duperele EXTRASY

Kto się czubi ten nie zawsze się lubi

W sobotę nad ranem przed jednym z warszawskich klubów brutalnie zostali zaatakowani studenci z Izraela. Krew, złamane nosy, szpital… Napastnikami mieli być obcokrajowcy, którzy według świadka nr 1 mieli posługiwać się językiem arabskim. W związku z zaistniałą sytuację, mamy kilka hipotez, każda z nich jest prawdopodobna.

**

(1) Według tego samego świadka, ci Arabowie byli wygoleni na łyso, zaś dwóch z nich nosiło szaliki Legii. To oczywiście przypadek, a poza tym zimno było, dla Arabów zdecydowanie za zimno, czymś musieli się okryć.

(2) Świadek nr 2 mówi, że jeden z Arabów miał na przedramieniu wytatuowany znakiem Polski Walczącej a drugi nosił koszulkę z napisem „Śmierć wrogom ojczyzny”.

(3) Ponieważ do zajścia doszło przed klubem i to jeszcze na ranem, można przypuszczać, iż w stanie ogólnej nietrzeźwości, jednym się wydawało że słyszą arabski, bo drudzy tak bełkotali, że być może wyglądało to na arabski. Najpewniej mamy do czynienia z polsko-wolskimi Arabami o tłustych karkach

(4) Teoria spiskowa pierwsza: świadek nr 1 został podstawiony i zeznawał tak jak mu nakazane, że słyszał język arabski, choć nigdy w życiu go nie słyszał. Chłopcy mieli tylko tych Żydów postraszyć, ale się popili i poszli na całość, przesadzili. Trzeba było to jakoś odkręcić, przykryć i zmylić tropy, stąd z umyślnych patriotów robi się teraz Arabów. Dla Izraela to, że ichnich pobili Arabowie to najpewniej zawsze lepsza wiadomość od tej, że znów w Polsce pobili ich Polacy. Chodzi generalnie o to, żeby stosunki które bardzo cierpią jeszcze bardziej nie cierpiały. Bo co to będzie, jak nie daj boże zabiorą nam tego Pegasusa?

(5) Wersja spiskowa pierwsza, rozbudowana o dodatkowy wątek: to Kamiński i jego chłopcy wynajęli chłopców, mieli ich ciupinkę poturbować, żeby móc się potem wykazać. Czyli, my Polacy bardzo kochamy Żydów, przejmujemy się ich losem i mówimy zero tolerancji dla przestępców i rasistów. Najdalej jutro sprawcy zostaną więc złapani, efektownie i z przytupem, a dobra nowina pójdzie w świat: „Polska na czele antyrasistowskiej koalicji”. Minister Ziobru zwoła nawet konferencję prasową. Jak sprawa przyschnie, a przyschnie lada moment, to ich cichcem wypuszczą i wypłacą umówione honorarium plus dodatek za niebezpieczne warunki pracy.
Jestem skłonny się założyć, że po ewentualnie wygranych wyborach, MSZ, albo MSW, albo MS, zawnioskuje do DUDY o ordery dla napastników, a Morawiecki przeznaczy dla nich dwa-trzy stołki w zarządach spółek skarbu państwa.

(6) Teoria spiskowa druga: Kamiński i jego chłopcy wynajęli padalców żeby udawali Arabów, żeby ci Arabowie pobili Żydów (prawdziwych nie udawanych), żeby dowodzić następnie (przed wyborami to nawet zrozumiałe) jakie totalnymi skurwielami są te ciapate i jak w związku z tym słuszna jest nasza polityka pełnego szlabany na wjazd dla tych roznoszących choroby, zarazki i szerzących przemoc w dupę kopanych islamistów,

(7) Jest kolejny świadek – numer trzy – który twierdzi, że sprawcy jak już załatwili to co mieli załatwić, odchodząc z miejsca kaźni gwizdali po niemiecku.

(8) Plotka nr 1: cudzoziemcy byli z Białegostoku.

(9) Jeśli rzeczywiście byli to Arabowie/brudasy/ciapate/ no to wstyd polscy patrioci. Pewnie uwaleni i ujarani ględziliście w kiblu o Wielkiej Polsce i zabawialiście się wkładaniem palca (żeby tylko) w dupę kolegi, gdy tymczasem ktoś inny odwalał za was patriotyczną robotę, ktoś był szybszy. I to kto!? Nie wstyd wam!

(10) W medium co to zawsze prawdę głosi słyszałem, że to w ogóle ściema, że Żydzi specjalnie sprowokowali całą tę sytuację (Arabami byli agenci Mosadu), czyli sami siebie napadli, żeby po raz kolejny udowodnić jak antysemickim krajem jest Polska, że tu od zawsze, kto tylko może napierdala Żydów i kradnie ich dobytek. Od pokoleń, w genach Polacy to mają. Jedyne co nie za bardzo pasuje do tej teorii, to po chuj tu ci Arabowie? Nie mogli być to po prostu chłopcy z ONR? Być może zadecydowały sprawy językowe, choć nie wierzę, żeby w Mosadzie nie znali polskiego. Więc w sumie teoria choć atrakcyjna to jednak trochę kupy się nie trzyma.

**

Jeśli ktoś, coś jeszcze, jakaś hipoteza, plotka, historyjka, teoria, zeznanie jakieś, albo obserwacja, to bardzo proszę o kontakt. Na priva lub w komentach.

Acha i proszę uważać na Iwonki, one dziś bardzo uważne i bezwzględne będą. (R)

5 komentarzy dotyczących “Kto się czubi ten nie zawsze się lubi

 1. Mietek

  Wszystkie hipotezy, plotki i teorie są trafiające w tarczę. Ciekawi mnie czy prokurator też ma takie na tapecie. Mnie zadziwia fakt „gwizdania po niemiecku”.
  Przypomnę wszystkim , że na początku lat 90-tych nagminne było informowanie naiwnych mas przez TVP ( wówczas jeszcze nie TVPiS), że:
  – sprawcy napadu na stację benzynową, kiosk jakiś czy sklep z napojami wyskokowymi (niepotrzebne skreślić) to osoby mówiące z charakterystycznym wschodnim akcentem.
  Pamiętają?

  Polubienie

 2. @Mietek Po niemiecku gwizdali kibice na Szydlinę. Ciż sami wedle dobrozmiennego agitpropu skandowali „Jest nam przykro !”

  Polubienie

 3. w.i.e.s.i.e.k

  Jaka szkoda iz okoliczny monitoring wraz z tym przed lokalem akurat „na ten czas” sie zepsuł.I sprawcy nieznani
  „Żaden z setek polskich ślepców, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, nie przyszedł z pomocą, żaden z Polaków nie wezwał policji” -A co robiła ochrona lokalu??

  Polubienie

 4. Niestety brak dokładniejszej informacji o patriocie w koszulce z napisem „Śmierć wrogom ojczyzny”. Każdy ma swoją ojczyznę, więc nie można wykluczyć. że temu patriocie chodziło o jego arabską ojczyznę, no a że był w Polsce, więc przetłumaczył ten napis z arabskiego na polski żeby wszyscy mogli zrozumieć.
  PS.Oczywiście nie mam pojęcia czy istnieje jakiś jeden język arabski…

  Polubienie

 5. Andrzej

  Studentami w Izraelu są mężczyźni po odbyciu służby wojskowej, trwającej z reguły 3 lata. Czyli nie są to łamagi, a często ludzie, którzy mieli okazję już stanąć oko w oko z wrogiem. I to nie na żarty. Jeżeli ktoś ich pobił, to niezwykle ważne staje się pytanie – KTO? Bo raczej nie byli to kibole, albo przypadkowi chłoptasie z ONR. Chyba, że ekipa została dobrana specjalnie na tę okazję. Wygląda to na prowokację polityczną i to szytą bardzo grubymi nićmi. Krąg zainteresować jest raczej dość wąski.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: