EXTRASY osobiste

Warto było?

DZIŚ, zgodnie z planem, miał być tu tekst o stanie zdrowia pewnego pacjenta (takiego jednego z Żoliborza), ale nie będzie. Powziąłem decyzję, że w zasadzie nic nie napiszę. Bo albo napisać dosadnie o tym co się stało, albo lepiej nic nie pisać. Wolę nic nie pisać, poza tymi paroma zdaniami usprawiedliwienia.

To w sumie ważna dla mnie rzecz, sprawdzian wstrzemięźliwości i samodyscypliny. A wierzcie mi było ciężko. Bo jak się chociażby dowiedziałem o tym, że pan prezydent Anżej chciał organizować sobie marsz przeciwko przemocy, zaś w wylewaniu krokodylich łez prześcigali się najgorsi szkodnicy z ekipy którą ten prezydent zaprzysięgał, moralnie odpowiedzialni za wiele świństw, to w sumie trudno powstrzymać się od komentarza.

Ale powstrzymuję się, również dlatego, że nie chcę wizyty smutnych panów, o świcie kiedy jeszcze chrapię pracowicie… Za nawoływanie, czy jak to się tam teraz nazywa…

Więc cicho sza, mołczat nada!

Chciałbym jednak tak na koniec, tak mimochodem i na marginesie zapytać tylko Pawłowicz, Tarczyńskiego i Wielguckiego z Ziemkiewiczem, Brudzińskiego i Kurskiego, ale też Błaszczaka, Szydło, Morawieckiego i obowiązkowo Glińskiego z Ziobrą, nie zapominając bynajmniej o Terleckim, Kuchcińskim i Mazurek, no i – jakże bym śmiał – o Kaczyńskim też nie zapominając… Chciałbym zapytać: panie i panowie warto było?!

PS. No i tego pana boga chciałem też zapytać, bo jak sobie czytam tego Gądeckiego, co to każe współczuć mordercy a nie ofierze i jej rodzinie, to uszom nie wierzę i tym bardziej głośno pytam, skąd ty paniebosze takich chujów bierzesz? (R)

9 komentarzy dotyczących “Warto było?

 1. Zuchwały

  A Dude nie spytasz czy warto? Od wczoraj widzę full lansik na trupie odpierdala. Liczy na ocieplenie wizerunki czy punkty dodatnie u prezesa?

  Polubienie

 2. Sobiepan Sobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!

  Masz rację, że nic nie piszesz, bo jeszcze za wcześnie, aby pisać cokolwiek – odpowiednie służby bowiem „prowadzą czynności”, co może trochę potrwać – albo jeszcze dłużej niż „trochę”. Sprawa jest skomplikowana a świadków do przesłuchania – kilka lub kilkanaście tysięcy – tyle ile było w tamtej chwili na „prywatnej imprezie”, bo przecież już orzeczono, że nie było to zgromadzenie publiczne. Mam w tej sprawie całkowicie inne zdanie, ale całkiem „prywatnie”, więc nie będę go tutaj prezentował – bo „psu na budę się zda” ! Tak czy owak – zanosi się na długotrwałe śledztwo….upsss…..na długotrwałe czynności. W takim np.Oświęcimiu „po zdarzeniu drogowym” – do dzisiaj nie ma wyroku, a tam było tylko kilku, lub kilkunastu świadków i jedni zeznają „tak” a inni zeznają „siak”. Ot, problem. Być może, że dopiero w następnej kadencji coś się wyjaśni, bo na ul.Nowogrodzkiej zwołano pilne posiedzenie koalicji rządzącej – tak jak gdyby to była sprawa polityczna a nie kryminalna. Pan premier, nie zwołał pilnego posiedzenia rządu, ani nie zdymisjonował nikogo, więc widocznie ma już „jakie takie” informacje w tym temacie.No to poczekajmy !!!

  Polubienie

 3. Sobiepan Sobiepan

  P.S. wydawało mi się do tej pory, że bandytów, u których „biegli” stwierdzili objawy schizofrenii paranoidalnej w czasie ich „odsiadki” – kieruje się do specjalnego szpitala-wiezienia w Gostyninie (to taki „szpital” gdzie w drzwiach nie ma klamek), no ale skoro „biegli” zalecili leczenie pigułkami….to widocznie tak miało być !

  Polubienie

 4. a dziennikarzy to nie trzeba spytać? a tych od kukiełek ( pacynek, lalek) to nie? zapraszają tępaków do studia , świadomie grzeją atmosferę , kreują kreatury i ich świńskie normy

  Polubienie

 5. Anonim

  Tych tam wymienionych pytać czy warto było? A czy oni potrafią przewidzieć co ta śmierć bezsensowna wyda za owoce ? Mam nadzieję że przynajmniej część ludzi się ocknie z tego zaczadzenia PiSem ale na cuda nie liczę. A ci zapytani umyją rączęta i nadal będą robić to co dotychczas.

  Polubienie

  • Sobiepan Sobiepan

   Anonim !!! To prawda – ocknąć się ZAWSZE można z „zaczadzenią’ np. przy wyborach, CHCIEĆ – TO MÓC !!!

   Polubienie

 6. ciekawe jak długo będzie ten Stefan żył w tym areszcie. Może i pożyje. Na wszelki wypadek powierzono misję czubowi, bo gdyby zaczął sypać o inspiracjach i inspiratorach… to zawsze można powiedzieć, że czub i nie wie, co mówi. To stary dobry sprawdzony sowiecki sposób.Chciałbym, aby uzupełniono tę listę wstydu, którą powyżej zamieścił Revel, bo to jest lista mentalnych inspiratorów. Ale niepełna. Zabrakło Jaworskiego, Zabrakło młodego Płażyńskiego, który podczas kampanii wyborczej w swoich atakach na kontrkandydata zdecydowanie przekroczył język poprawności politycznej, zabrakło Ziemca, Holeckiej, Rachonia, Gmyza, i przede wszystkim zabrakło na tej liście osoby, która po wygraniu ostatnich wyborów przez Pawła Adamowicza obiecywała swoim wyborcom, że będzie on prezydentem Gdańska najwyżej kilka tygodni. Niefortunnie sprawdziło się, niestety… Jasnowidz, czy inspirator? Czy Ziobro pójdzie tym tropem?

  Polubienie

 7. Mieszczka.com

  Przeczytałam i westchnęłam, och ty – życie.

  Polubienie

 8. Sobiepan Sobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!!
  Czasami zdarza się tak, że dopiero jak nastąpi jakaś katastrofa lub wydarzy się tragedia – następuje wstrząs i ludzie zaczynają myśleć – dlaczego tak się stało !!! Tragedia wydarzyła się w ostatnią niedzielę ! TAKIEGO FINAŁU TEGOROCZNEJ EDYCJI WIELKIEJ ORKIESTRY nikt się nie spodziewał – dlatego wszystkimi Polakami tak wstrząsnęło. Wszystkimi normalnymi Polakami – nawet – jak się wydaje – tymi z „lepszego sortu”.
  Wczorajszy dzień poświęciłem – prawie w całości, na czytanie w internecie – co Polacy o tym myślą i jak na to reagują.Przeczytałem chyba około 2 – 2,5 tysiąca komentarzy i opinii. Około 98% z nich to było jednoznaczne potępienie tego haniebnego czynu. Prawie tyle samo ludzi powiedziało – D O Ś Ć !!! Tak dalej być nie może !!! Propozycje były różne – wiele z nich dotyczyło rozwiązania Sejmu i przeprowadzenia wcześniejszych wyborów np. w maju – razem z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Myślę – na podstawie tych opinii, że PiS w niedziele przegrał już wszystkie następne wybory, bo taka jest opinia tych co się w tej sprawie wypowiadali. Zachowania niektórych „ważnych” polityków „obozu władzy” jak gdyby to potwierdzają – wpadli w panikę. A trzeba by powiedzieć – ciszej nad tą trumną – głośno to dopiero będzie – jak się wszystko wyjaśni !!!! A jest sporo do wyjaśnienia. Nie chcę o tym pisać teraz, ale też miał bym kilka pytań, które mnie drążą od czasu wprowadzenia w Polsce „kampanii nienawiści”. Kto i dlaczego to robi i komu to ma służyć !!!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: