duperele EXTRASY

Pucz w psychiatryku!

Dwa wybrane fragmenty z rocznicowego wspomnienia guru polskiego niezależnego dziennikarstwa Tomasza Sakiewicza, a’propos 9. rocznicy niespodziewanego samobójstwa prezydenta Lecha z Kaczyńskich ze świtą i późniejszych tego skutków.

„Rok temu komisja państwowa kierowana przez Antoniego Macierewicza opublikowała raport techniczny. Moim zdaniem już wtedy zawierał on na tyle dużo faktów, by nie mieć wątpliwości co do przebiegu katastrofy. Kolejne dane tylko ten scenariusz potwierdzają. Jednak sprawa zakończona nie jest. Nie ma raportu końcowego, a szansa na ukaranie winnych jest bardzo niewielka”

I nieco dalej:

„10 kwietnia 2010 roku Polska została zaatakowana. Zabito nie tylko naszych przywódców, lecz także przeprowadzono największy w historii atak dezinformacyjny. Jego skutki widać do dzisiaj. Przeciwnikowi wiele się udało, bo miał wsparcie zdrajców. Dzisiaj to oni są główną przeszkodą w wyjaśnianiu tragedii i ich należy wskazać w pierwszej kolejności”.

No takie tam mniej więcej w tym stylu utrzymane wynurzenia.

W związku z powyższym chciałem postawić również dwa, istotne i zasadnicze być może pytania.

• Po pierwsze, chciałem zapytać, co za używki były brane przed pisaniem, czy także w jego trakcie? Amfa, dopalacze, koka, klej, Stoliczna, czy może nie dajbosze wszystkie one na raz i do kupy? No i jak długo trwa już ten proceder. Pytam całkiem poważnie, bo po prostu nie wierzę żeby ktoś tak zupełnie na trzeźwo i bez narkotycznego zamroczenia, był w stanie takie coś spłodzić. Przestrzegam również pana Tomasza, przed bagatelizowaniem problemu, bo skutki tak nierozważnego przyjmowania wszystkiego jak leci, mogą być opłakane. Gwałtowne przybranie na wadze, co niestety już widać, jest z pewnością poważnym sygnałem ostrzegawczym.

• A po drugie, jeśli jednak z jakiś zupełnie dla mnie niewiarygodnych powodów, w grę nie wchodzi jednak zamroczenie specyfikami o których była mowa wyżej, to pytam w takim razie, czy brana jest pod uwagę pilna wymiana leków, oraz być może również jeszcze pilniejsza wymiana lekarza, bo najprawdopodobniej ten który teraz Sakiewicza leczy, leczy nie z tej choroby na która on faktycznie cierpi.

Ja osobiście nie bardzo tu wierzę w medycynę, bowiem jak doświadczenie uczy (podobnych przypadków wiele), nie daje sobie ona rady z podobnymi przypadkami. W tej sytuacji jedynym skutecznym lekiem jest podjęcie pilnego szturmu modlitewnego w intencji szybkiego powrotu do rozumu tego pana z fotografii. Modlić się trzeba żarliwie, i wierzyć w cud, bo pan ów ma do domu daleko.

PS: >>> Szanowna koleżanka w niedoli pana Tomka Gargas Anita w publicznej szczujni:

„Dotarliśmy do świadków, którzy mówili, że za ogonem Tupolewa ciągnęła się łuna ognia. Parometrowy płomień. Inni mówili, że widzieli kulę ognia(…) Ci świadkowie później nabrali wody w usta. Oficjalna wersja – przedstawiona przez Anodinę – zamknęła ludziom usta.”

W tej zaistniałej sytuacji, interesuje mnie jeden istotny bardzo szczegół, dlaczego mianowicie cała ta trójka która przeżyła zamach, do tej pory tak uparcie milczy.

Wniosek ogólny: w domu wariatów był pucz. Pacjenci przejęli władzę i leczą lekarzy. (R)

9 komentarzy dotyczących “Pucz w psychiatryku!

 1. Faktycznie ,Sakiewiczowi pogarsza się z wiekiem,zresztą nie tylko jemu, wczoraj widziałam pana Macierewicza : te oczy coraz bardziej „latają” ,normalnie oczy paranoika.

  Polubienie

 2. Dziwie sie, dlaczego ludzie publicznie oskarzani o zdrade i zaprzanstwo nie ida z tymi typami do sadow w sprawach cywilnych o znieslawienie. Podobnie jak organizacje, typu partia polityczna.

  Polubienie

 3. To cale pisowate towarzycho to swiry i frustracji.Czego to oni nie wymysla na temat katastrofy smolenskiej. To ani nie Putin z Tusikiem sa winni, tylko ten pijaczek blasik i jego banda z d.w.l.

  Polubienie

 4. Jesli chodzi grubasa sakiewicza i jego bande z gazety polskiej toz to swiry na dopalaczach.

  Polubienie

 5. wiesiek

  Podzielam”WAM” Twoje zdziwienie !!
  Tym bardziej iz ciężkie oskarżenia rzucane są w większości do tych co na sztandarach maja napisane Honor i Ojczyzna /Boga i dopisano im później/
  To im Macierewicz powiada wprost.
  Nie dopełniliście swoich obowiązków,zaniechaliście zaniedbaliście a co gorsza „zdradziliście o świcie”I „gorze wam zdrajcy, po trzykroć”
  I w jednym szeregu i to z pozwem zbiorowym powinny wystąpić ci co to dokonali odbioru i oblotu technicznego tego samolotu po remoncie, w Samarze,i ci co przez jego liczne wyloty ochraniali go i strzegli a także przeprowadzali badania pirotechniczne.
  Przed odlotem i po przylocie.I ci co dokonywali licznych przeglądów technicznych,napraw i usuwania usterek.
  A zawyć mu w pysk też powinny wszystkie psy pirotechników włażące w każdy zakamarek i kąt samolotu a także łażące po skrzydłach tegoż.
  O w mordę z wami zwyczajnego trotylu nie potrafiliście wykryć?
  A taki Antek wyniuchał !!.Niech się wiec tłumaczy co i jak i do psiarni z nim
  Na deser pozostawiam już Prezydentowi „nastojaszczego gienierała”Błasika który nie sprawdziwszy nie wiedząc meldował „Pierwszemu” „Samolot gotowy do lotu”
  A powinien wiedzieć on dowódca jakich to zuchów z łapanki mu przydzielili ,bo powinien mieć wiedzę i wgląd ich papiery a i znać sytuacje kadrową tego Ekstra Pułko
  .A on nic wszystko OK a i podobno jak donoszą wiewiórki na ten lot „uzyskał przydział obserwatora”Bo to płatne a grosz do grosza!!
  I to wszystko do tych co to ponad życie cenią sobie „honor”i przy byle okazjach międlą go w zębach.
  Nic siedzą cicho !!Powiedz mi dlaczego dają sobie tak bezkarnie pluć na siebie?
  Honor tak spsiał czy staniał ??

  Polubienie

 6. Polak2

  Co bierze ten gościu, że ma taki odlot? Ja też tak chcę – witamina C przestała już mi dawać takiego kopa!

  Polubienie

 7. Drogi Revelsteinie !!!

  Chyba nikt nie ma złudzeń, że Sakiewiczowi chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze. Jest wyjątkowym okazem hieny cmentarnej I nikim i niczym więcej.

  Polubienie

 8. widzieli „łunę ognia. Parometrowy płomień, kulę ognia(…)” we mgle ?
  Pewnie z daleka słyszeli te charakterystyczne znaki…

  Polubienie

 9. wiesiek

  A mnie od lat taka myśl jak i twoja, nawiedza.
  Czy to przypadki psychiatryczne /bo te dla chleba i pieniędzy sa widoczne jak na dłoni/ Czy tylko zwyczajna ciemnota umysłowa/albo pomroczność jasna/ bo o znajomości logiki nie wspomnę,ze duża cześć „suwerena”uwierzyła w bzdury Macierewicza,
  Nic to ze ze te jego/Macierewicza/ kazde z nich zaczynały się „z całą pewnością były przyczyną katastrofy”
  Nic to ze jest ich już kilkadziesiąt a gdyby zebrać byłyby ,nie spójne ze sobą i sprzeczne.
  Nic to ze urągają prawom fizyki a nawet chemii Suweren to łyka kiwając”ze zrozumieniem głowami”
  Nie rozumiem gdy
  Zwyczajny człowiek przychodzący do domu z pracy zwierza się zonie
  „słuchaj ale dziś miałem w robocie bo dyrekcji/kierownictwu/zachciało się raportu „na cito” I nie dość że mnie pospieszano to za plecami ciągle sterczał mi kierownik co rusz dodawał swoje i poganiał a mnie się ręce trzęsły i nie mogłem skupić myśli.”
  Gdy usłyszy, iż Błasik był cockpicie daje sobie wmówić ze było to „obojętne” dla pilotów.Żadnych nacisków.
  Zrozumiałem natomiast znaczenie słowa”Religia smoleńska” gdy usłyszałem z ust Prezesa „zbliżamy się do prawdy””Prawda jest tuz tuz””Poznamy ja niebawem”
  Toz tak samo przemawiał Mojżesz do Izraelitów przez 40 lat włóczący ich po pustyni.
  Tam swoi byli karmieni podwójną porcją manny, tu obdzielani stanowiskami w „Spółkach Skarbu Państwa i wysokimi należącymi się ,nagrodami

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: