SZUM&POCHODNE

Żabka wstaje z kolan

Żabka wygrała wszystkie procesy, w których napuszczona przez solidaruchów Państwowa Inspekcja Pracy zarzucała jej, że łamie zakaz handlu w niedzielę podając się za placówki pocztowe. Solidaruchy nie mogą po prostu zdzierżyć jak ktoś im się przeciwstawia, a w związku z tym oni biskupiego fiutka w całości nie mogą wziąć do buzi.

Ale próbowano też dobrać się Żabce do dupy z innej strony, na życzenie tych samych solidaruchów modyfikując odpowiednio ustawę. Poprawka była już gotowa, już miała wejść pod obrady sejmu, już solidaruchy witały się z gąską, a tu nagle… bum. Cichutko, bez krzyku, dyskretnie, ustawa spadła z tzw porządku. I co najgorsze, nie wiadomo czy w ogóle wróci.

I jak myślicie, co się takiego stało?

To proste. Ta biedna i prześladowana wydawałoby się Żabka, jest kontrolowana przez amerykański fundusz inwestycyjny CVC Capital Partners. No i tak się stało, że ktoś ważny z ambasady zadzwonił do kogoś ważnego z Nowogrodzkiej lub okolic i grzecznie acz stanowczo powiedział tak:

„Kochani moi, wam się już do końca w tych łbach pokiełbasiło, próbujecie, nieudolnie zresztą, popsuć interesy naszej, amerykańskiej firmy. Kurwa, zero instynktu samozachowawczego! Więc albo się opamiętacie, albo naprawdę zaczniemy z wami rozmawiać inaczej. W każdym razie nie tak grzecznie, jak grzecznie teraz ja rozmawiam. No, co doszło coś do tych waszych zakutych łbów, czy czy z liści mam jeszcze dowalić?”

I o był koniec rozmowy a w zasadzie komunikatu, bo żaden dialog się nie wywiązał.
Dalej się dziwicie, że Żabka jak była pocztą, tak będzie pocztą nadal, a jak trza to i kwiaciarnią się stanie? (R)

6 komentarzy dotyczących “Żabka wstaje z kolan

 1. Anonim

  R.tak się już zakałapućkał w swojej antypisiorskiej histerii, że mówi jak narodowiec-ONRowiec hahahahahaha, no faszysta z niego:)), czyli krytykuje służalczość PiS wobec USA:)), czyli wobec Żydów także. No, no, R., no słusznie ,ale czy zdaje sobie z tego sprawę, żeś się na pozycje patriotyczne, czyli faszystowskie stoczył ?:). Co to histerie z człowiekiem robią:). Winnicki przesyła pozdrowienia hahahahahaha (to samo mówił w Sejmie o tzw. polityce zagranicznej Polski, zachęcam do posłuchania:). No i witam w gronie prawdziwych Polaków hahahahaha.

  Polubienie

  • Anonimie kimkolwiek jesteś i skądkolwiek jesteś (IP wskazywałoby na Warszawę) krytukuje służalczość Polaków wobec Amerykanów tak, jak kiedyś krytykowałem służalczość wobec Ruskich. Od debili z ONR i Winnickiego odróżnia mnie zaś to, że oni krytykują bo uważają, że Polska jest na tyle wielka i wspaniała, że nie powinna aż tak uginać karku. Ja z kolei krytykując próbuję udowodnić, że od zawsze byliśmy idiotami bez wyobraźni i niewydarzonymi potomkami chłopów pańszczyźnianych, którzy po prostu żyć nie mogą nie zginając przed kimś karku i źle się czują jeśli ten ktoś dupy kijem im nie obija. Czyli różne mamy cele a nawet wizję. Oni krytykują bo sądzą że jesteśmy Wielcy, ja krytykuje bo wiem że jesteśmy/jesteście żałośnie Mali.
   Idąc twoim tropem twojego myślenia, nie powinienem bronić praw homoseksualistów, bo Oni ci debile z ONR i okolic, też ich nie bronią a nawet zajadle atakują, choć na oko połowa z nich (w niektórych przypadkach mógłbym podać nazwiska) to homisie jak się patrzy, tylko przyznać się boją. No to tak ogólnie sobie pogawędziliśmy 🙂

   Polubienie

   • Anonim

    Hmmm, no trochę się zakiwałeś:), no bo jeżeli ktoś krytykuje rząd za służalczość wobec jakiegoś ośrodka zewnętrznego, to kwestię pełnej suwerenności uważa za rzecz fundamentalną, a tak przecież traktują tę sprawę „debile z ONR i Winnicki” :)). Ale nie martw się, stoczenie się na pozycje suwerennościowe i patriotyczne może się zdarzyć każdemu hahahahahahaha. Ale , żeby tak niechcący, to przyznam rzadkie:).

    Polubienie

   • Anonim

    @Anonim, ty socjologie kończyłeś chyba u Rydzyka

    Polubienie

 2. Anonim

  ha ha ha, chyba mało chwytasz Anonimie

  Polubienie

 3. Anonim

  No ,to może R. wyraża podziw dla USraela (swoich?) hahahahaha, i że se te pisiory w tym bantustanie palcem w bucie mogą pokiwać , bo wiadomo , kto rządzi i kogo trzeba słuchać:0. No, ale…., zaraz, zaraz, tak przecież mówią ci przebrzydli antysemitnicy/naziole/narodowcy etc:). Czyżby mieli rację??! O rany hahahahahahahaha. Żydzi naprawdę rządzą światem??? R., no coś ty ???

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: