WIARA / KU KLUX KLER

Znów jakaś kara boska. Pył znad Sahary!

Przygotujmy się na nieszczęście i dramat wielki. Bo jak donosi doskonale zorientowany w sprawach boskich portal, nad Polskę nadciąga właśnie nieokrzesany, skażony islamem i moczem wielbłądów saharyjski pył. Porywisty wiatr wiejący z południa porywa z tej Sahary tony tego pyłu i drobnego piasku i przenosi je do nas. Nie wiadomo do końca, czy omija on inne kraje, ale wiele wskazuje na to, że uwziął się zwłaszcza na ojczyznę naszą amen.

Efekty? Niebo będzie wkrótce żółto-pomarańczowe, a wszystko, ulice, samochody, szyby, dachy, płaczące wierzby i pasące się krowy, kościoły, kapliczki i przydrożne świątki, wszystko pokryje się tym pierdolonym pyłem. Zgroza!

Oczywiście jako obywatel nie zgadzam się na to, by obcy pył wdzierał się bez pozwolenia i wizy na teren ojczyzny i żądam, aby PiS jak najszybciej uszczelnił granice! Ma już jakieś doświadczenia z islamskim uchodźcą, może poradzi sobie również z islamskim pyłem znad Sahary.

Czekając na dalszy rozwój sytuacji, zasadne jest chyba pytanie, za jakie to grzechy tak cierpieć mamy?

Zastanawiam się przeto jaki to autorytet mógłby mi wyjaśnić to niecodzienne zjawisko i dlaczego, z jakiego powodu, ten bóg tak się na nas ostatnio wkurwia. Spalił nam katedrę, niewykluczone że maczał palce w Cejlonie, a na dodatek zsyła nam jeszcze saharyjski pył, najgorszy syf jaki może być. I to na Polskę zsyła, która jego syna po parokroć już koronowała na króla, która jego morderców bezustannie, od wieków batoży a ich kobiety za włosy po ulicach ciąga.

I pomyślałem sobie, że może taki ojciec Leon Knabit pomógłby mi tę zagadkę rozwiązać, znaleźć sensowne wytłumaczenie, ale gdzie tam, on przecież od seksu jest i pewnie łatwiej by mu było wyjaśnić dlaczego księża dzieci ruchają, niż to dlaczego rucha nas ojciec bóg. Może więc ksiądz Romek Kneblowski? Ma zdrowe, katolicki spojrzenie na większość problemów jakie nas gnębią, zwłaszcza jak sobie piwa popije? Ale też mi wyszło, że on bardziej seksuolog jednak jest, bowiem zasłynął najkrótszą i najbardziej trafną jak dotąd poradą dla początkujących pedofilów amatorów. Na pytanie jak zacząć, jak to się robi odpowiedział: „Po katolicku: na kolanach i do ust”.

Więc w tej sytuacji może jednak iść na jakość, w naukowe bardziej autorytety uderzyć i o zdanie, o interpretację tego oczywistego znaku od boga zapytać księdza profesora Bortkiewicza? To wielki format intelektualisty, z interpretacją nie takich znaków od boga dawał sobie radę.

Poradźcie mi do kogo zadzwonić, kogo błagać o ukojenie, o duchowe wsparcie, bo jak ten jebany pył nadleci dzisiaj nad Warszawę, to nie wiem czy sobie poradzę, czy sprostam tej sodomie. No co, macie jakiś pomysł? (R)

7 komentarzy dotyczących “Znów jakaś kara boska. Pył znad Sahary!

 1. Sobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  Optował bym za „karą boską”, bo to teraz jest „trendy”. Kara boska dotknęła Wielką Brytanię z tym całym „brexitem” – odjęło im mowę i nie potrafią się dogadać – sami z sobą. Kara boska dotknęła Francuzów i mają te swoją „Notre Drame” – wiadomo, gdzie drwa rąbią tam iskry lecą.
  Siłą rzeczy „w Sercu Europy” tez musiało się coś stać – na razie odjęło mowę „rządowi” i nie potrafi dogadać się z nauczycielami – będzie jeszcze gorzej, ale o tym później.
  Mnie też dotknęła „kara boska”. W „drugie święto” – kiedy wszyscy (lub prawie wszyscy) Polacy „polewają” – nieopatrznie wpuściłem wnuki (swoje i cudze) do mojego „gabinetu” – gdzie mam komputer, telewizor, bibliotekę i kilka innych „klamotów”. Dorośli zaczęli dyskutować o strajku nauczycieli, to nie wypadało, aby „młodsza młodzież” się przysłuchiwała – tedy – jak powiadam, wpuściłem tych, co to maja być naszą przyszłością a nawet „ostoją” do mojego „sanktuarium”. Człowiek czasami bywa bezmyślny – czyli „mądry Polak po szkodzie” !!! Młodzież uruchomiła sobie jakieś tam wojenne gry komputerowe i dopóki grzmiało i wybuchało – my dorośli dyskutowaliśmy o potrzebach polskiej oświaty. Ogólny entuzjazm wzbudziła zwłaszcza wiadomość, że nauczyciele nie zasiądą do „okrągłego stołu” na Stadionie Narodowym – nie można sobie robić żartów z pogrzebu polskiej oświaty. Rzad chciał nauczycieli „wziąć głodem” a teraz „okrągłym stołem”. Wiadomo, co TERAZ rządowe media wypisują o „PIERWSZYM OKRĄGŁYM STOLE” u schyłku PRL-u. A ongiś był to powód do dumy w całej Europie i nie tylko. Dzisiaj – według „polityków” PiS-a – powód do „hańby”. Brawo nauczyciele !!! Ci z tego całego PiS-u jeszcze dotąd nie pojęli,że „wojują” z najbardziej inteligentną częścią polskiego społeczeństwa – to się musi skończyć dla nich wyjątkowo źle – ciemnota ZAWSZE przegrywała !!!
  Mniej więcej na tym etapie naszej dyskusji – w moim gabinecie zaległa złowieszcza cisza – wnuki moje i obce wyszły i oświadczyły, ze komputer im się zawiesił od tej strzelaniny a tak w ogóle, do „dziadek” powinien mieć jakiś super komputer a nie „grata” z dwuletnim życiorysem. No i stało się – w komputerze – Sodoma i Gomora – z pogromu ocalało tylko kilka aplikacji – reszta w ruinie i plątaninie większej niż „budżet narodowy”. „Przyszłość narodu”….hmmmmm….mam pewne wątpliwości.

  Polubienie

 2. Ciemny PiSkatolicki lud kupi …..na sto %,że to kara boska.

  Polubienie

 3. w.i.e.s.i.e.k

  Sobiepan 24-04-2019 o 11:50
  By Ci te straty wynagrodzić i straty zminimalizować a może dojść do jakiegoś przyzwoitego stanu posiadania tylko dla Twoich uszu i przez sympatie Ci podpowiadam.
  Gdy jedni krzyczą „kara boska” „jebany pył” „sodoma” itp my „oba cwaj” szykujmy płachty i naczynia na jego skrzętne zbieranie.
  Sam powiedz.Skad on leci ?Z „Ziemi Świętej”leci /no jak nie jak tak./
  Czy możesz wątpić ze po nim stąpały stopy Jezusa i Apostołów ?
  Nie możesz nawet zaprzeczyć.
  Wiec co do nas leci? Relikwie lecą, które zapakowane,rozreklamowane,pójdą jak świeże bułeczki wg uświęconej tradycją zasady „co łaska niemniej niż”
  Mam tylko wątpliwości Czy pakować je „metoda na Dziwisza” czy praktycznie dla „gospodyń domowych” w klepsydrach do odmierzania czasu gotowania jajek/co to zacz klepsydra nie będę bo nie muszę Ci wyjaśniać/
  To do Twojej wiadomości „pomysła” i proszę nie rozpowszechniaj je bo jeszcze rzad się dowie i sam zacznie takowe sprzedawać na kolejne ++++ dla elektoratu.A Prezydent rozdawać”przy orderach”I z biznesu nici.
  Puściłem nieopatrznie, ze do nowego paszportu winna być doklejana książeczka do nabożeństwa i pan Szczerski /podobno profesor/to podchwycił i zareklamował .Cholera a trzeba było opatentować.

  Polubienie

 4. w.i.e.s.i.e.k

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  /wzorem „sobiepana”/
  A mnie jeszcze taka „myśl najszła ”
  A jak to nie pył z kwarcu powstały a manna co to ja narodowi wybranemu Najwyższy w 7 smakach podobno zsyłał.A oni narzekali ze nie w jednorazówkach,ze trzeba zbierać,ze dlaczego i tylko w 7 smakach.Dopiero Mojżesz jak zlazł z Góry co to ją Synaj zwą, odłożył te tablice co je dostał a z góry przytaskał i obił mordy malkontentom .
  Co to ze nie dość żarcie mieli darmowe to im jeszcze smakowo nie odpowiadało a i popitki nie mieli jak to na pustyni.Ale „ad rem”
  Mysl taka ze być może to nie pył ale ta sama manna sypana z góry a porywana wiatrami/praw fizyki pan nie zmienisz no chyba żeś Macierewicz/
  Tak to Pan usłyszawszy o drugim narodzie wybranym chcącym do tego chrystianizować bezbożna Europe odpalił program „manna +” Hojne dary,pielgrzymki i wspólne tance rytualne wszak trzeba nagrodzić.prawym i sprawiedliwym.I skierował wiatry co te mannę nosiły,
  Wiec najpierw sprawdzimy czy to nie manna nie bacząc ze może juz być zwietrzała i nieco przeterminowana.Nic to, jako relikwie wysoko przebije piaski pustyni.
  Niemniej na wszelki wypadek wstrzymaj się od inwektyw

  Polubienie

 5. Sobiepan

  W.I.E.S.I.E.K. !!! Hmmmmm……. z Ziemi Świętej powiadasz ??? U mnie w okolicy gadają, że tutejsze samorządy nie mają już na nic pieniędzy i po zimie – kiedy to „sują piaskiem” nie było za co posprzątać. Bo ten piasek taki jakiś brudnawy jest i wygląda „swojsko”. Gdyby go przywiało z samej Sahary – byłby złocisty albo przynajmniej żółty, ale gdyby go tak przepłukać….może i dało by się opchnąć. Tyle, ze i ten piasek jakiś deficytowy jest – miało zasypać drogi i autostrady budowane pilnie przez rząd pana Mateusza i też nic z tego. Ale wkrótce może się poprawić, jak zaczną przekopywać Mierzeję Wiślaną piasku będzie w bród – nawet jakieś grudy bursztynu mają się trafiać.Podobno tego bursztynu jęst tam tyle, że sfinansuje się deficyt budżetowy a nawet coś odłoży na „czarną godzinę”. Gdyby tak rozkopać cały półwysep….ehhhh…..marzenia. Ale kto wie….kto wie……
  Ja tam teraz lićzę to czego nie policzył panprezes – ile elektoratu straci na strajku nauczycieli. Bo to nie tylko te 600 tysiecy czynnych zawodowo nauczycieli, trzeba do tego dodać członkow ich rodzin, emerytów „nauczycielskich”, wielu rodziców i wielu sympatyków „ciała pedagogicznegp”. Bedzie tego nawet kilka milionów. Wtedy rachuby na „drugą kadencję ” PiS-u diabli wzięli. Podobno panprezes oblał swoja pierwsza maturę „z rachunków” i musiał repetować, a nawet szkołę zmienić. Dlatego taki zawzięty na nauczycieli.

  Polubienie

  • w.i.e.s.i.e.k

   No i weź tu takiego rodaka do kompaniji zaproś.Zaproponuj „biznesy” zaraz zacznie wybrzydzać
   „Bo ten piasek taki jakiś brudnawy jest i wygląda „swojsko”. Gdyby go przywiało z samej Sahary – byłby złocisty albo przynajmniej żółty, ale gdyby go tak przepłukać”
   Kuzwa !!
   A u mnie „na południu”żółtawy jak cholera !!
   Co mnie zapłodniło ze „może to manna ino przez wieki zwietrzała”
   Boc przecież nagroda jakaś musi być „za trwanie przy wierze ojców””za kultywowanie tradycji”/łącznie z laniem czy wieszaniem kukły Judasza/
   I jaka wiara, taka nagroda.Mówi Ci to cos??
   Ręce opadają.A taki biznes nam przemknął obok.
   I te obiekcje rodaka który widział te wszystkie wystawiane i sprzedawane relikwie.
   Te „szczeble z drabiny jakubowej” „piórko ze skrzydeł Archanioła” czy „Napletek Jezusa” w liczbie 3, lub 2 czaszki Jana Chrzciciela mniejsza jak był dzieckiem większa jak dorósł .
   I naród sie modli wznosi o opiekę.A temu kolor piasku/manny/się nie podoba.
   Wyznam Ci jeszcze skąd ten pomysł
   Otóż onegdaj kupowałem „młode ziemniaczki’ w supermarkecie/drogie jak cholera.
   Ale co tam „trumny nie maja kieszeni”/ gdy podchodzi do mnie pani w wieku”moherowym” i pyta.
   Pan to kupuje”A dlaczego nie,”szanowna””Odpowiadam.Na to ona
   Ja nie kupuje ze względu na kraj pochodzenia.Patrzę a tam jak byk stoi Israel .
   Wiec jej uprzejmie tłumaczę.Widzi pani te ziemniaczki Jakie sa zapiaszczone.
   Wiec ja je w domu płuczę.Ziemniaki wywalam do zsypu a ziemię /piasek/ sprzedaje przez Internet.Jako ten po którym stąpali Jezus z Apostołami.
   Jak wychodziłem z marketu jeszcze stała przy tych ziemniakach i zastanawiała się intensywnie.Kupic nie kupić i ile.I czy biznes się opłaci.
   Pewno do dziś opowiada psiapsiółkom „popatrz pani,pewno to Zyd był !” I na czym oni potrafią robić pieniądze!
   PS
   Czyli kasy nie będziemy trzepać.??Pozdrawiam cieplutko

   Polubienie

 6. Sobiepan

  W.I.E.S.I.E.K. !!!!
  Interes chcesz robić ??? W Polsce ????
  Właściwie to mnie nawet wzruszyłeś , bo to by oznaczało,że optymiści w Polsce jeszcze nie wyginęli – jak przyjdzie „co do czego” to taki optymista zawsze się przydać może – będzie stanowił „zaczyn” ku lepszemu. Szanowny W.i.e.ś.k.u. – czytaj ostatnią prognozę specjalistów (nie specjalistek) NBP-u co do sytuacji gospodarczej w Polsce. Powiało chłodem, a nawet przymrozkami a kto wie czy nie zmianą klimatu. Znaczy się klimatu dla „dobrej zmiany”- ci spece z NBP-u wprost „złowieszczą”. A Tobie „interesy” w głowie i to takie jakieś dziwne – piasek z Ziemi Obiecanej. Tam już bez mala 4 tysiące lat leją się o każdy kawałek ziemi a Ty importować chcesz. A jak przywleczesz jakąś zarazę ??? W kraju mamy „brunatną zarazę ziemniaków”, która już przenosi się na plantacje pomidorów a Tobie się marzy „ziemia święta”.
  Teraz tylko na wyrębie bardzo starych dębów pójdzie zarobić. Beda potrzebne do odbudowy dachu Notre Dame. NASI już się spóźnili – podobno Putin zaoferował bezpłatna pomoc Rosji – tam dębów jeszcze mają mnogo.NASZYM od razu „rura” zmiękła – co to – z Putinem maja konkurować w odbudowie Katedry z naszymi „relikwiami. Co to – to nie. I rób tu jakieś”interesa” – jak już coś zrobisz, przecisną cię przez wyciskarkę VAT i jeszcze dołożysz do sprawy.Chyba żeby zostać „doradcą” – tym na razie wszystko uchodzi na sucho. Jeszcze lepsza „fucha” być „doradcą” – „doradcy” – wtedy masz gwarantowane – nie odpowiadasz za nic !

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: