POLITYKA

Maść na ból dupy pilnie poszukiwana

Myślę, że PiS teraz to już dalej, konsekwentnie powinien grać tą historią z warszawską oczyszczalnią. Co prawda próba przykrycia mega skandalu u Ziobry awarią owej oczyszczalni wyszła nieudolnie, no ale warto być może naprawić błędy i brnąć dalej, spróbować udowodnić, że Trzaskowski z agentami totalsów, specjalnie doprowadzili do tej awarii. Chciał sparaliżować w ten sposób obchody święta polskiej klęski z Trumpem w roli głównej i to mu się udało.

**

To nawet prawdopodobne, bo jak wiemy Trump oprócz Foxa, ogląda namiętnie także TVP Info (lubi prawdę w każdej postaci) i stamtąd dowiedział się o gigantycznej katastrofie ekologicznej w Warszawie, porównywalnej tylko z tą w Czarnobylu. Poinformował o tym zresztą ważny przedstawiciel polskiego rządu pan Marek Suski. W tej sytuacji powiedzcie sami, jak Trump miał nie odwołać tej wizyty? Względy bezpieczeństwa i zdrowia prezydenta (z wyłączeniem tego psychicznego, bo tu nic nie da się już zrobić) są najważniejsze.

Nie wiem co wy na to, ale ja na miejscu TVP Info rozwijałbym ten wątek.

Inna sprawa, że Trump i jego doradcy (halo, jest tam ktoś czy wszyscy już pouciekali), mogliby wymyślić jakiś bardziej sensowny powód niż domniemany huragan nad Florydą.

Generalnie Polacy są oczywiście idiotami, tu pełna zgoda, są w stanie łyknąć każdą prymitywną ściemę, ale jednak bez zbytniej przesady proszę panie Trump. Mógł pan przecież zachorować na ospę, grypę, lub zapalenie lewego jądra, na cokolwiek szczerze mówiąc, a pan wybrał jednak huragan! To idiotyczne i prymitywne dość łgarstwo, beka na całego, choć szczerze powiedziawszy absolutnie na pana poziomie. Pojechał pan bo bandzie i nieco za daleko.

Już tłumaczę dlaczego.

Otóż gdyby Trump był w pewnych sprawach jako tako rozgarnięty, to być może by pamiętał, że Polscy są w kwestii psikusów natury bardzo podejrzliwi, uczuleni a nawet przeczuleni. Bo przecież jakiś czas temu ta sama natura, również dokumentnie rozpierdoliła wielkie święto, kiedy na pogrzeb największego (1.63 wzrostu) polskiego prezydenta, jednego ze słynniejszych w owym czasie samobójców na świecie, z powodu wybuchu wulkanu nie doleciał praktycznie nikt z ważnych. Więc teraz ten huragan brzmi jak brzmi. Chujowo po prostu! Jest szansa że niektórzy w to po prostu nie uwierzą.

**

Inną sprawą jest, czy dla większości pisbiomasy wszystko to ma jakieś praktyczne znaczenie? Niekoniecznie.

 • Ta pisbiomasa, z Brudzińskim włącznie, nie do końca orientuje się przecież w którym kierunku płynie Wisła (wedle nich z północy na południe), więc tym bardziej nie ma zielonego pojęcia o Florydzie, o tym gdzie ona leży i dlaczego akurat huragan nad tym stanem/półwyspem ma tak istotny wpływ na proces ośmieszania polskiego państwa i jego władzy.

To oczywiście pole do popisu wspomnianej już TVP Info, która zapewne jeszcze dziś zacznie owej pisbiomasie tłumaczyć, że Floryda to niezwykle kluczowy stan i jedyna lotnicza droga do Polski, biegnie właśnie nad nim. Nie ma innej alternatywy, nie da inaczej dolecieć się do kraju Kaczyńskiego i Dudy. I jestem w stanie się założyć prawie o wszystko, że pisbiomasa to łyknie.

**

Więc w sumie to stoję nieco w rozkroku, bo nie wiem, który ze scenariuszy jest lepszy: czy ten z zamachem Trzaskowskiego, czy jednak dalej twórczo obrabiany wątek z huraganem. A może Suski się już wyspał i wtedy pojawi się wątek trzeci, o którym jeszcze nie mamy zielonego pojęcia?

W każdym razie niezależnie od ilości wątków i sensacyjnych scenariuszy, jedno jest dziś pewne: Trump nie przyleci.
I dużo bym teraz dał pieniędzy za to, żeby zobaczyć minę pana Anżeja, tudzież konsystencję kału pana Szczerskiego. No są po prostu takie dni, kiedy ni stąd ni zowąd wyuzdane , okropnie niesmaczne bardzo pragnienia mam. (R)

**

REMONENDOWANE:

3 komentarze dotyczące “Maść na ból dupy pilnie poszukiwana

 1. Mieszczka.com

  Politycy sobie ugrywają, a nie wiem, czy woda którą wypiliśmy, zanim podano oficjalnie, że miała miejsce awaria oczyszczalni, nie odbije się na naszym zdrowiu.

  Polubienie

 2. Alex R.

  ;)Mieszczka, proponuję zioła na rozluźnienie w jelitach.Lekarze mówią, że to ważniejszy organ od mózgu.Taka płukanka, czasami sprawia cuda. Serio 😉

  Polubienie

 3. Grun Berger

  @REVELSTEIN Nie przypominam sobie abym udostepniał Tobie zdjęcie z nagłówka.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: