WIARA

To już nudne. Znów torsje miał Jędraszewski

Wiem, że to już nudne, bo po wielokroć i do usranej śmierci wałkowane, ale co ja zrobię, że gość ten nas prześladuje? Naprawdę mam przeświadczenie, że ten facet nas od siebie nigdy nie uwolni. Pytanie przeto do naczelnego lekarza kraju i do Sanepidu przede wszystkim: kochani czy Jędraszewskiego, te szalenie niebezpieczną kościelną bakterię można jakoś zneutralizować? Czy nasze bezpieczeństwo nie ma tu już żadnego znaczenia? Może lekarz weterynarii zna jakieś rozwiązanie? Pewne oznaki wskazują bowiem, że to wirus ASF w koloratkowej postaci.

**

Dwa dni temu Jędraszewski znów świrował w tzw. sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Nie usłyszeliśmy nic nowego, te same po wielokroć powtarzane urojenia. Zasadnicze i wybrane tezy? Proszę bardzo

(1) „To nie prawda, że istota i godność człowieka sprowadza się do rozumu. Rozum się kompromituje odrzucając pana boga”.

(2) „Planuje się niszczenie całych narodów i społeczeństw, mówiąc że wystarczy człowiekowi ciepło oparte na seksie. Zaczęto wprowadzać gender, LGBT, kartę WHO. Tak neguje się Boga. (…) Jak można żyć, kiedy jest podważana tożsamość człowieka, wynikająca z tej najbardziej oczywistej biologicznej sprawy, że człowiek jest kobietą albo mężczyzną. To się wszystko kwestionuje w imię tych obłąkańczych ideologii, które stają się dla wielu obowiązkowe”.

(3) „Najpierw, jako fundament życia, jest bóg. Ze związku z bogiem wynika godność człowieka, a w konsekwencji nadzwyczajna rola, jaką pełnią małżeństwo i rodzina. Na koniec z rodzin, z tradycji zaczerpniętej od poprzedników, którą chcą przekazywać dzieciom i wnukom, wyrasta trwałość i wielkość narodów i wielkość kościoła”. >>>>>> Jędraszewski powoływał się tu na tak zwaną „myśl” i tak zwane „nauczanie” tak zwanego Jana Pawła II, co w dzisiejszych czasach trąci nie tylko myszką, ale wygląda na celową prowokację. Bo umówmy się, promowanie „myśli” gościa podejrzewanego o przymykanie oczu na zbrodnie pedofilii w kościele, najpewniej także ich tuszowanie, oraz promotora pedofilów (to już nie podejrzenia, są zdjęcia dokumentujące proceder), a na dodatek jeszcze człowieka w młodości mocno rozchwianego emocjonalnie i seksualnie, jest rodzajem prowokacji i chwytem poniżej pasa.

Tak swoją droga panie Jędraszewski, przekazał pan swoim wnukom coś z tej odwiecznej tradycji o której pan nieustannie opowiada, czy może jak to zwykle bywa, mocny pan tylko w gębie?

**

Ale wracając do początku… Skoro to wszystko już było, to ześwirowanie Jędraszewskiego jest nam już znane, to dlaczego znów tym piszę? Ano dlatego, że tym razem świadkiem urojeń tego sklerotyka, był osobiście pan prezydent Duda plus kilku przydupasów. On też przybył na ten zlot opętańców i obłąkańców, uważał to za swój obowiązek. Tylko tam jeszcze klaszczą jak go widzą.

Więc siedział, słuchał tego okurwieńca, podobało mu się, bo z zadowoleniem kiwał głową, akceptował, klękał, modlił się bił pokłony, nie protestował, w pierścień całował. W ciasnej głowie niewiele jak widać się mieści.

Filmowy Maliniak już nie żyje, ten polityczny zaś Maliniak jak widać ma się dobrze i liczy zapewne, że w nowym sezonie serialu, znów zagra rolę do której został przez przypadek dopuszczony. No i niestety okazało się, że to jego rola życia. A przez moment tak bardzo chciał być Hamletem. (R)

POLECANE:


4 komentarze dotyczące “To już nudne. Znów torsje miał Jędraszewski

 1. ereglo

  Chesterton kiedyś powiedział (cytuję z pamięci): wchodząc do kościoła zdejmuje kapelusz, nie – głowę. Niestety ogromna większość naszych rodaków w kontaktach z kościołem i tzw.wiarą pozbywa się właśnie głowy (zakładając optymistycznie, że – przynajmniej część z nich – ją posiada)

  Polubienie

 2. janciowodnik7

  Ten, kto podchodzi do ludzi z powziętym z góry przeświadczeniem pesymistycznej negacji zamyka ich w obrębie sztucznej koncepcji, swych niesprawiedliwych myśli i sądów: nieświadomie czyniąc ich przez to gorszymi, niżby mogli być. Należy pamiętać, że nikt nie jest ani dobry z natury, ani zły. Należy jednak pamiętać, że dobra lub zła wola jednostki, lub grupy trzymającej władzę, może ludzkimi zasobami sterować i czynić ich dobrymi bądź wypaczonymi jednostkami.

  Polubienie

 3. Alex R.

  Sytuacje które opisujesz, to każdy Twój ”akcent’, jest zbyt łagodny. Serio:) Kim trzeba być, żeby spokojnie słuchać co ten ”ok……..c” sklerotyk, wygaduje. Fajnie, że masz zdrowie jeszcze przypominać tych sklerotyków. Wymieniony,był łaskaw powiedzieć także, że rozum człowieka się kompromituje, odrzucając pana boga.Jego od dawna skompromitowany, całkowicie zdeformowany. Stałe myśli o seksie, ” seksualizacji” i ”trosce o dzieci” w ukrywaniu pedofili, nie zrobiło mu dobrze. Paranoja. Prezydent na kolanach, zawierza znowu Polskę komuś tam. Trudno pewnie liczyć u niego na śladowe uratowanie ”rozumu”.
  Żadne prośby, egzorcyzmy, tu nie pomogą.;)

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: