EXTRASY okruchy życia

Notatki na kolanie: Mogła być młoda

To mogłoby być nawet atrakcyjne, gdyby było prawdziwe. Zdjęcia przedstawia jakoby Krystynę Pawłowicz kiedy jeszcze była młoda, co już wzbudza podejrzenia że to zwykły fejk, bowiem Krystyna Pawłowicz nigdy nie była młoda.

Nie przeczę, że owa 15-letnia ponoć kobieta z foty, z pecikiem w jednym ręce z gipsem na drugiej, zdradza pewne cechy pani Krysi, tzn. można by przyjąć że jest jakieś podobieństwo i sporo osób może taki news kupić.

kliknij by powiększyć

W rzeczywistości jednak to zdjęcie z koncertu grupy Allman Brothers Band z 1973 roku, pochodzące z któregoś z brytyjskich bodaj portali. Niestety, a może na szczęście, to nie pani Krysia, i wszyscy którzy dali się na to nabrać przypisując szanownej pani poseł niecną, zapewne moralnie wątpliwą przeszłość, muszą teraz to czym prędzej odszczekać.

Pani Krystyna nigdy nie paliła marychy, nigdy nie bywała na takich tarliskach, czyli nigdy się nie gziła, nigdy nie miała złamanej ręki i nigdy nie siedziała w dzwonach na jakimś klepisku. Aha, i zawsze miała większe cycki.

Ale nawet jeśli by na użytek tej notatki przyjąć, że to jednak pani Krycha (zdjęcie byłoby o wiele bardziej przekonywające gdyby obok stała jakaś micha z żarłem), no to kochani moi mamy oto koronny i jakże smutny dowód na to, jak przynależność do PiS – rzeczywista lub mentalna – strasznie niszczy ludzie. (R)

8 komentarzy dotyczących “Notatki na kolanie: Mogła być młoda

 1. Chyba masz racje Revel, ze to nie krycha , a gdzie micha

  Polubienie

  • Sobiepan

   STACH !!! No co Ty ….nie widzisz michy ???? Spojrzyj za jej lewą nogę, która Ty widzisz po prawej stronie – tam z tyłu widać już opróżnioną michę !!!

   Polubienie

 2. Sobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  Powiedział bym tak: – nieprawdopodobnie podobna. Zwróć uwagę na CHARAKTERYSTYCZNĄ PIONOWA ZMARSZCZKĘ MIEDZY OCZAMI – wypisz wymaluj taka sama. No i te okulary – prawie takie same. Wprawdzie ze zdjęcia trudno wywnioskować (jest trochę nieostre) czy to są okulary „krótkowidza” czy też „dalekowidza”, ale tak „w ogólności” – pasują. Natomiast te osoby w tle fotografii, to chyba jakaś sztuczka – jakiś „foto-shop”, czy jak to tam się nazywa – wszystkie kobiety bez staników. To powoduje, że waham się – ONA albo NIE ONA.

  Polubienie

  • Sobiepan

   P.S. – wyrazy „krótkowidz” oraz „dalekowidz” odnoszą się do „optyki” a nie polityki !

   Polubienie

  • Zdjęcie z dopiskiem u góry …moja mama jest obrabiane Photoshopem v.8
   Total Commander nie kłamie.

   Polubienie

 3. Sobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!!
  Tak tylko – z obowiązku kronikarskiego – informuje, że pan Robert Kubica, na Grand Prix Azerbejdżanu (gdzie go tam cholera poniosło ?) – znów był ostatni. Gdyby tylko to, ale przygrzał ponownie w barierę ochronną i „bolid” Williams’a musieli pozbierać i wsadzić na lawetę.Pan Robert dotarł do mety – na piechotkę ! Podobno podejmą próby aby ten złom jeszcze naprawiać. Czarno to widzę – jak pan Mateusz nie podeśle jakiejś nowej i wyższej zapomogi z Orlenu – będzie „po ptokach” ! Może by tak zatrudnili pana Roberta w SOP-ie – do szkolenia kierowców. Tam też – co wyjazd – to laweta !

  Polubienie

 4. @Revel
  …jak przynależność do PiS – rzeczywista lub mentalna – strasznie niszczy ludzie.
  Nie mogę się zgodzić z Tobą. By należeć do PiS trzeba mieć taką naturę. Parafrazując klasyka – ” trzeba się takim francowatym urodzić”

  Polubienie

 5. Ja wierzę, że to jest Krysia!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: