EXTRASY SZUM&POCHODNE

Toruński rak. Przypadek nieuleczalny

Profesor Aleksander Nalaskowski z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – z tym profesorem to nie żart, choć pewnie to tej samej maści profesor co i Pawłowicz – nazwał osoby LGBT… gwałcicielami.

**

Nalaskowski to niezły performer, znany ze swych infantylnych wyskoków i komentarzy, może nie tak sławny jak wspomniana Pawłowicz, ale równie infantylnie niezrównoważony. To mniej więcej poziom magistra z awansu po przyspieszonych kursach na WUMLu (dla niewiele pamiętających, WUML to Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu Leninizmu) nie zaś profesora. Parę razy dawał czady na Frondzie, bo jest jednym z ulubionych, etatowych wręcz komentatorów tego kato-psychopatycznego portaliku. Choć gdybym miał być szczery, to bym powiedział, że do poziomu księdza i również profesora Bortkiewicza, Nalaskowskiemu trochę jeszcze brakuje, no ale tamten to kretyn poza konkurencją.

Tym razem miarka się jednak przebrała, bo uczelnia zawiesiła Nalaskowskiego na trzy miesiące w obowiązkach, „za postępowanie niegodne nauczyciela akademickiego„. Strasznie późno się połapali z kim mają do czynienia.

Oczywiście każdy może mieć poglądy i każdy ma prawo je wyrażać, ale nie każdy w związku z tym powinien być nauczycielem, zwłaszcza akademickim.

To niepojęte, że uczelnia aspirująca do bycia znaną i poważną, próbująca utrzymać jaki taki poziom, zatrudnia u siebie kogoś takiego. To klasyczny strzał w stopę i antyreklama szkoły. Tym bardziej, iż nie ma żadnej pewności czy tej klasy typków i „nauczycieli” nie ma tam więcej. Nie od dziś się zresztą mówi, że UMK to wylęgarnia kuriozalnych „naukowców”. Najpewniej rydzykowy rak ma przerzuty.

Ale co tam uniwerek w Toruniu… Ów [ — epitet na wszelki wypadek ocenzurowany —] od jesieni roku 2015, czyli od momentu kiedy PiS wziął władzę i zaczął proces rozpierdalnia w miarę normalnego dotychczas kraju, jest członkiem Narodowej Rady Rozwoju powołanej przez innego oryginała, czyli prezydenta Dudę. Zaś rok później Nalaskowski wszedł do Rady Narodowego Kongresu Nauki. To w ogóle niepojęte! Jak tak dalej będą dobierane kadry, to za chwilę Trynkiewicz zostanie rzecznikiem praw dziecka. (R)

6 komentarzy dotyczących “Toruński rak. Przypadek nieuleczalny

 1. sobiepansobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  Masz żywy i przekonywujący dowód na to , że broda nikogo nie czyni „automatycznie” filozofem. Może natomiast wprowadzać w błąd – jak w opisanym przez Ciebie przypadku. To m.innymi dlatego nie lubię ludzi ubranych w brody – ewidentnie coś maskują, ewidentnie coś ukrywają. To tak, jak gdyby ktoś się schował w krzakach i stamtąd głosił „prawdy objawione”.

  Polubienie

  • sobiepansobiepan

   P.S. – Sprawa dodatkowo się komplikuje, jak ktoś ubiera się w brodę, ale zapomina o wąsach. Od razu widzisz, że coś tu jest „nie teges”. Wszyscy „tacy” zawsze najpierw zaczynali od wąsów a nawet wąsików – dopiero później uzupełniali resztę – jeżeli zdążyli zdążyć.

   Polubienie

 2. sobiepansobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!!
  Tak zupełnie prywatnie to Ci powiem,że niepokoję się a nawet „troskam”. Panprezes zapodał był właśnie, że zaraz po wyborach podda się operacji a nawet dwom operacjom. Jest to pewne i nieuchronne – bo jak panprezes coś powie – to powie. Chodzi o te kolana panaprezesa i jakieś tam „endoprotezy”. Napisali byto jakoś „po ludzku” a nie jakieś tam „ENDOPROTEZY”. No w każdym bądź razie – sprawa jest śmiertelnie poważna. To znaczy „nie śmiertelnie” sensu stricto, ale tak w ogólności. No bo taka poważna operacja może skończyć się całkiem dobrze, lub całkiem niedobrze. Nigdzie nie jest napisane, że musi się skończyć – taj albo tak, czyli może się skończyć całkiem „na opak”. Ja bym tam nie ryzykował, zwłaszcza, ze pan Ziobro twierdzi,że lekarze to mafia, która tylko czyha.Gdyby panprezes musiał „o kulach” przekonywać naród, że tak jest lepiej – no …nie wiem….no nie wiem jak to suweren przyjmie !

  Polubienie

  • sobiepansobiepan

   Jak właśnie „donaszają” w internecie – ten niby profesor z Torunia został „zawieszony” – jako wykładowca – na razie na 3 miesiące. Dobre i tyle, chociaż ja bym go wysłał „na bezrobocie” – bezterminowe..

   Polubienie

 3. sobiepansobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!!
  Rzeczywiście – jest w Twoim tekście – jakoś mi się to „schowało”, bo bylem „wkurzony”, że takie „cóś” mogło być „nauczycielem akademickim”. Stąd …. takie będą Rzeczypospolite – jakie ich dzieci nauczanie – nadal jest aktualne.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: