EXTRASY SZUM&POCHODNE

A Misiewiczowe? Mogą już odetchnąć?

ZARAZ, na wstępie odpowiadam że mogą! Bo prawda jest taka, że NBP, pan prezes Glapiński i jego wodzianki to mają jednak sporo szczęścia. Pięknie się rozwijająca afera KNF a jeszcze piękniejsze mająca perspektywy afera NBP, została nagle przykryta przez polityczny mord w Gdańsku. Co za wyjątkowy zbieg okoliczności.

W każdym razie media, swym zwyczajem rzuciły się na tą świeżą krew i z godziny na godziny Glapiński, jego mityczna śliskość oraz jego pacynki, przestały być interesujące.

No nie ma co udawać, Adamowicz spadł mu z nieba!

Odetchnął więc, poczuł się pewniej i wie, że tak jak naskoczyć może mu prezes, tak teraz naskoczyć mogą mu media. Pewnie długo już nikt tym się nie zainteresuje, bo cała uwaga państwa dziennikarstwa będzie teraz się koncentrowała na efektach „mowy nienawiści” i szukaniu odpowiedzialnych za promowanie tej mowy. Mają w dupie Glapę i jego ptaszyny.

Szczerze mówiąc, to media jeszcze przed tragedią Adamowicza traciły już nieco zainteresowanie NBP, traciły widoczny na początku impet a w teraz najpewniej nigdy go już go nie odzyskają. Temat przestał grzać i grzać nie będzie. No chyba, że pojawią się jakieś nowe sensacyjne wątki, a znając prezesa Glapińskiego, jego słabości nałogi,  wykluczyć tego nie można.

W tym też sensie bankowe złotowłose wodzianki, czy panie Misiewiczowe, też mogą odetchnąć, w piersi wątłe nabrać powietrza i nie muszą również z blondynek na gwałt się robić szatynkami. Po pierwsze za tydzień lub dwa nikt o tych paniach nie będzie pamiętał i nikt je nie rozpozna na ulicy. Po drugie zaś, niezmiennie mężczyźni wolą jednak blondynki. Prawda panie prezesie Adamie? (R)

3 komentarze dotyczące “A Misiewiczowe? Mogą już odetchnąć?

 1. Zainteresowany

  NIezła dupa. Która to? Tej Martyny czy tej drugiej może?

  Polubienie

 2. Polak2

  Na zdjęciu widzimy kwalifikacje, jakie musi mieć kandydatka lub kandydat na posadę NBP.

  Polubienie

  • Sobiepan Sobiepan

   Hmmm….. Przecież widać wyraźnie, że to jest wypchane silikonem !

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: