Notatki na kolanie:: Krzyże

Nawiązując do powszechnej i uporczywej akcji ewangelizacji kraju, co objawia się miedzy innymi zawieszaniem gdzie się da krzyży, łaskawie przypominam, iż kiedyś na krzyżach wisieli łajdacy, dziś krzyże wiszą na łajdakach.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

5 myśli w temacie “Notatki na kolanie:: Krzyże

 1. Każde fobie i histerie lasują mózg. Antyklerykalne również:)). Poza tym cierpiącym na nie, podobno pomaga, jak po wejściu do pomieszczenia, w którym wisi krzyż spluną 2 razy przez lewe ramię trzymając się równocześnie lewą ręką za prawe ucho.

  Polubienie

 2. Cała masa nawiedzonych antyklerykałów i chrystofobów osiągnęła sukces w zach. części Europy. Nie chcieli chrześcijaństwa , to jeszcze troszku i będą mieć ku.wa szariat. Tylko debil może sądzić , że po wyrugowaniu chrześcijaństwa powstanie „państwo neutralne światopoglądowo” :)). Nie trzeba wierzyć w Boga, nie trzeba chodzić do kościoła, wystarczy wystrzegać się antyklerykalnego pierdolca, bo to nie wzmacnia zdolności rozsądnego postrzegania rzeczywistości.

  Polubienie

  1. A co ma wspólnego wiara w Boga, z chodzeniem do kościoła na przykład? Zwłaszcza iż z tego ” po waszemu” pojmowanego chrześcijaństwa, robi nam się powoli ku.wa szariat. I jeszcze trochę a z braku dzieci, będziecie ku.wa kozy dymać. Co posiadaczom tak wielu różnorodnych pierdolcow, przeszkadza jeden pierdolec u innych?

   Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.