POLITYKA

Mogło być dalej śmiesznie. Będzie strasznie

Jeśli info o odejściu Krystyny Pawłowicz z polityki to nie fake, no to będzie teraz smutno, bo babsztyl – przynajmniej z mojego punktu widzenia – miał wyjątkowy dar komiczny, a i talentu do ośmieszania się jej nie brakowało, wymiękał przy niej i mógł jest zazdrościć nawet sam Tarczyński. A sami przyznacie, że to nie byle jaki zawodnik jest.

**

Oczywiście powody wyautowania się (domniemanego, cały czas podkreślam) z polityki są na razie nieznane, ale niewykluczone, iż chodzi o scenariusz najprostszy i najbardziej oczywisty z możliwych: Krycha wreszcie znalazła sobie chłopa i zwyczajnie chce sobie pożyć. To oczywiście jest możliwe, bo mimo wszystko są na świecie faceci, którzy jarają się widokiem przeterminowanego salcesonu. To ich prawo i ich radość, ale najważniejsze jest jednak to, że nie będzie z tego dzieci, bo dziewictwo w pewnych kręgach to rzecz święta.

Niestety, mam takie przeczucie, że ten najprostszy wydawałoby się scenariusz, jest jednak stosunkowo mało prawdopodobny. I tu dochodzimy do kolejnego być może fake newsa, że jakoby panna Krycha ma trafić do… Trybunału Konstytucyjnego.

Wiadomość jest o tyle dobra, że jednak nadal będzie śmiesznie, choć przy okazji mocno strasznie. Dochodzimy bowiem do momentu, kiedy to psychole zaczynają decydować o kształcie prawa. Nie mówię przez to, że dotychczasowe trybunałowe towarzystwo jest całkiem zdrowe, bo nie jest, ale wraz z ewentualnym przyjściem pani Krychy, współczynnik odjebywalności gwałtownie by wrósł. Jeśli pominiemy trybunałową drobnicę – bez głosu, co najwyżej z prawem do oddychania – to będziemy mieli szansę podziwiać nadzwyczaj bakteriobójczy tercet egzotyczny. Wyobrażacie sobie… Wolfgangowa, Muszyński a do kompletu Szalona Krycha. Z immunitetem! Dwie postacie agenturalne, plus murowana pacjentka doktora House’a (przez moment uważałem nawet, że ona udaje, ale nie, ona jest chora naprawdę, acz wierzę, że House może zdziałać cuda)

No więc tak per saldo, sytuacja wcale nie jest śmieszna i pewnie nikt nie podziela mojego optymizmu, że będzie jeszcze bardziej śmiesznie. Tu się nie ma z czego śmiać, bo sytuacja jest przykra najogólniej. Naszym krajem rządzili już – kolejność dowolna – złodzieje, kolaboranci, cynicy, kłamcy, drobne cwaniaki i zwykłe chamy, teraz przyszła pora na psychicznie zdefektowanych. Pojebańcy przestali tylko grzecznie stać w kolejce, wreszcie dorwali się do władzy. (R)

5 komentarzy dotyczących “Mogło być dalej śmiesznie. Będzie strasznie

 1. Chwilowo jest smiesznie, tak jak napisales Krycha ma talen do osmieszania sie
  Nie wierze w jej odejscie, to tylko chwilowe wsadzenie jej do szafy i jestem na 99% pewny, ze juz czeka na nia jakas panstwowa synekura

  Polubienie

 2. Czyli sugestia że Krystyna zagra w filmie? Nie jestem przekonany czy zgodzi się być pacjentem tego Housa…. No , dyrekcję tego szpitala to ta

  Polubienie

 3. Anonim

  Może apetycznej pannie Krysi ktoś obiecał zyskowny debiut w branży porno? xD

  Polubienie

 4. Anonim

  Wielka szkoka, bo K. Pawłowicz mówiła dokładnie to, co myśli suweren popierający gang PolskęZbawa, tylko wstydzi się mówić głośno.

  Polubienie

 5. Brokoz

  A może jest tak,że panna K.chce uniknąć grzebania w jej zyciorysie?Bo to i czteroletnie studia prawnicze w rok i z tatusiem coś tam coś tam…
  Albo poszła do zamrażarki a la Macierewicz by wypłynąć po wyborach na nowe szerokie wody?Może TK właśnie?

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: