Notatki na kolanie:: Kolega Jaki

Kolega Jaki prowadzący właśnie swą kampanię na Podhalu, spotkał się z tzw. szemranymi biznesmenami, czyli takimi, których ruchy pilnie śledzi CBA. Kolega Jaki całkiem słusznie i logicznie twierdzi, że podczas kampanii spotyka się z tysiącami ludzi i jak ktoś chce z nim rozmawiać to on rozmawia, i trudno żeby w takiej sytuacji prosić tego kogoś o wyciąg z rejestru skazanych.

Nie mniej jednak, kiedy czynnego polityka i przy okazji ważną bardzo personę w ministerstwie sprawiedliwości na „dwa słowa” proszą biznesmeni właśnie, może nawet proponują obiad i wódkę za co chętnie zapłacą, no to każdy kolega, zwłaszcza w randze jaką ma kolega Jaki, powinien być mega ostrożny i sprawdzić przed pierwszym kieliszkiem, reputację fundatorów, dbając w ten sposób też o własną reputację. To dość proste i również oczywiste. No a tak, znów wyszło jak wyszło. (R)

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

2 myśli w temacie “Notatki na kolanie:: Kolega Jaki

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.