EXTRASY szorty miss Derwish

Szorty Miss Derwish (42)

Wypowiedź senatora Biereckiego (to ten powyżej, na tle ściany przywracanego do użytku pieca) przebiła się nawet przez gorące powyborcze analizy w izraelskich mediach. Gość ma naprawdę potencjał, który tu na miejscu został wreszcie zauważony.

Fraza senatora „nie ustaniemy dopóki nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej”, robi zresztą karierę nie tylko w Izraelu, ale w całym cywilizowanym świecie. Jakkolwiek sam pomysł Biereckiego jest nie nowy, to jednak jest słuszny, bo bardzo polski, patriotycznie wzniosły i głęboko osadzony w narodowej tradycji. Rodzą się jednak dodatkowe pytania, głównie natury technicznej.

Dobrze by więc było gdyby senator pewne kwestie doprecyzował, a mianowicie odpowiedział na pytanie, kto będzie decydował, czy ktoś inny jest godny przynależeć do wspólnoty, czy może jednak niegodny. I czy to kwalifikowanie będzie się odbywało wedle jakiś precyzyjnie określonych parametrów, czy może jednak tak zwyczajnie po polsku czyli „na oko”? Może – tu podpowiadam rozwiązanie – wystarczy legitymacja jedynie słusznej partii plus jakieś zaświadczenie od proboszcza. Uważam, że na początku przynajmniej, powinno to w zupełności wystarczyć.

Ale interesuje mnie też, jak już zidentyfikuje się tych niegodnych, to czy będziecie ich tylko jakoś oznaczać, czy może od ręki utylizować nie czekając i nie odwlekając całego tego ozdrowieńczego procesu oczyszczania wspólnoty narodowej?

No i oczywiście zasadnicze pytanie na koniec, jak ta ewentualna utylizacja będzie się odbywała technicznie?

Myślę, że nie ma tu co kombinować, tylko należy korzystać z doświadczeń przeszłości. Przecież wszystko to zostało już kiedyś przećwiczone z sukcesami i opisane. Hitler i Stalin pokazali jak to działa, nic tylko czerpać z tych doświadczeń pełnymi garściami. Tym bardziej, że pozostałości różnych ich instalacji do tej pory stoją na polskiej ziemi, w niezłej formie i aż się proszą. Wystarczy odkurzyć.

No i na koniec trzeba jeszcze tylko ustalić, kto będzie sie zajmował wyłapywaniem na ulicach tego „wsadu”? Czy ma być to taka społeczna, oddolna inicjatywa (macie budujące doświadczenia w kwestii wyłapywania), czy może jednak odbędzie się to w sposób bardziej zorganizowany. Jakaś granatowa policja, pis-ormo, czy coś w tym rodzaju. Tej policji jak czytam, to już granatowe mundury zaczęli nawet szyć, bo ma być tak jak kiedyś, z etosem, z odwołaniem się do tradycji.

Co ciekawe, uzdrawiające ducha polskiego pomysły Biereckiego, broni cały pisi establishment, oraz szczególnie żarliwie marszałek Karczewski broni. To ten co pracuje tylko dla idei. W sumie za jakieś marne 22 tysiące miesięcznie. Jak napisałam w tutejszej gazecie, na ile w Polsce wyceniania jest teraz praca dla idei, to do dziś nie mogę opędzić się od chętnych, którzy w te pędy chcą wracać do Polski, byleby tylko popracować tu dla idei. Nie wiem tylko, czy do tego by podjąć taką pracę potrzebne jest obywatelstwo, czy wystarczy tylko oświadczenie woli. ♦ Z mojej kawiarni widać więcej, więc piszę jak jest, nie ma zmiłuj i nie ma to tamto. (City Yafo, IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

PS. Drobna jeszcze uwaga. Ten blog to nie książka, nie da go się spalić! (RD)

3 komentarze dotyczące “Szorty Miss Derwish (42)

 1. Łowca Androidów

  Mówią, takie plotki znaczy się są, że Grzesio to zdeklarowany gej. Przyjrzyjcie się zresztą jego pieczołowicie wydepilowanym brwiom, zwróćcie uwagę na sposób w jaki mówi. No jak nie jak tak!

  Polubienie

 2. Anonim

  A spytał się ktoś czy ja np. chcę należeć do tej wspólnoty co Bierecki? Nie zadaję się ze złodziejami, oszołomami, idiotami i innymi tego typu ludźmi.

  Polubienie

  • wujcio

   Nie chcesz należeć do wspólnoty Biereckiego? Tym gorzej dla Ciebie.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: