POLITYKA

Nasi Żydzi są lepsi od waszych Żydów

Sasin o kandydatce Koalicji Obywatelskiej na premiera:

„Prawdziwe są doniesienia, że pewna znana izraelska firma pijarowska z Izraela doradziła Platformie Obywatelskiej żeby schowali swojego lidera a wystawili Kidawę-Błońską”.

I przy okazji dało się dostrzec ten charakterystyczny dla niego, kostropaty uśmieszek, to drgnięcie krosty na nosie i niedostrzegalne wręcz mrugnięcie okiem do nakręconej nacjonalistycznie biomasy: no patrzcie znowu ci Żydzi, rządzą jak chcą, robią co chcą a na dodatek wybierają nam przyszłego premiera. Do czego to doszło – tego głośno na razie przynajmniej Sasin nie powiedział, ale tak sobie myślał, dał do zrozumienia, podjudził i podkręcił i zrobił to świadomie. To pewne, że świadomie i z rozmysłem, bo miał czerwony nochal tak bardzo jak jeszcze nigdy nie miał.

No, ale cierpiący na ewidentną żydofobię Sasin, jakoś zastanawiająco milczał i nawet słowem nie skomentował faktu, że rząd, który on reprezentuje, nie zawahał się kupić (wyżebrać) od tych jebanych – jak tam się w tym URM mówi – Żydów, zaawansowany system szpiegowski Pegasus. W tym przypadku on i jego koledzy nie mieli żadnych moralnych dylematów.

Powiem wam więcej: żeby śledzić wszelkimi metodami a potem dręczyć obywateli, oni kupiliby ten system nawet od arabskich terrorystów, gdyby ci taki oferowali. I cena nie grałaby roli, bo i tak zapłaciliby kradzioną kasą!

Nie dręczą przeto Sasina żadne wyrzuty sumienia, że w sumie polskich obywateli inwigilować będą żydowskie programy, a kopie danych przesyłane będą (na ten temat panuje dziwna cisza) automatycznie do ośrodka wywiadowczego pod Tel Avivem. Wszystko jest OK, tak?

Więc w sumie panie Sasinie, jedno tylko pytanie na koniec: brzydzicie się tych Żydów, czy się nie brzydzicie?

Bo na razie wychodzi na to, że jak pomagają opozycji to jest źle, Sasina to wkurwia i prowokuje do żarcików z rasistowskim podtekstem, ale jak pomagają w umacnianiu dyktatury, to jak widać, słychać i czuć, jest już dobrze. Wasi Żydzi są lepsi od naszych Żydów? (R)

WSPOMNIENIA:

3 komentarze dotyczące “Nasi Żydzi są lepsi od waszych Żydów

 1. sobiepansobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  Wydaje mi się (ale mogę się mylić), że ździebko demonizujesz osobę tego pana przedstawionego na fotce. No popatrz uważniej !!! Typowa słowiańska uroda, szczery półuśmiech, modnie ostrzyżony, gębusia …upsss…. twarz wygolona. To robi wrażenie !!! Na tle tych wszystkich „pipciatych”, zarośniętych, brodatych, kudłatych albo „nie daj Boże” – łysych, czysta poezja! „Jak cię widzą – tak cię piszą” – powiada stare porzekadło. I nie czepiał bym się tych „krost” na twarzy lub nosie – każdemu może się zdarzyć jakaś „krosta” i dobrze, że na twarzy, bo zaraz widać. Gorzej, jak ktoś jest „krostowaty” i to ukrywa przed społeczeństwem albo „utajnia” zarostem. I powiem Ci w zaufaniu, że ten pan to musi mieć jakieś szczególne zasługi dla władzy, o których się nie pisze, bo wymaga tego „racja stanu”. No przecież tak „z cicha pęk” – znaczy się „za nic”, nikogo nie robią wicepremierem. Musi on mieć te zasługi – jak amen w pacierzu.

  Polubienie

 2. sobiepansobiepan

  Jezus – Maryja, Józefie Święty……naprawdę ????

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: