razi jego jaja, czy może raczej gumowym penisem penetruje Macierewicza. W każdym razie wygląda to że się znęca i to wyjątkowo perwersyjnie. A patrzcie, nie wygląda na takiego.

Co ciekawe, przez bitych dziesięć lat siedział skunks cicho, ani słowa krytyki z siebie nie wydusił, nie miał nigdy żadnych wątpliwości i zastrzeżeń do podkomisji, kiwał głową i mlaskał, a tu nagle tak w majtki popuścił. Co takiego się stało, jakie zaszły okoliczności że poluzował gość zwieracze? Tak kazali czy może jednak jakaś choroba?

Jedyna słabość sytuacji polega na tym, że Gowin powiedział to w TVN 24, wiec nikogo z widzów nie zaskoczył, mówił do ludzi którzy od lat doskonale wiedza co było i co się stało. Przekonywał przekonanych. Teraz więc dobrze by było jednak, aby słowa te powtórzył w TVPiS, a najlepiej we Wiadomościach, i koniecznie z trzy razy w TVP Info, wtedy dopiero w pełni będzie można ocenić poziom jego odwagi.

No i oczywiście wyszło też, tak przy okazji, że Banaś teraz to chuj, choć jeszcze tydzień temu swój chłop to był, wzorowy obywatel o nieposzlakowanej opinii. Oj Gowin, Gowin… mordo ty moja.

Aha… i skoro tego zamachu nie było tylko taki sobie zwykły acz widowiskowy krasz, to ten Smoleńsk pomścimy, czy może mścić się nie ma za co? (R)

7 komentarzy dotyczących “Gowin mordo ty zdradziecka moja

 1. Zdajesz sobie sprawe, ze to nie jest zmiana zdania
  Tylko targowanie sie o nowe synekury dla swojej partii

  Polubienie

 2. Chwytam ten klimat 😎

  Polubienie

 3. Ludzka hybryda

  Gdyby kiedyś w Sévres postanowili stworzyć wzór ludzkiej larwy moralnej, Gowin nadawałby się idealnie. Typ jest idealnie śliski, aż do skręcenia karku.

  Polubienie

 4. vannelle

  Gowin to bardziej śliska odmiana Czarneckiego.

  Polubienie

 5. pablobodek

  Członek Opus Dei? To by tłumaczyło śliskość…

  Polubienie

 6. Mietek

  Znaczy że niby co?
  Że onże wraca na łono PeŁo – do Schetyny?

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: