WIARA

Karta zdrowia pacjenta Zawitkowskiego

Nazwisko: Zawitkowski. Imię: Józef. Zawód: duchowny. Stan zawodowy: biskup pomocniczy senior diecezji łowickiej, emeryt. Pedofilia: niezdiagnozowana, brak dokumentacji. Homoseksualizm: nie rozpoznano, brak dokumentacji. Stan zdrowia: nietrzymanie moczu i myśli, rozchwianie emocjonalne, objawy daleko posuniętej demencji starczej. Dowody krytycznego stanu zdrowia psychicznego: poniżej >

¤ „Warszawo, Ty moja, Warszawo! Nie poznaję Cię, Warszawo, nieujarzmiona, wierna i krwawa. O miasto moje, moje święte Jeruzalem, świńskie ryje rzucają na Twe święte kamienie. Owoce święte płaczą, bo rzucone są na zgnojenie”; 

¤ „Były w historii różne strajki szkolne: o język, o historię, o krzyż. Teraz w historii pokażą organizatora i najgłupszy strajk szkolny o 1000 zł na rękę. O biedna szkoło moja!”; 

¤ „Chryste królujący krzyżem nad Warszawą z Zygmuntowej kolumny. Królu z mieczem, co broni Warszawy i dobro od zła oddziela, komuś Ty dał władzę nad Warszawą? Roztrzaskaj glinianych idoli LGBT, co po ludzku grzeszyć nie potrafią. Nie wstydzisz się, Warszawko? Nie! To Ty już wstydu nie masz! (…) Matko Wincento Jaroszewska, coś powiedziała prostytutkom: Nie wstanę z kolan, póki nie stanie się tu spokój! Powiedz to lesbijkom i gejom: Na kolana! I do spowiedzi! (…) Jak mi Cię żal, Warszawo! Ty moja dumna Pani, dziś zachowujesz się jak głupia panna, której brakło oleju. Wiosenne LGBT! Wy nawet grzeszyć normalnie nie potraficie, pachniecie tylko bezwstydem!”; 

¤ „Warszawa nie jest ani PiS-owa ani Platformowa. Warszawa jest Chrystusowa!!! Wstydźcie się, Warszawiacy! Jak się spodliłaś, Warszawko!”

Wniosek 1: kolejny ciężko chory idiota i żałosny cudak w koloratce. Wiek coś tłumaczy, ale nie wszystko.
Wniosek 2: jakże piękny byłby zapewne świat, gdyby tak te dwa tysiące lat temu tego całego Jezusa zostawili w spokoju. (R)

5 komentarzy dotyczących “Karta zdrowia pacjenta Zawitkowskiego

 1. w.i.e.s.i.e.k

  A moze pan biskup mówiąc te słowa
  ” najgłupszy strajk szkolny o 1000 zł na rękę. O biedna szkoło moja!”;
  miał na myśli obietnice wyborcze PIS z roku 2011 kiedy to obiecywali nauczycielom 2500 zł podwyżki .Wniosek Głupi ze nie pamiętali.Głupi ze nie przypomnieli to tym „co zawsze wywiązują się z zobowiązań”
  I byc moze słusznie się oburza gdy ich grzechy popełniane w zaciszu plebani nagle zaczynają plenic sie wśród jego owiec.Zaraza jakaś czy co?Czy jak zwykle zapomnieli sie zabezpieczyć ?

  Polubione przez 1 osoba

 2. Anonim

  Szkoda ze nie zyje Tadeusz Kosciuszko…..zrobil by porządek z toba

  Polubienie

  • Tak, Kościuszko nie lubił klechów, zwłaszcza klechów idiotów

   Polubienie

 3. W rodzinach takie biadolenie staruszków czasem jest zabawne, czasem irytujące ,ogółem każdy to puszcza mimo uszu. Uważam ,że trzeba to po prostu zignorować.W niektórych kręgach EP chyba już zrozumieli ,że ich nauczanie nie trafia na podatną glebę.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Dewotka

  W oficjalnej biografii towarzysza biskupa seniora stoi, że w/w przyszedł był na ten padół łez gdzieś pod Grójcem 81 lat temu w miejscowości (wsi) o nazwie WAŁ. Starożytni powiadali o takich przypadkach NOMEN OMEN.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: