duperele EXTRASY

Toruńska szkoła stewardes

Wiecie że Rydzyk chce otworzyć szkołę stewardes? No naprawdę, to nie ściema. Będzie to szkoła stewardes dla… zakonnic. Mają być specjalnie wybierane te co ładniejsze – zdarzają się takie, a jakże i niestety – a to z kolei jest zła wiadomość dla wielu księży i zakonników, mniej lub bardziej jawnych amatorów kobiecych wdzięków. Muszą w trybie pilnym, najlepiej nakazowo-zakazowym, przestać gwałcić i rozdziewiczać zakonne panny, tak jak do tej pory w poczuciu bożego obowiązku czynili.

**

Sprawy są już ponoć dogadane, pozostaje domknąć jeszcze kilka końcowych szczegółów. Ma to wedle mojej wiedzy ścisły związek z innym pomysłem, a mianowicie, żeby w najbliższym czasie powierzyć Polskie Linie Lotnicze LOT opiece matki boskiej , tak jak czas jakiś temu polska energetykę tej samej babie powierzył minister Tchórzewski.

Loty będą więc obsługiwane za czas jakiś najprawdopodobniej przez mieszane zespoły stewardes: cywilne i zakonne. Każdy pasażer będzie więc mógł w trakcie lotu wybrać, która z pań ma go obsługiwać: czy ta z perfekcyjnym makijażem, czy może ta bez makijażu, ale za to w habicie. Na pokładzie podawana będzie również – chętnym rzecz jasna – chłodzona woda świecona, zaś co bardziej zestresowanym na życzenie dostarczony zostanie różaniec. Każdy będzie mógł więc zaliczyć swój prywatny szturm modlitewny, gdzieś nad środkiem Atlantyku.

**

Ten Atlantyk to nieprzypadkowo tu wspominam, bowiem wedle naszych informacji, testowo pierwszy taki mieszany zespół obsługi wprowadzony zostanie na liniach z Warszawy do Nowego Jorku, a to ze względu na dominujący i specyficzny profil socjologiczny pasażerów. Dużo Podhalan, Małopolan, skondensowane Podlasie, w każdym razie statystycznie liczna i mentalnościowo istotna reprezentacja Polski buraczano-zabobonnej.

Co ciekawe, połączenie Warszawa – Rzym będzie od mniej więcej połowy roku 2020, obsługiwane wyłącznie przez stewardesy zakonnice. To wedle mnie dość oczywiste, bowiem podróż do świętego miasta musi spełniać pewne podstawowe standardy. Niewykluczone, że na pokładzie, w trakcie takiego lotu, będzie się można również wyspowiadać.

Żeby też podnieść rangę takiego połączenia, jeden z Boeingów obsługujących tę linie, będzie ochrzczony imieniem „Jezus Chrystus”. Ceremonia chrztu jest zapowiadana na 11 czerwca 2020 (tzw boże ciało).

Próbowaliśmy się dopytać, zarówno w szkole Rydzyka, w LOT, jak i w Ministerstwie Infrastruktury, czy jest szansa także na pilotów-zakonników, jednak do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi. (R)

2 komentarze dotyczące “Toruńska szkoła stewardes

  1. To chyba jednak jakieś jaja! NIe wierze po prostu 😉

    Polubienie

  2. sobiepansobiepan

    L I D I A !!!! :-)))))))
    DLACZEGO „JAJA” – raczej DOW – CIPY 1

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: