POLITYKA

Trzymam kciuki w oczekiwaniu pierwszej kompromitacji

Jeśli prawdą jest to znaczy jeśli się potwierdzi, że do Parlamentu Europejskiego w imieniu PiS trafili między innymi: Szydło, Brudziński, Kempa, Waszczykowski, Jaki, Bielan, Wiśniewska, Kruk, Karski, Mazurek, Zalewska, Saryusz-Wolski, Legutko, Tarczyński, Fotyga czy też Jurgiel, no to jest to dobra wiadomość.

Cała banda, palcem robionych patriotów o nieograniczonych wprost możliwościach wyjedzie z Polski na gościnne występy w Brukseli.

To dobra wiadomość również dlatego, że nic mnie ostatnimi czasy bardziej nie cieszy (plus minus od jakiś trzech lat), jak ciągłe kompromitowanie się Polski na świecie. Lubię jak ten kraj robi z siebie pośmiewisko. Pisowska ekipa to gwarantuje. 

Ktoś się upije, ktoś tam coś tam, coś tam, ktoś coś ukradnie, lub „przez pomyłkę” przywłaszczy sobie w kolejce dojazdowej, nie wiem czy mają tam meleksy, ale jeśli tak to bym przed polską ekipa jak najszybciej je ukrył, ktoś tam znów pobije kochankę, kto inny pomyli pedofila z pederastą, nie mówię już o tym, co oni będą wygadywać. A co potrafią wygadywać, to my już wiemy najlepiej.

Trzymam więc kciuki za tę drużynę i z niecierpliwością oczekuje pierwszej kompromitującej sytuacji. Pamiętajcie, są tam, bo im się to po prostu należało!

Co wynika z powyższej mapy? Wynika jeden podstawowy wniosek. Jak na dłoni widać komu bliżej do Europy a komu do Rosji. (R)

4 komentarze dotyczące “Trzymam kciuki w oczekiwaniu pierwszej kompromitacji

 1. sobiepansobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  Mam – mniej więcej – podobne odczucia co do reprezentacji PiS-u do Parlamentu Europejskiego. Z „taką” drużyną trudno będzie im coś ugrać dla Polski. Najbliższe 1,5 roku to będą prace nad stworzeniem nowego budżetu UE. Będzie on zupełnie inny – niż obecny. Ugrupowanie (frakcja parlamentarna) w Parlamencie Europejskim, do której „należy” PiS – Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy (ECR) nie gra w tym parlamencie na pierwszych skrzypcach, bo stanowi tam zaledwie trzecią „siłę” i tak pozostanie – po wyborach. Tak zwani „eurosceptycy”, którym przewodzi Matteo Salvini – Wloch, też nie odnieśli sukcesów wyborczych.Praktycznie w Parlamencie UE układ sił politycznych pozostanie taki sam jak był dotąd. Ubędzie w UE Wielka Brytania z powodu „Brexitu”a była ona do tej pory „wielkim hamulcowym”. Pani premier May podaje się do dymisji a przecież panprezes upatrywał w niej „strategicznego sojusznika Polski” – jak to dumnie głosił. No i sprawa „wzięła w łeb” – jak to się mówi. Nie widzę, aby ktokolwiek chciał się „bratać politycznie” z PiS-em, zwłaszcza, ze dotychczasowy „sojusznik” – pan Orban, tez „cieniutko przędzie” w europejskiej polityce. Potrzeba więc „znawców i badawców” a tych jakoś nie widać w ekipie PiS-u do PE. Pożyjemy – zobaczymy.
  A co do wczorajszych wyborów – nie jest tak źle a nawet powiedział bym – jest dobrze dla opozycji. PiS wpakował w te wybory – „wszystko co miał” a wyszło dość cieniutko – ogółem przewaga 2 mandatów nad PO i jej koalicjantami. Widać było po minie panaprezesa – kiedy ogłaszał pierwsze wyniki na 2 minuty przed zakończeniem „ciszy wyborczej”, że „zadowolniony” nie jest. Ale to jest osobny temat do dyskusji. Mnie osobiście najbardziej zaskoczył wynik głosowania na panią Szydłową oraz porażka wyborcza „WIOSNY” – pana Biedronia. Trzeba będzie to osobno skomentować.

  Polubienie

 2. Brzydkich słów nie chcę używać ,więc krótko : rodacy po prostu podziękowali dobrodziejowi za 500+,za „5” Kaczyńskiego (nie kumam ,za co tak naprawdę),więc w ukłonie dość niskim zamiast ucałować dłoń czy buta JK pobiegli do urn i postawili krzyżyki.Ot i tyle wdzięczności.

  Polubienie

 3. sobiepansobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  Kiedy pisałem mój przed południowy komentarz – jeszcze nie wszystko było jasne, co do wyników wyborów do PE. Obecnie już wiemy, kto się „załapał”, a kto nie. Nie wiele to zmienia w tym co pisałem, jeżeli idzie o reprezentację Polski w Parlamencie PE. A w kraju ? Też wiele się nie zmieni do jesiennych wyborów do Sejmu. Panprezes będzie musiał dokonać „rekonstrukcji Rządu” – już teraz – zaraz, „wybędzie” mu także pan Bielan i pani Mazurek, którzy stanowili dla niego „mocne oparcie” – już tam nie wspomnę o pani Szydłowej, która wyrusza na podbój Brukseli. Trzeba będzie uporać się z aferami w KNF-ie i SKOKACH oraz „Srebrnej”. Prawdopodobnie nastąpi dalsza erupcja spraw „pedofilskich”, bo papież przysłał tu swojego „śledczego” do tych spraw, który ponoć „kosi równo”. Jednym słowem – będzie ciekawie.W „układzie sił” też nic się nie zmieni – PiS jest nadal popierany przez około 25% Polaków uprawnionych do głosowania. Tu zmiany są możliwe – kasa jest już pusta !

  Polubienie

  • sobiepansobiepan

   P.S. – jeszcze tylko dodam – wszystko ostatnio drożeje i rosną wszelkiego rodzaju „opłaty”, także „napięcie” się podnosi (mowa tu o prądzie) – inflacja zaciera ręce z uciechy – też chyba wzrośnie !!!

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: