POLITYKA

Dajcie Rybakowi zapałki

Faszyści narodowcy pod dowództwem w tej chwili czołowego obok Międlara polskiego antysemity Rybaka i pod ochroną – jakże by inaczej – policji, czcili po swojemu rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz. Można? Można! Jakieś zaskoczenie? No gdzieżby tam. To już standard, tradycja i polski koloryt. 

Jesteś Żydem jesteś niczym”, albo „Uwolniony Polskę odezwę się żydostwa”, to wiadomość jaką mieli dla byłych więźniów obozu i wielu zagranicznych gości. A policjanci – raz jeszcze to podkreślam – ani mru mru, luzik i zobojętnienie.

Na pytanie czemu nie reagują, sprawiają wrażenie poirytowanych i pytających straszą zatrzymaniem za zakłócanie porządku publicznego. Na kolejne pytanie, przed czym chronią tę faszystowską bandę, odpowiadają, że „przed ewentualną agresją ze strony kontrmanifestantów”. Na pytanie, gdzie ci kontrmanifestanci, mówią, że „na razie ich nie ma, ale w każdej chwili mogą się zjawić”. Na pytanie, czy im to nie przeszkadza, ten jawny rasizm i ewidentne łamania prawa, mówią, że nie interesują się polityką i nie potrafią ocenić wykrzykiwanych haseł. Jest rozkaz działają, nie ma rozkazu nie działają! Tak mówili.

No panie Brudziński a w zasadzie panie Zieliński, ty okurwiały cieciu, fajnych chłopaków macie i wy też jesteście fajne chłopaki.

Gdyby tak te Rybaki miały transparenty „Konstytucja”, to kulsony nie tylko by ich nie chronili, ale w tri miga wesoła ta drużyna leżałaby na glebie. Nie daj paniebosze, gdyby była ta na ten przykład ekipa Obywateli RP, reakcja stróżów prawa też byłaby błyskawiczna. Brudziński i jego najemnicy wiedzieliby co robić i nie mówili by tak, jak dziś w telewizji Sasin, że to „oczywista wina PO”. 

A tak wszystko jest w porządku, zgodnie zresztą z wykładnią samego pana Morawieckiego, że „zagłady nie zrobili żadni naziści, tylko Niemcy”. Rybak to przecież nie Niemiec, tylko nazista, wiec niczemu nie jest winien, w porządku gość z niego jest, zupełnie nieszkodliwy.

A wedle mnie to jednak małpa z brzytwą. Dajcie Rybakowi zapałki a za chwilę rozpali ogień pod rusztami wszystkich nadających się do użytku oświęcimskich krematoriów. Można powiedzieć, że przyjechał tu zapewne na wizję lokalną. I jak nastanie klimat – on powoli już nastaje – to nie będzie miał żadnych wątpliwości. I na pewno nie będzie palił tam drewnem i na pewno nie będzie zwracał uwagi na szkodliwe stężenie CO2. Tak będzie. Polskie obozy koncentracyjne – ulubiony zwrot części zagranicznych mediów, zyska nowe, być może właściwe znaczenie.

A jak nie macie zapałek, to dajcie Rybakowi przynajmniej pastylki Zenella Med, bo po mojemu, doskwiera mu suchość w pochwie. (R)

Kochani i kochający się chłopcy

1 komentarz dotyczący “Dajcie Rybakowi zapałki

  1. Raz pałą raz młotem tę czarną hołotę!

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: