ŻYCIE

Tymek jednak wydymek

No i wyszło Szydło z worka. Jak zapewne kojarzycie pani premier nie dojechała na wyborczy wieczór triumfu, bo… „utonęła w korku” jak usłyszeliśmy. Faktycznie, niedziela w Warszawie to generalnie przejebany jest dzień, bo właśnie wtedy w stolicy są największe korki (słoiki wracają) i dojechanie gdziekolwiek w przewidywalnym czasie jest w zasadzie niewykonalne.

Zaręczam jednak że pani Beata jest całkowicie usprawiedliwiona. I zostawmy te mityczne korki, bowiem prawda jest banalna. Tak, była obsuwa, a i owszem, ale dlatego – tu powtarzam w sposób niepokalany poczęte plotki – że jej się ponoć wnusio (chyba) narodził, czyli szczęśliwą babcią została. Jak tu się w takiej sytuacji nie spóźnić?

A wszystko za sprawą Tymka, księdza Tymka gdyby co, który osobiście o to miłe zaskoczenie się postarał. Tak mówią plotki z Oświęcimia, Brzeszcz i okolic. Tymek posiadł był niespełna 16-latkę i się oto narobiło. To zresztą wyjaśnia niedawne zamieszanie z jego świetlaną ponoć kościelną karierę, która ni z gruchy ni z pietruchy nagle zahamowała.

Cieszmy się jednak. Bo po pierwsze, to zawsze jeden Polak więcej ten wnuczek, w tym sensie syn nie zawiódł mamy, która po wielokroć apelowała o wzmożoną produkcję nowych, lepszych Polaków. A po drugie, Tymek (teraz już Dymek, od Dymoteusz) w opinii wielu panien, zwłaszcza tych z interioru, to jednak ciacho jest (tak mówią, ja się nie znam) i szkoda żeby się tak marnował w kapłańskim stanie. Więc być może to spisek, być może chuć i nieostrożność, ale stało się jak się stało. Jest do wzięcia gdy co, gdyby się znudził tą aktualną dziewczyną.

Powiem wam, z dwojga złego wolę Tymka jako reproduktora, niż jako starego, sparciałego wikarego bez przyszłości. Trzymajmy za niego kciuki i niech mu bozia dzieci nie szczędzi. Wreszcie mądrze wybrał!

A tak swoją drogą, w tym seminarium tyle razy powtarzali, że wkłada się nie w te dziurkę, ale widocznie on na tej lekcji akurat nie uważał. (R)

UPDATE:

Źródła dobrze poinformowane donoszą, że Tymoteusz, nie przebywa w kraju, lecz pod czujnym okiem siedzi sobie w Brukseli, lub w bliskiej jej okolicy. Są inne szczegóły, ale na tym etapie byłoby zbyt daleko idącą ingerencją w ich prywatne życie. Cóż dziewczyna temu wszystkiemu jest winna? No, gdyby tak  w szkole miała wychowanie seksualne, to może byłoby inaczej, ale ona niestety chodziła pilnie tylko na religię. No, i tyle…

65 komentarzy dotyczących “Tymek jednak wydymek

 1. Drodzy internauci…..chyba to jest najbardziej odpowiednie okresleni….chyba zaskoczę tym wpisem wszystkich….otóż najlepiej będzie im się powodzilo w USA!!!. JEST TYAKA INSTYTUCJA JAK POLSKI KOSCIOL NARODOWY. Mają polskiego biskupa, polskich księży którzy MOGA MIEZ ZONY I RODZINY!!!!. Jaka jest różnica od kościoła Rzymsko katolickiego? Taka iż KOSCIOL NARODOWY NIE UZNAJE PAPIERZA, CALA TESZTA JEST TAKA SAMA ODNOSNIE OBRZADKU.

  Nie wiem czy taki Kościół Polski Narodowy istnieje w Polsce, przypuszczam że nie.

  Może to będzie okazja aby w końcu zalegalizować małżeństwa księży w Kościele R.C.

  Ja osobiście życzę im jak najlepiej, Mateuszowi, jego wybrane i dziecku.

  Polubienie

 2. Anonim

  Wszystko w szyku.Jezeli Tymoteusz kobietę kocha, to niech sie żeni , dziecko ich łączy jako rodziców. Jezeli jest prawdziwym meszczyzna to przejmie obowiązek zadbania o dziecko i o to aby sie z rodzicami wychowywało czego ja mu serdecznie zycze . Zmieni zawód , nie bedzie przynależał do polskiego katolickiego kleru i sprawe uważam za zakończona .

  Polubienie

 3. Lidia Strzemecka

  TRUDNO STALO SIE DLACZEGO NIKT SIE NIE ZASTANOWI NAD NASZYM SPOLECZENSTWEM CZY KATOLIK NIE MA NIGDY KOCHANKI BADZ KATOLICZKACZKA GORLIWA KOCHANKA ? ROZUMIE ALE TO PRZECIEZ SWIECCY TO CO TO NIE GRZECH? MLODY CHLOPAK OJCEM BEZ SLUBU DZIEIEWCZYNA SAMOTNIE WYCHOWUJACA DZIECKO TATUS GDZIE ? BOCIAN DZIECKO PRZYNIOSL JAKOS NIKT NIE ROBI Z TEGO TRAGEDII ALE WSZYSCY KATOLICY TYMEK TRZYMAJ SIE BADZ DOBRYM OJCEM I MEZEM WIDOCZNIE TAK MIALO BYC

  Polubienie

 4. XIONC Szydło 30letni

  wybzykał GIMNAZJALISTKĘ.
  Brawo PiS i matka jego…

  Polubienie

 5. I tak wina Tuska

  Polubienie

 6. W sumie to niedobrze, że rozsiał geny. Za jakiś czas wyrośnie ktoś, komu wszystko się po prostu należy.

  Polubienie

 7. Jurand z Krakowa

  Wojciechu, prosze pisz już KLER 2 . W rolach głównych Dymateusz z Brzeszcz i ten gagatek z Krakowa, który nie chciał być biskupem. Już masz pół filmu, tylko kto w roli „panienki” ?

  Polubienie

 8. Jurand z Krakowa

  Drogi Wojciechu, KLER2 pisze się sam! Wyobraź sobie scenę w której ks Dymek dowiaduje się od panienki że będzie ojcem Dymoteuszem. Albo gdy Dymek „mowi” o tym Mamusi (w tej roli musi być Ewa Kasprzyk) i Mamusia dostaje szału. Albo gdy abp Mordowicz mówi: „kościół cie nie uratuje, jesteś skończony, idź do Mamusi”. To gotowa klasyka kina. Nadaje się na Oskara.

  Polubienie

 9. Jurand z Krakowa

  Drogi Wojciechu,
  Mamy dla Ciebie zakończenie filmu KLER 2. Po tym gdy gdy abp Mordowicz mówi: „kościół cie nie uratuje, jesteś skończony, idź do Mamusi”, okazuje się, że ks Dymek nie jest idiotą na jakiego wygląda, bo ma znowu dużego haka na Morodowicza i ostatnia scena: ks Dymek w prywatnym dżecie siedzi, śmieje się obok piękna kobieta w widocznej ciąży (widzowie zdumeini, to była panienka!!!) i z dzieckiem lecą na Karaiby bo prałat Dymek dostał robotę w kurii na karaibach. Co Ty na to Wojciechu??

  Polubienie

 10. Kto bogatemu zabroni

  No tak afery Szulimowej i jej wiernego męża nikt nie komentowal bo wszyscy sie bali i komentujacy i redakcje, byly tylko przychylne komentarze zreszta kupione a tu proszę hulaj dusza…

  Polubienie

  • Szulimowa to nie zakonnica, jej mąż to wedle moje wiedzy raczej nie ksiądz był, nikt z nich nie pierdolił trzy po trzy o misji, powołaniu, bożych przykazaniach i moralności, nie ukrywali jak żyją i wedle jakich zasad, więc co tu komentować? Tymoteusz zaś to zupełnie inna, podwójnie złożona bajka.

   Polubienie

 11. Anonim

  Oprowadzał mnie kiedyś gość po Lublinie i przed budynkiem KUL mówi. To okienko u góry. Tam kleryki trzymają kurwy

  Polubienie

 12. ten wybryk tymka to kara Boska na beacie ,ta zaklamana ,beszczelna hipoktytke.szkoda mi tymka ale jej nie.
  wstyd szydlico zaklamana.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: