KULTURA&MEDIA

Szkoda, tak ładnie śmierdziało

NIE wiem jak ja to przeżyję, ale bolesna prawda jest taka, że idol pisbiomasy Krzysztof Ziemiec nie będzie już prowadził „Wiadomości”. Sugerowałoby to, że „Wiadomości” być może nieco mniej będą śmierdzieć i nieco zyskają na wiarygodności, ale proszę bez euforii, bo powietrze nadal będą zatruwać pani Holecka i pan Adamczyk. 

Decyzję o rezygnacji, Ziemiec podjął po powrocie do Polski z Forum Ekonomicznego Davos. Była to dla niego wielka trauma, bowiem nikt nie chciał z nim rozmawiać. Ostracyzm był powszechny, także wśród wydawałoby się niezorientowanych zagranicznych gości. Czyli Ziemiec to śmierdzące jajo.

Dobra wiadomość dla pisbiomasy jest taka, że ta gwiazda propagandy nadal pozostaje w TVP. Czyli nie ma mowy o końcu zatruwania umysłów naiwnych konsumentów gówna i prymitywnych kłamstw.

Mam nadzieję, że nie obcięli mu chociaż kasy, bowiem chłop zarabia tylko 40 tysi na miesiąc, a w związku z tym cienko przędzie, mimo że nadzwyczaj ciężko zapierdala. Poświęca się, wypruwa flaki , z wysiłku łamią mu się kości, ale przecież nikt nie powiedział ze bycie przodownikiem to łatwizna.

Telewizjo droga i ty Jacku Kurski, zostawcie pensje Krzysia w spokoju, bo te pieniądze mu się po prostu należą!

Aha i jeszcze jedno…. Czy RMF już zrezygnował z usług tego pana, czy nadal jestem zobowiązany do nie włączania tego radia? Ktoś coś wie? (R)

PS. Widzicie tę sytuację, bo ja widzę. Jakoś tak koniec listopada, może nawet grudzień 2019, pan Krzysztof Ziemiec tak tłumaczy swój czyn z początku roku:

„W tym flagowym programie TVP od dawna działo się bardzo źle. Dłużej już nie mogłem milczeć. Ten mój gest był symbolicznym znakiem sprzeciwu. Przykro mi, że inni nie mieli tyle odwagi co ja”.

Kurtyna! Oklaski!

2 komentarze dotyczące “Szkoda, tak ładnie śmierdziało

  1. Samsel Pereyra

    Spoko, kurwa kurwie łba nie urwie

    Polubienie

  2. „W tym flagowym programie TVP od dawna działo się…” Tekścik doskonale parafrazujący mental co poniektórych osobników konsumujących frukta z pisowskiego stołu. Najbliższa tej postawie jest osoba nijakiego wicepremiera, słusznie zwanego przez publisię Gówninem. Co do bycia stachanowcem na odcinku medialnym, doradzałbym Земцови powściągliwość. Co prawda miast używania narzędzia górniczego wymachuje kilofem propagandy, ale może go spotkać los Pstrowskiego. Urban legend głosi, że wdzięczni towarzysze na grób mu nasrali.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: