WIARA

Hipisi rozpieprzyli nam Kościół

Niemiecki emeryt Benedykt XVI primo voto Ratzinger Józef, wygłosił tezę godną 92-latka z racji przyjmowanych leków zupełnie oderwanego od rzeczywistości. Co takiego nasz dziadzio nawywijał? Otóż zdiagnozował problem pedofilii i kościelnego homoseksualizmu.

Jego zdaniem u podstaw tych negatywnych zjawisk w kościele leży… rewolucja seksualna roku 1968! W odpowiedzi na tę rewolucję „w różnych seminariach powstały homoseksualne kliki i kluby które działały mniej lub bardziej otwarcie i znaczącą zmieniły klimat w seminariach”. Innymi słowy wszystkie te dzieci kwiaty lat 60-tych i znacząca zapewne część uczestników protestów roku 68, zaraz po tym jak zakończyli dymić i rozeszli się po manifestacjach, złośliwie zaczęli wstępować do seminariów, by w ten sposób zepsuć kościół i rozwalić go na lata od środka.

Dzisiaj ich dzieci a może nawet wnuki (bo pokażcie mi rasowego księdza, który nie ma dzieci a więc i bywa wnuków), dalej demoralizują watykańską korporację, kultywując pedofilię, pornografię i homoseksualizm.

To jest ten największy dramat lat 60-tych.

Wcześniej przecież tego nie było, wcześniej przez całe wieki kościół był zbiorem czystych, pozbawionych chuci i złych intencji ludzi, którzy z zapałem tylko pokojowo ewangelizowali. Żyli skromnie, po bożemu, nie kradli, nie gwałcili, nie mordowali i nie palili… porządne chłopaki z nich były. Przez prawie dwa tysiące lat była to moralnie nienaganna instytucja, a wystarczył jeden nieszczęśliwy rok 1968, żeby zepsuć dorobek stuleci.

No cóż, pan Jezus kiedyś tam, chodząc po wodzie i wisząc na krzyżu, zapewne wiedział, że wielu ludzi będzie cierpiało, ale nie przewidział jak bardzo cierpiał będzie Józef Ratzinger. A Józef powinien jeszcze udowodnić, jak zdąży, że wbrew plotkom i podejrzeniom, bóg wcale nie jest homoseksualistą i pedofilem.

Czyli podsumowują i upraszczając nieco, a może i nie, wychodzi na to, że to hipisi rozpieprzyli nam kościół! A to skurwysyny!

6 komentarzy dotyczących “Hipisi rozpieprzyli nam Kościół

 1. Mietek

  Czyli wyszło jak zwykle.
  Winne wszystkie ino nie my.
  Jakoś mnie Ziutek nie zaskoczył.
  I tak było, jest i będzie.
  Na wieki wieków. Aż toto bractwo straci na znaczeniu.
  W co wierzę i modlę się nawet do Buddy.

  Polubienie

 2. wujcio

  Papa Benedykt chyba zapomniał o Aleksandrze VI primo voto Rodrigo Borgia i jeszcze paru kumplach sprzed 68.

  Polubienie

 3. WujToWuj

  czyli członek Kuchciński i pies Terlecki! Ojojojoj… I co teraz nimi zrobi Tadzio Rydzyk?

  Polubienie

 4. Już wkrótce Terlikowski ( w dwóch osobach występujący ) udowodni, że Aleksander VI ( de domo Rodrigo Borgia ) był sowieckim komunistą niemającym nic wspólnego ze świętym Kościołem Kat.

  Polubienie

 5. Anonim

  Wielki przyjaciel JP2 i jego wzór dla młodzieży Marcial Maciel Degollado już w 1941 roku założył zakon Legion Chrystusa, aby gwałcić dzieci. Zgwałcił tysiące dorosłych i dzieci, w tym własne. O hipisach mu się nawet nie śniło.

  Polubienie

 6. ereglo

  Na szczęście Ratzinger obronił się przed Sodomą i Gomorą, bo miał szczęscie dorastćł nie pośród żadnych tam hipisów, tylko czystych młodzieniaszków z Hitlerjugend. I czy to nie świadczy dobitnie o wyższości wychowania w duchu umiłowania swego narodu i opatrznościowego wodza – co usiluje wtloczyć PiS w wasze zakute łby – nad zgnilym liberalizmem?

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: