Hejt bolesny niesłychanie

Ksiądz Rafał Kowalski na Twitterze:

„Prosimy o modlitwę w intencji zaatakowanego ks. Ireneusza. Po raz kolejny boleśnie przekonujemy się, że przyzwalanie na hejt i język nienawiści może przynieść tragiczne skutki. Od słów jest bardzo blisko do czynów. Czy tym razem wyciągniemy w końcu wnioski?”

**

Nie wiem kim jest ksiądz Kowalski, poza tym że jest księdzem i rzecznikiem czegoś tam we Wrocławiu, nie wiem skąd pochodzi i co jeszcze ma do powiedzenia, natomiast wiem, że raczej nie natknąłem się na jego nazwisko, ani na marnego nawet twitta kiedy – tu pierwszy z brzegu przykład – Wilmont mordował Adamowicza. Aż tu nagle wspaniałe otrzeźwienie nastąpiło i to dopiero wtedy jak swojego skrzywdzili.

Jakoś tak do tej pory, księdza Kowalskiego i rozlicznych jego kolegów po fachu, niezbyt ruszał hejt wylewający się z kościołów, niczym woda na pola z wezbranej Wisły. Nie martwili się oni o „tragiczne skutki” szczując bez opamiętania na wszystkich, którzy nie pasowali i nie pasują do ich wyobrażeń: na Żydów, pedałów, ateistów, singli, bezzwiązkowców i invitrowców…

To wy proszę pana księdza z ambony głosicie każdego dnia mowę nienawiści, hejt i zło!!! I co i nagle teraz krzyk o opamiętanie?

Zbieracie to, co sami zasialiście! Kwestią czasu było, że komuś puszczą nerwy. Kolokwialnie rzecz ujmując pracodawcy księdza Rafała mają krew na rękach. To ich milczenie i poniekąd przyzwolenie na złe rzeczy powodują wzburzenie i nieracjonalne zachowania.

**

To zastanawiające. Historia nie tylko Polski jest pełna przykładów księży, biskupów i papieży degeneratów, zbrodniarzy i kolaborantów. Akurat ta grupa zawodowa jest szczególnie podatna na zwyrodnienia i tym wyróżnia się spośród innych grup. Dużo macie więc drogi księże do ogarnięcia i wyciągajcie te wnioski, choć idzie wam to jak widać opornie. Dwa tysiące lat już się z tym pierdolicie a zadowalających efektów nadal jakoś brak. Może wreszcie teraz coś pójdzie szybciej, może wreszcie jakiś sukces. Choć patrząc na waszych dowódców kryminalistów to tego sukcesu coś wam nie wróże. (R)

Polecane

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

2 myśli w temacie “Hejt bolesny niesłychanie

 1. Zastanawiające ?
  „Łeb spuściwszy owieczki słuchają co im głoszą pasterze „/A oni zawsze głoszą nie mówią’/
  „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata” (Mt 7, 1-5).
  I nie maja /’owieczki/na tyle odwagi by spytać.A wy co?
  Byc może usłyszeliby”Co wolno wojewodzie…”
  A tak to powiadają.Oj tam oj tam !! Lub udają ze nie słyszą.

  Polubienie

 2. W.I.E.S.I.E.K.
  Cytujesz ale nie rozumiesz.
  Dyć to są przypowieści – czy jak tam się to zowie, może i ichnie prawo – nie dla nich a dla owiecków.
  Generalnie to jest z tym prawem (nie tylko boskim) tak, ze ono jest dla was a nie dla nas.
  Różnica taka ale istotna.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.