EXTRASY okruchy życia

Notatki na kolanie: W kwestii używania dupy

Tak zwany rzecznik tak zwanej Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik o tym co jest zawsze w centrum ich uwagi, czyli dupie i sposobach jej używania.

„…zgodnie z nauczaniem Kościoła katolickiego i innych religii życie seksualne jest zarezerwowane dla małżonków”.

Generalnie można by na to machnąć ręką, bo bzdurne to, jak bzdurne jest dziś całe to „nauczanie kościoła”, zaś po wystąpieniach Jędraszewskiego to już w ogóle lepiej tego gówna nie tykać, nie mniej pewien odruch poznawczy to jednak wzbudza.

A wychodzi na to, że to, co zakazane dla jednych, szeroko dostępne jest dla drugich, a w związku z tym etatowi, mniej lub bardziej ważni członkowie tegoż kościoła, absolutnie do tego się nie stosują i ruchają co się da, panie a bywa że panów, na potęgę i o każdej porze dnia.

I nie muszą iść do Banasia bo maja plebanie. Moją nomen omen w dupie własne „nauczanie”. Księże Andrianik niechaj się pan przyzna, tak z ręką na sercu, i bez bicia, nie posunął pan kiedyś jakiejś kobitki? (R)

6 komentarzy dotyczących “Notatki na kolanie: W kwestii używania dupy

 1. ka-mi-la789

  Kobitki? Noweś.

  Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  No co Ty
  Gdybyś miał taka fuchę jak oni.4 godz „roboty”/no może jeszcze dodatkowe fuchy jak śluby pogrzeby”co łaska niemniej niz” Gdybyś był wyżarty i nażarty i by Ci to żarło .pod nos podstawiły albo gospodynie albo siostry.To co byś w wolnym czasie robił jak nie rozmyślał „o dupie co w wolnym czasie każdy chłop a i baba tez robią.Brewiarz czytał
  A że on Rzecznik to gada co mu każą „na bazie i po linii”.
  Oj gdyby go tak podlać woda rozmowna gdzieś w zaciszu a do „rozmowy” dodać któraś z Iwonek zobaczyłbyś a i usłyszał „jego punkt widzenia”
  Pogadaj wiec z „dworem” nadobnych pan może sie któraś skusi w imię prawdy oczywiście by wiedza nasza była głębsza.Łatwo powinno być chłop niebrzydki młody jeszcze forsiasty i kasiasty a do tego pewnie wyposzczony.
  No nie bądź taki”pies ogrodnika”

  Polubienie

 3. Ludzka hybryda

  Popierdolony jest ten blog. I love it! ❤️❤️❤️

  Polubienie

 4. Jurand z Krakowa

  Kobitki? Bardziej wygląda na tyłodajcę!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: