WIARA / KU KLUX KLER

Słowo na niedzielę. Palenie

Ojciec / ksiądz Dariusz Kowalczyk przepowiada – oni w bredniach i przepowiedniach się specjalizują – że po wejściu lewicy do sejmu, zaczną się czasy palenia katechizmu i cenzurowania biblii. Nie jestem w zasadzie upoważniony do recenzowania stanu jego wyobraźni i diagnozowania stanu zdrowia psychicznego pana Kowalczyka, ale chylę czoła przed każdym dobrze zapowiadającym się dzbanem.

Jego kolega Jarosiewicz, nie tak dawno w Gdańsku, niczym rasowy faszysta, na stosie spalił całkiem sporo książek i trochę filmów, bo nie pasowały one do jego wyobrażeń o kulturze i brzydził się nimi jakoby ichni pan bóg. Czyli można! Jest z kogo brać przykład.

▶️ Od wieków w tym fachu jesteście mistrzami. Paliliście już w swojej zdecydowanie za długiej historii i katechizmy i biblie, a nawet ludzi paliliście z ochotą i radością, więc nie ma raczej możliwości, aby znaleźć lepszych od was fachowców. Więc jeśli by się tak zdarzyło, że któryś z tych lewicowców byłyby równie głupi co ksiądz Jarosiewicz, no to czemu nie, niechaj pali w najlepsze, bo ci moralnie na wyższym ponoć poziomie stojący, z powodzeniem to praktykowali.

Ale idźmy dalej, spójrzmy na inne wypociny ojca Kowalczyka.

Twierdzi on też, ni mniej ni więcej, że dopuszczalność aborcji jest równoznaczna z obowiązkiem aborcji i przemocą stosowaną wobec katolików. Ateiści będą mogli rodzić, jak będą chcieli, choć generalnie nie chcą, zaś katolików przymusowo będzie się skrobać, a za przeciwstawianie się będzie się karać. Mówi:

” Państwo zezwala na aborcję, a zatem nie jest to czyn zły. Jeśli ktoś zatem twierdzi, że aborcja jest zła, to sprzeciwia się obowiązującemu prawu”.

No taka kato-kruchtowa logika.

Drogi dzbanie w koloratce: sprawy się mają w skrócie tak, że dopuszczalność aborcji w waszym, katolickim świecie, nic nie powinna zmienić, tak jak nic nie zmienia jej całkowity zakaz. Bez względu na stan prawny, wy z aborcji nie korzystacie i już, bo takie są wasze zasady, wasza wiara na to nie pozwala. Więc zwisać wam powinno czy jest ona możliwa dla wszystkich, czy dla nikogo. Ale nie zwisa jak widać.

W czym więc problem?

Ano w tym, że tylko znikomy procent członków waszej wspólnoty stosuje się do tej zasady, zaś reszta, czasami nawet głośno potępiając aborcję, na potęgę się skrobie, przeto jako środek wychowawczy i dyscyplinujący chcecie całkowite zakazu skrobanki. Wasz problem chcecie rozwiązać naszymi rękoma. Ale powtarzam, was nikt do niczego nie zmusza, więc nie zmuszajcie do tego innych. Błagam, z łaski swojej nie mąć w głowach ludziom fiucie.

Natomiast co do tej lewicy jeszcze, co to ma palić i niszczyć… Wróciła i jakoś nikomu szczególnie nie przeszkadza, że na listach obecności odnaleźć można wielu starych wycierusów, zdawałoby się do cna już zgranych, którzy jednak na tle tej bandy żuli z PiS wydają się być aniołkami, ludźmi poważnymi, wyważonymi i zrównoważonymi, przy okazji mądrymi i godnymi szacunku. Patrzcie do czego to doszło.

A te katechizmy to prędzej ta pisia żulia zacznie za jakiś czas palić, niż owa lewica. Tylko pan ksiądz jeszcze o tym nie wie. (R)

4 komentarze dotyczące “Słowo na niedzielę. Palenie

 1. Mietek

  Już kilka razy wyrażałem swój pogląd, że każde takie wyskoki księdzowskie czy pisowskie są na wagę złota. Każde ich „zasmrodzenie” powoduje wzrost co najmniej niechęci ze strony suwerenów a tym samym zwiększa prawdopodobieństwo ich udziału w wyborach i zagłosowania przeciwko pis a tym samym p-ko kościołowi.
  Nie byłbym sobą gdybym nie wspomniał, że i partia mieniąca się dziś demokratyczną bardzo, czyli Platformersi, nie jest w tak oczywisty sposób niechętna kościołowym. Myślę, że jeszcze zobaczymy ich w głosowaniach gdy będą reprezentować swój światopogląd tzw zgodny z sumieniem.

  Polubienie

  • No nie bardzo Mietku. Bo oni sobie z nami za przeproszeniem w chuja od lat lecą, i ciagle są na fali. Dymają nas jak chcą a biomasa która jest niestety w większości w ogóle tego nie chwyta.

   Polubienie

 2. Barbarala53

  no nastepny czarny idiota dal o sobie znac, od palenia to ci koloratkowe zbuje sa specjalistami.ci co weszli do Sejmu z opozycji maja wiecej oglady i oglady niz ta pisowatabiomasa.A jak Ci ostatni dostana w dupe to beda palic i koscioly i ludzi w nich zgromadzonych, nie pomijajac ich bibli i inych swietosci

  Polubienie

 3. w.i.e.s.i.e.k

  Przecież oni od wieki wieków wiedzieli ze ich bajania „nie idą w lud „ze oni swoje a lud swoje.
  Przecież nie powiedzą, ze jako o nauczyciele są do dupy.No bo jak to, sami wybrani z wybranych bez widocznych ułomności fizycznych konsekrowani i „namiestnicy Chrystusa na ziemi”
  Lud ich by nie posłuchał i by się zbiesił Tak jak już parę razy się biesił
  No to weszli w komitywę z cywilami a w szczególności naciskali by ich „prawo naturalne” weszło w kanony przepisów i praw cywilnych.
  Przecież to nie Inkwizycja paliła a „cywilne pachołki „którym oni tylko zasugerowali co jest „jedyne słuszne sprawiedliwe i zbawienne”
  To oni swym judzeniem wysłali na śmierć sami udając „to nie my”miliony ludzi
  Tak jest i dziś gdy zacieśnili sojusz z tronem i gdy czerpią z niego kasę i to całymi garściami w zamian „głosząc” na kogo ciemny lud ma głosować.
  Oczywista oczywistość, że na tych co im z reki jędzą.
  I w cale się nie dziwie temu klesze ze pieprzy jak potłuczony, cwaniacko posługując się” siła wszystkich strachów”Wie za „naukami ” nie przekona Moze tylko nielicznych Reszta „parafian”ma to gdzieś i ma swoje przekonania i metody rozwiązywania własnych problemów.Wiec trzeba przestraszyć a najlepiej posługując się świeckim prawem zakazać i skazać.”Nichil nowi sub sole „jak mawiano po parafiach Tak było na początku i tak ma być na wieki wieków”
  Bo oni chcą żyć dostatnio spokojnie bez stresu A kasztany z ognia mają wyciagac inni Oni tylko daje „boskie imprimatur”I błogosławią
  A dymana biomasa pokornie i na kolanach Ot „parafianie”

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: