EXTRASY szorty miss Derwish

Szorty Miss Derwish (41)

W OKOLICACH około świątecznych, media a zwłaszcza gazety, prześcigają się w wynajdywaniu i drukowaniu różnych bzdur i odgrzebywaniu zapomnianych czasem już idiotów. Bodaj Gazeta Prawna przez przypadek pewnie, odkryła nijakiego Ryszarda Makowskiego, żenującego komika, znanego z nie mniej żenujących żartów.

Jego ostatni dowcip nie odbiega poziomem od poprzednich, a dość poważna jednak w moim odczuciu gazeta, dowcip ten powiela i podaje dalej. Makowski mówi autentycznie pewnie zaskoczonej dziennikarce: „Miałem propozycję, dość odważną, bym został konsulem generalnym w Los Angeles”.
WOW!

Żart robi się bardziej śmieszny, kiedy się okazuje, że stanowisko to proponował Makowskiemu były już szef MSZ Waszczykowski. Oto więc spotkało się dwóch koncesjonowanych idiotów i wymienili uściski tudzież uprzejmości, podzielili się pomysłami godnymi idiotów i kabotynów. I to właśnie najbardziej śmieszy. Zresztą umówmy się, głupie żarty głupich ludzi zawsze bawią i zazwyczaj są podstawą jeszcze głupszych komedii.

Zakładam, że w rewanżu Makowski zaproponował Waszczykowskiemu, iż zatrudni go we własnym kabarecie, kiedy już nikt nigdy i nigdzie nie będzie chciał go zatrudnić.

Pamiętajmy też, że Waszczykowski to nie pierwszy a i nie ostatni minister, który z jakiś kompletnie niezrozumiałych powodów drapie po jajkach Makowskiego. O ile dobrze pamiętam, to w lipcu tego roku, inny wybitny gigant polskiej polityki, czyli Gliński, nagrodził artystę Makowskiego brązowym medalem „Gloria Artis”. Tylko dlatego, że artysta Makowski – uwaga – występem swym zaszczycił wiec wyborczy polityka Glińskiego.

Ten niebywały sukces „wielkiego, niepokornego i zawsze niezależnego satyryka” (to słowa Glińskiego) skrupulatnie odnotowały nawet tutejsze, izraelskie media, przypominając przy okazji kilka z jego żenujących antysemickie żartów. „Polska uhonorowała satyryka, który mówi, że Żydzi tworzą antysemityzm” – pisały w tytułach nasze gazety.

No, a teraz jakoby ten sam Makowski, o charakterystycznym i niezmiennym wyglądzie półgłówka i uśmiechu kretyna, miałby zostać jakoby konsulem. I to jeszcze w Los Angeles. I kto powie, że Polska to smutny kraj bez wyobraźni?

Jeśli rzeczywiście ten Makowski miałby być konsulem (informację tę traktuję jednak jako fake, na kolanie wymyślony przez Makowskiego, aby było o czym gadać z gazetą), to nic w zasadzie nie stałoby na przeszkodzie, żeby ministrem spraw zagranicznych został Pietrzak a rzecznikiem praw dziecka Trynkiewicz, lub jakiś ksiądz pedofil, jeśli z jakiś powodów Trynkiewicz by się nie zgodził. (RD)

2 komentarze dotyczące “Szorty Miss Derwish (41)

  1. Sobiepan Sobiepan

    Miss Derwish ! To ON jest komik !!!! A wygląda jak wkur…..ny dramaturg !!!!

    Polubienie

  2. Moim zdaniem Makowski to ambasadorska głowa. Powinien zostać ambasadorem w Waszyngtonie. Ostatnio Trump był bardzo samotny…

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: