EXTRASY NIENAWIŚĆ

A Misiewiczowe? Mogą już odetchnąć?

ZARAZ, na wstępie odpowiadam że mogą! Bo prawda jest taka, że NBP, pan prezes Glapiński i jego wodzianki to mają jednak sporo szczęścia. Pięknie się rozwijająca afera KNF a jeszcze piękniejsze mająca perspektywy afera NBP, została nagle przykryta przez polityczny mord w Gdańsku. Co za wyjątkowy zbieg okoliczności.

W każdym razie media, swym zwyczajem rzuciły się na tą świeżą krew i z godziny na godziny Glapiński, jego mityczna śliskość oraz jego pacynki, przestały być interesujące.

No nie ma co udawać, Adamowicz spadł mu z nieba!

Odetchnął więc, poczuł się pewniej i wie, że tak jak naskoczyć może mu prezes, tak teraz naskoczyć mogą mu media. Pewnie długo już nikt tym się nie zainteresuje, bo cała uwaga państwa dziennikarstwa będzie teraz się koncentrowała na efektach „mowy nienawiści” i szukaniu odpowiedzialnych za promowanie tej mowy. Mają w dupie Glapę i jego ptaszyny.

Szczerze mówiąc, to media jeszcze przed tragedią Adamowicza traciły już nieco zainteresowanie NBP, traciły widoczny na początku impet a w teraz najpewniej nigdy go już go nie odzyskają. Temat przestał grzać i grzać nie będzie. No chyba, że pojawią się jakieś nowe sensacyjne wątki, a znając prezesa Glapińskiego, jego słabości nałogi,  wykluczyć tego nie można.

W tym też sensie bankowe złotowłose wodzianki, czy panie Misiewiczowe, też mogą odetchnąć, w piersi wątłe nabrać powietrza i nie muszą również z blondynek na gwałt się robić szatynkami. Po pierwsze za tydzień lub dwa nikt o tych paniach nie będzie pamiętał i nikt je nie rozpozna na ulicy. Po drugie zaś, niezmiennie mężczyźni wolą jednak blondynki. Prawda panie prezesie Adamie? (R)

3 komentarze dotyczące “A Misiewiczowe? Mogą już odetchnąć?

  1. Zainteresowany

    NIezła dupa. Która to? Tej Martyny czy tej drugiej może?

    Polubienie

  2. Polak2

    Na zdjęciu widzimy kwalifikacje, jakie musi mieć kandydatka lub kandydat na posadę NBP.

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: