EXTRASY notatki na kolanie

Notatki na kolanie:: Kundle Watykanu

Kundle Watykanu w natarciu! Oto tzw. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich protestuje przeciwko „edukacji seksualnej wg standardów WHO”. Najbardziej zaś ich wkurza warszawska Deklaracja deklaracji LGBT+.
Czytamy:
„Wobec próby narzucenia w warszawskich przedszkolach i szkołach przymusu tzw. „edukacji seksualnej wg. standardów WHO”, zagrażającej zdrowiu psychicznemu i fizycznemu dzieci oraz nastolatków, naszym obowiązkiem, jako lekarzy, jest stanowczo zaprotestować”.
Oczywiście już w tym pierwszym zdaniu łżą niczym psy, bowiem w Deklaracji nikt niczego nie narzuca. Mówi się jedynie o zajęciach fakultatywnych, za zgodą rodziców.
Ale sprawa jest jaśniejsza jeśli pozna się tych którzy tak łżą. Są to Elżbieta Kortyczko, prezes całego tego stowarzyszenia, Ewa Piesiewicz, specjalista od psychiatrii, oraz jakże by inaczej, zapomniany być może już nieco doktor Bogdan Chazan, znany ginekolog i położnik, który niejedno życie w życiu wyskrobał.
Nie wyciągam tu jakiś dalej idących wniosków, a jedynie na kolanie odnotowuję, iż do czynienia mamy właśnie z czymś takim, kiedy to grupa skrzywionych psychicznie katolickich eunuchów rości sobie prawo do urządzania nam życia za wszelka cenę.

0 komentarzy dotyczących “Notatki na kolanie:: Kundle Watykanu

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: