ŻYCIE

Nie zawsze jest potrzeba przebierania się za kogoś kim się jest

TAK to zazwyczaj bywa, że jak mocno walniesz w stół to nożyce się odezwą. Nie inaczej jest i teraz. Tym bardziej, że chodzi o najzwyczajniejszy w świecie rachunek sumienia, a jak wiadomo nożyce sumienia zdecydowanie nie mają. 

Oto wpis artysty Skiby na Fejsie:

„Uważam, że to nie Owsiak powinien podać się do dymisji tylko szef TVP Jacek Kurski, odpowiedzialny za bezpardonowe ataki i szczucie na prezydenta Pawła Adamowicza. Napastliwi „reporterzy” tacy jak pan Sitek czy Rachoń spuszczeni ze smyczy przez Kurskiego są moralnie odpowiedzialni za ten polityczny mord. Oszustwa propagandy PiS takie jak twierdzenie, że Adamowicz reprezentuje niemieckie interesy, jest złodziejem, zdrajcą itd, przygotowały podłoże psychologiczne do tego mordu”. 

Skiba zapomniał co prawda o „dziennikarzu” Sitku, ale to w sumie drobiazg, który w niczym nie zmienia istoty wpisu. To przekaz oczywisty, prosty, jasny, zrozumiały i uzasadniony, zwłaszcza jeśli ktoś choć przez chwilę miał na tyle odwagi, by oglądać publiczna telewizję.

NO A TERAZ CZAS NA NOŻYCE

Wywołany do tablicy Rachoń, prezenter knajackich programów w TVP Info, właśnie złożył – jak donoszą przyjazne mu media – prywatny akt oskarżenia przeciwko Skibie. Pozew dotyczy ponoć pomówienia. Czyli zasada zadziała. Skiba przywalił w stół a nożyce natychmiast zareagowały.

No spore muszą być w tych nożycach skumulowane pokłady nienawiści i wysoka jednocześnie świadomość kurewstwa jakie czyniły, skoro aż tak alergicznie zareagowały.

Pomijając inne wyskoki Rachonia, to nadmienić warto, że ostatnio został on zwieszony – lepiej późno niż wcale – i odsunięty od prowadzenia programów, między innymi za emisję, delikatnie mówiąc, kontrowersyjnej „dobranocki” z WOŚP w roli głównej. Szczuł jak nic!

„NAJGORSZY SORT”

Nie mam żadnej wątpliwości, że Rachoń – mówiąc ich językiem – to„najgorszy sort” oficerów politycznych, ale wydawało się też, że jest w stanie trzeźwo ocenić rzeczywistość i raczej milczeć i schować się do dziury, niż potrząsać zardzewiałym nożem.

Jeśli więc dojdzie do procesu to nawet bardzo dobrze się stanie, bo Krzysztof Skiba będzie mógł publicznie jednoznacznie wykazać, że gość który przebierał się za penisa (nie musiał mówiąc szczerze), jest żerującym na najniższych instynktach prymitywnym propagandzistą oraz chamem, zaś jego praca nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek dziennikarstwem.

Związek przyczynowo-skutkowy między śmiercią Adamowicza a działalnością TVPiS jest dla mnie i dla wielu innych raczej oczywisty. (R)

2 komentarze dotyczące “Nie zawsze jest potrzeba przebierania się za kogoś kim się jest

  1. Chciałem cosik dopisać, ale ubiegłeś mnie przywołując jedyną i w pełni adekwatną argumentację. Swoją drogą jaki sens rozwodzić się nad czopkiem…przepraszam, fallusem? https://i.wpimg.pl/O/532×550/i.wp.pl/a/f/jpeg/22976/putin_penis550.jpeg

    Polubienie

  2. Cezary z Pazurem

    Czyli chcesz autorze drogi powiedzieć, że niezależnie od okoliczności chuj zawsze chujem będzie. W tym konkretnym przypadku z taką tezą akurat w pełni się zgadzam

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: