POLITYKA

Pieprzyć białe róże

Nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć, poza ogólnym stwierdzeniem, że znacząca, bardzo znacząca część Polaków, jeśli nie absolutna większość, to głupie barany dobrowolnie idące na rzeź za garść zwiędłej sałaty. Powiem więcej, Polacy to [—ocenzurowano—] i wyjątkowi [ —ocenzurowano —] nie zasługujący na szacunek, a kto wie czy na niepodległość. To samobójcy i partacze o wybujałym ego. Wszystko spierdolą czego tylko się nie dotkną.

Nie jest więc prawdziwe przekonanie, że komunizm w Polsce został kiedyś narzucony przez Ruskich. To co najwyżej półprawda! Ruscy go faktycznie przywieźli, ale my rzuciliśmy się na to jak psy na zgniły ochap. Bo lubimy jak ktoś podtyka nam coś gotowego, wygodnego, daje bonusy za nic nie robienie, a mimo, że przy okazji ten ktoś nieustannie napierdala nas pałą po łbie, to jednak dalej to miłujemy, bo nie wymaga to myślenia i wysiłku. Co najwyżej potem, jak się na chwilę obudzimy z tego letargu, będzie kolejna wspaniała okazja do przedstawiania siebie jako najbardziej uciemiężonego narodu na świecie, który tyle musiał wycierpieć, walcząc o szczęście dla wszystkich. I będziemy to głosić całemu światu, jednocześnie czekając na kolejnego dyktatorka. No takimi lamerami już jesteśmy. To jest ta nasza pojebana mentalność.

Oczywiście polskim zwyczajem po drodze żeśmy wtedy to – w tym wypadku akurat na szczęście – totalnie spierdolili i zamiast komunizmu wyszedł nam co najwyżej pokraczny socjalizm, ale tkwiliśmy w tym gównie przez ponad 40 lat, dumni i zadowoleni z siebie.

Teraz po trzydziestu latach (a w zasadzie 26) eksperymentu z jako tako wolną i normalną wydawało się Polską, naród kretynów doszedł do wniosku, że nie pasi im taka Polska, że lepsza była tamta, poukładana i nakazowo rozdzielcza i kretyni przy urnach dopuścili do władzy pogrobowców Gomułki, takich samych kretynów jak i oni.

I te swołocze będą nam zatruwać życie przez najbliższe 4 lata, jeśli oczywiście coś po drodze się nie wypierdoli.

Ogólniejszy wniosek jest zaś taki, że nie ma co dalej narzekać i bawić się w konwenanse, różne pitu pitu, pierdu pierdu, pieprzyć białe róże i konstytucję, trzeba zewrzeć pośladki i zacząć na poważnie przygotowywać się do nowego roku 89. A to już nie będzie tak słodko jak wtedy. Tyle mam dzisiaj do przekazania na gorąco. (R)

16 komentarzy dotyczących “Pieprzyć białe róże

 1. Mietek

  I miejmy nadzieję, że się wypierdoli!
  Bo moja nadzieja i wiara tym razem poszła w p…- i nie mam na myśli tego co ma ta Iwonka obok.

  Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  A mnie przypomniało to taka anegdotę.
  Spada facet z wysokościowca i przelatuje obok kolejnych okien, w ktorych stoją jego mieszkańcy.
  Pytani o zdanie, kazde z nich odpowiada, że
  „jak na razie nie widzi nic niepokojącego w tym locie”
  „Suweren” a przynajmniej znaczna jego cześć tę anegdotę potwierdza.Niestety

  Polubienie

  • sobiepansobiepan

   W.I.E.S.I.E.K. !!!! :-)))))))
   DOBRE PORÓWNANIE 111

   Polubienie

  • sobiepansobiepan

   W.I.E.Ś.K.U. !!! ….. i wcale tego nie piszę „ku pokrzepieniu serc” :-)))))))

   Polubienie

 3. Polak2

  Ja perdolę!!!! I Jestem Polakiem? Ale mam pecha!!!

  Polubienie

 4. sobiepansobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  Nie da się ukryć – Twój felieton brzmi dramatycznie, ale nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej !!! Tymczasem……tymczasem może być „zabawowo” !!! Jeśli bowiem wierzyć wstępnym wynikom wyborów, to PiS PRZEGRAŁ S E N A T – na tyle wyraźnie, że nie pomogą tu żadne manipulacje. Jeżeli T A K – to będziemy świadkami różnych zabawnych gier „parlamentarnych”. Jeżeli bowiem Senat nie „przyklepie” tego co uchwali „pisowski” Sejm, może dojść do różnistych „zabawnych” wydarzeń. No pomyśl sobie sam Szanowny Redaktorze Naczelny – co się może wydarzyć i prawdopodobnie się wydarzy. A tak „w ogólności” to wydaje mi się, że PiS nawarzył sobie nieprawdopodobnego „piwska”. Pożywiom – uwidim, jak mawiają „amerykańce”. Ja już od ponad pół roku nie angażowałem się zbyt mocno w pisanie „tasiemcowych komentarzy” – po prostu nie wierzyłem w „bombastyczne” wyniki „sondażowe” oraz „gadki” panaprezesa. Jemu się wydawało, że jest już „wszechmocny”. Po minie panaprezesa – w miarę ogłaszania kolejnych wyników wyborów – widać było wyraźnie, że coś tu jest „nie teges”. Do sprawnego rządzenia krajem potrzebna jest „kupa” pieniędzy – tak samo do prowadzenia „silnej” polityki. NO TO GDZIE JEST TA KASA ??? Czasami „do znudzenia” komentowałem tutaj na blogu, że pan Mateusz „ździebko”, źle obliczył budżet na 2020 rok – jakoś nikt z komentatorów nie podejmował ze mną dyskusji – rzeczowej dyskusji. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, ze „z pustego nawet Salomon nie naleje”. Teraz wypada jeszcze poczekać, jaki budżet uchwali Unia Europejska, a po tym „ausgerehnet” wszystko policzyć od nowa. Może być ciekawie i….prawdopodobnie będzie. W końcu – TYLKO 8 milionów wyborców opowiedziało się za polityka PiS-u, na ponad 30 milionów uprawnionych do głosowania. Niby dużo……ale stanowczo za mało – jak na „bombastyczne” zapowiedzi. Pewnie, że szkoda będzie „czasu utraconego” na młócenie siana, ale….. skoro inaczej nie można….lepszy wróbel w garści, niż sroka na dachu. Na zakończenie powiem jeszcze – warto zajrzeć do statystyk wyborczych – KTO I DLACZEGO głosował na PiS – też ciekawe !!!
  A tak już całkiem „na koniec” – warto podliczyć ile głosów (summa summarum) zdobyła „opozycja” – gdyby nie te różne „anse i niuanse” różnych „wodzów” opozycyjnych, było by całkiem „do rzeczy”. Można to choćby częściowo naprawić przy wyborach prezydenckich, a wtedy będzie jeszcze ciekawiej. Polityka jest wtedy dobra – jeżeli jest skuteczna !!! No to jeszcze raz – „pożywiom i uwidim”. Póki co – liczmy – liczenie zawsze pomaga w podejmowaniu decyzji !!!

  Polubienie

  • sobiepansobiepan

   Szanowny Jahu !!! Od jutra wybieram się na kilka dni do szpitala, aby przeprowadzić „kompleksowe badania” różnych „organów. Musze to robić – mniej więcej co trzy lata, aby wiedzieć, czy i jakie „piguły” muszę łykać, a których już nie. Powinienem się odezwać pod koniec tygodnia. Heja !!!

   Polubienie

  • Powodzenia i zdrowia

   Polubienie

 5. sugadaddy

  Obudzą się jak chleb będzie po 2 dychy.

  Polubienie

  • w.i.e.s.i.e.k

   sobiepansobiepan
   14-10-2019 o 17:57
   Tys to”ale odważny chopie”A jak oni maja cicha instrukcje z ZUS by taniej z PIS „by wroga” i Ci eutanazje zafundują??
   Tak ty z niejaka ostrożnością do wszystkich proponowanych zabiegów przeglądów i natychmiastowych zabiegów podchodź.
   Ponoć najlepiej działa „jak wyjdę żywy z pod waszej reki to się odwdzięczę”
   Acha Teraz jest modne fotografia wklejana potem do internetu „menu żywieniowego”
   Pozdrawiam

   Polubienie

 6. sobiepansobiepan

  W.I.E.S.I.E.K. !!!!!
  Ty to masz metody zachęcania do badań naukowych – niech no wrócę z tych badań, to Ci coś powiem. A tak w ogóle – wiadomo Ci zapewne, że każdy lek jest trucizną. Powinno się go brać tylko tyle, by spełnił swoje zdanie i odstawić. W tym celu przeprowadza się badania i analizy. oraz te ichnie „rezonanse” i inne takie dziwactwa. Jest też okazja aby sobie poczytać zaległe lektury – nikt nie przeszkadza.Ja będę sobie liczył ilu znanych posłów nie zostało ponownie posłami + jedna pani z Torunia. Jak oni teraz „zwiążą koniec z końcem” – okropność !!!

  Polubienie

  • sobiepansobiepan

   P.S. Jest taki lek o nazwie PRADAXA – może powodować pewne kłopoty przy dłuższym używaniu. Chcę go odstawić i zastąpić innym. Potrzebne są badania i analizy. Poniał ???

   Polubienie

 7. sobiepansobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  Trzeba by się pokusić o zrobienie pełnego bilansu NIEDOTRZYMANYCH OBIETNIC WYBORCZYCH PiS – u w minionej kadencji oraz OBIETNIC WYBORCZYCH na aktualna kadencję. To jest fantastyka – nawet nie „science fiction”. Z takim „bilansem” łatwiej zrozumieć co jest „grane” i co będzie „grane”.
  A swoja drogą – panprezes poniósł FANTASTYCZNĄ klęskę wyborczą w Warszawie – porównaj wyniki wyborcze pani Kidawy-Błońskiej i panaprezesa !!! HAKATOMBA !!!!!

  Polubienie

 8. barbarela53

  Wyniki wyborow sa nie ciekawe.Polacy poza wyjatkamk to ciemny i oglupialy narod.”Madry polak po szkodzi”ale szybko zapomina o co chodzi.Jak skoncza sie 500+ to bedzie lament.Albo jak te pijackie nieroby nie dostana emerytury, ale wtedy bedzie za pozno.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: