EXTRASY okruchy życia

Notatki na kolanie: Nazwisko

Specjalizujący się w egzekucjach portal wPotylicę jara się fake newsem jakoby to syn Kamila Durczoka zabiega o zmianę nazwiska na panieńskie jego matki. Dalej Karnowskie sugerują, że takie a nie inne nazwisko miałoby utrudniać młodemu Durczokowi karierę w mediach.

No cóż, gdyby wszystkie dzieci całkiem sporej grupy posłów (w tym partii matki par excellence ) chciały zmieniać nazwiska tylko dlatego, że tato wącha, chodzi regularnie do burdelu, śpi w rowie po pijaku, albo przytula kasę która mu się nie należy, zaś mamusia regularnie ujeżdża konie, lub łoi z flachy nie gorzej niż tato, to mielibyśmy naprawdę niezłe zamieszanie.

Na szczęście jest sporo takich dzieciaków, mniejszych i całkiem dużych, które za skarby świata nie zamieniłby nazwiska. Choćby dlatego, że ładnie brzmi. No sami powiedzcie, czy ktoś przy zdrowych zmysłach starałby się o zmianę dajmy na to nazwiska Czarnecki? A to tylko pierwszy przykład z brzegu.

Nie mniej przyjdzie zapewne wkrótce czas, że niektóre dzieci niektórych ludzi zaczną masowo zmieniać nazwiska. (R)

1 komentarz dotyczący “Notatki na kolanie: Nazwisko

  1. Wypielęgnowany Pielęgniarz

    Pan Przemek może zmienić nazwisko na Hermaszewski. To co prawda po macosze, ale zawsze lepiej brzmi niż Czarnecki. I co najważniejsze, lepiej się kojarzy.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: