EXTRASY SZUM&POCHODNE

Aniołki Charliego

Brzmi groźnie, wstrząsająco groźnie i tajemniczo a jest na swój sposób śmiesznie. Bo ponoć – tu cytuję – „wszczęto procedury prawne w celu ochrony dobrego imienia Narodowego Banku Polskiego i przeciwdziałania wypowiedziom podważającym zaufanie do konstytucyjnych organów państwa”.

W którym momencie to dobre imię zostało zachwiane tego do końca w komunikacie nie sprecyzowano, poza bardzo ogólnym stwierdzeniem, że – tu znów cytuje – „w ostatnich dniach dostrzegamy próby kreowania, powielania i utrwalania negatywnej opinii na temat Narodowego Banku Polskiego w wyniku nierzetelnych publikacji prasowych i internetowych dotyczących zarówno działalności NBP, jak i jego organów”.

Czyli zero konkretów, takie tam gawędy z mchu i paproci. No, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o to, o co prawdopodobnie chodzi.

Czyżby więc poszło o obsmarowane w prasie dwie blond-piździawki w dyrektorskich rangach? Niewykluczone.

Uczynne wiewiórki z NBP donoszą, że to właśnie najbardziej ubodło pana prezesa, plus pojawiające się miedzy wierszami sugestie, jakoby najbliższe współpracowniczki dobierał pod swój gust: mają mieć czym oddychać i mieć odpowiednie zawieszenie.

Na pierwszy rzut oka teoria ta ma ręce i nogi, bo najbliższymi osobami Glapy w banku jest Martyna Wojciechowska, oraz Kamila Sukiennik, które faktycznie mają raczej czym oddychać a i zawieszenie u nich całkiem, całkiem (choć to kwestia gustu rzecz jasna). To są te aniołki Charliego, z których Charlie jest bardzo dumny i z którymi pokazuje się przy byle okazji.
Do tej pory były to dla nas kompletne nonejmy, ale dzięki mediom nonejmami już nie są.

Pierwsza z nich jest dyrektorem Departamentu Komunikacji i Promocji, druga – wcześniej modelka i „specjalistka” od rajstop – szefową gabinetu pana prezesa, czyli naszego Charliego. Obie blond wenus, z wypisanym na twarzy przebiegiem, ale kto by tam będąc Charliem na przebieg patrzył. Nie wdając się w szczegóły jest czym przyszpanować, w raz na kolację połączoną ze śniadaniem.

Więc wracając teraz do wspomnianego na wstępie komunikatu, może w całej tej sprawie nie chodzi o dobre imię, tylko tajemnice licznych nadgodzin a z rozliczeniem tych zawsze w każdej, najlepszej nawet firmie jest problem.  Rzecz zaś w tym tak w ogóle, że jeśli nie wyjaśnia się wprost w jaki sposób to dobre imię instytucji się szarga i o co tak naprawdę chodzi, to pozostają domysły, lub zaobserwowane fakty do samodzielnego zinterpretowania, takie jak te o blondynkach.

W tej sytuacji – czekając na nieunikniony rozwój sytuacji – prezesowi Charliemu gratulujemy gustu i zdolności wychwytywania z rynku najzdolniejszych, cieszących oko fachowców i apelujemy o spokój, bo gdzie tu zamach na dobre imię, gdzie obraza, o zaufaniu nie wspominając. Bez przesady i bez nerwów błagam. A swoją drogą, pan prezes taki niby na pozór niewyględny, a proszę… (R)

9 komentarzy dotyczących “Aniołki Charliego

 1. vannelle

  „Obie blond wenus, z wypisanym na twarzy przebiegiem” – pyszne!

  Polubienie

 2. 2 blad dziwki joko dyrektori w NBP. To pis-polska

  Polubienie

 3. o gustach sie nie dyskutuje, jak wspomniales, Rebe, wiec o co ten caly szum o podwazaniu zaufania… Jedno mnie dziwi – ze instytucja publiczna, finanasowana z publicznych pieniedzy, nei publikuje siatki plac oraz CV swoich pracownikow… Oraz, ze jej szefostwo nie musi skladac oswiadczen majatkowych. Sedziowie musza, politycy takoz, radni – nie gorsi, a tutaj instytucja finansowa, na styku WIELKIEGO prywatnego biznesu – i nie ma potrzeby sprawdzania legalnosci dochodow?

  Polubienie

 4. a propos gustow…. obie damy takie bardzo podobne w swoich stylizacjach, czyzby ten sam Magister Elegantium je ocenial????

  Polubienie

 5. Sobiepan Sobiepan

  Magister elegantiarum !!!

  Polubienie

 6. Zbylut 9

  Cicioliny jak się patrzy

  Polubienie

 7. Sobiepan Sobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  Hiiii…..hiiiiii….hiiiiii…..Szanowny Jahu ! Nie bądźmy hipokrytami – gdyba „racja stanu” i stabilność finansowa naszej bankowości tego wymagała – też byś zatrudnił „rzeczone panie”. Nie zarzekaj się – w końcu nie są takie szpetne, jak niektóre inne, które prawie codziennie mówią przed kamerami – to co mówią. Wprawdzie ostatnio mało mówią a nawet odwracają się tyłem do kamer, ale co koszmar, to koszmar. Mogło by być jeszcze gorzej – wyobrażasz sobie gdyby „rzecznikiem” kogoś tam była……. no wiesz, kogo mam na myśli. Słupki opadły by natychmiast w statystykach – a słupki to teraz bardzo ważna sprawa. Albo je kradną (jak na Mierzei Wiślanej), albo „samoczynnie” opadają. Polityk z opadniętym słupkiem to już koniec, finito – jak mawiają na południu Italii.
  Ja ostatnimi czasy usilnie kombinuję – jak kupić sobie bank „za złotówkę” – na początek, nie musi to być żaden tam gigant – mogą być dwa mniejsze. No bo skoro uchwalili ekspresowo takie prawo. Wprawdzie niektórzy ostrzegają, że pieniądze szczęścia nie dają, ale wolał bym się o tym przekonać osobiście. Raz kozie śmierć !!!

  Polubienie

 8. Sobiepan Sobiepan

  P.S. a ta fotka na Instagramie pt. „CZARNY PIĄTEK” – Ty to masz wyczucie sytuacji !!!!

  Polubienie

 9. Przecież to widać od razy w gabinecie u Glapci dwie blondi robią spektakl lesbian sex a Glapcio w tym momencie drze łacha.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: