Polska dla ptaków

Grupa performerek znana pod facebookowym nickiem Czarne Szmaty jest doskonale znana chociażby z happeningów organizowanych przy okazji Parad Równości. Teraz na swój przewrotny sposób, obchodziły one święto 100-lecia odzyskania niepodległości.

Z tej właśnie okazji, w świąteczno-rocznicową niedzielę przebrały się za… orlice.

Miały dzioby, nieodzowne korony, czerwone płaszcze, złote legginsy oraz obowiązkowo białe kozaczki, znak wyróżniający prawdziwe i patriotyczne do cna Polki.

Pozowały w wymyślnych, ptasich ułożeniach ciała na Placu Piłsudskiego na tle papieskiego krzyża, czując na plecach oddech dwóch największych Polaków Lecha i Ziuta (kolejność nieprzypadkowa). Nie zaniedbały też innych ważnych miejsc i z gracją pofruwały też sobie przed świątynią tzw. opatrzności bożej, oraz przed stadionem narodowym. Zdjęcia wrzuciły potem do sieci, pod wspólnym hasłem „Polska dla ptaków”. (R)

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

5 myśli w temacie “Polska dla ptaków

 1. Drogi Panie, jeśli był pan świadkiem tego bolesnego wydarzenia, a nawet to fotografował, to powinien pan jako obywatel czym prędzej zawiadomić prokuraturę o przestępstwie. Bowiem te wątpliwej moralności panie dopuściły się przestępstwa polegającego na profanacji godła Polski a nie wykluczam że w grę wchodzi również obraza uczuć narodowych Polaków. Nie informując prokuratury o tym ubolewania godnym wydarzeniu, staje się pan automatycznie współuczestnikiem współwinnym przestępstwa i powinien pan ponieść z tego tytułu stosowną karę. Zakładam także, że reklamując te panie i ich wyczyny, zna pan również ich tożsamość, a więc tym bardziej będzie pan dla prokuratury cennym świadkiem. Radzę czym prędzej poczuć się obywatelem.

  Polubienie

 2. Mości Wodziński – w dodatku Arturze !
  Ludzie używają swoich głów do różnych celów – jedni np. do myślenia , inni zaś przeważnie do noszenia czapek. Niech Pan łaskawie sam zadecyduje – jak to jest u Pana – bo ja myślę …..pal sześć, co ja myślę…. w każdym bądź razie spróbować Pan może.
  Otóż pisze Pan do Pana Redaktora Jaha – ” ….jeśli był pan świadkiem tego bolesnego wydarzenia, a nawet to sfotografował, to powinien pan jako obywatel czym prędzej zawiadomić prokuraturę o przestępstwie….” itd.itd.
  Otóż – jeżeli według Pana – było to „bolesne wydarzenie”, to Pan Redaktor Jah powinien był zawiadomić raczej „Pogotowie Ratunkowe” – na jaką cholerę od razu „prokuraturę”. Prokuratura ma obecnie „pełne ręce roboty” -po zakończeniu „obchodzenia obchodów” a i zaraz po tym musi się zająć pewnym panem, który podał się do dymisji -” rozumi” Artur ??? Nie wiem co Pana skłania do tego, aby Pana Redaktora Jaha przemienić w „informatora” lub delikatniej mówiąc w „sygnalistę” na usługach „prokuratury” – przeważnie „głodnemu chleb na myśli” – jak powiada stare przysłowie. Zadaniem Pana Redaktora jest informowanie Czytelników – co tam w kraju się dzieje, a nie „donaszać”. „Rozumi” Artur ???
  Pilnowaniem najważniejszego obecnie „Placu” w Polsce – z pomnikami „dwóch największych Polaków” w naszych dziejach – zajmują się rozliczne tajne i jawne służby oraz dziesiątki kamer „monitoringu” – lepiej się do tego nie wtrącać, bo mogą być wdrożone „czynności” – „rozumi” Artur ???
  Jeżeli „występy” tych „gołębic” albo nie daj Boże „orlic” – tuż obok najważniejszego krzyża w Polsce – gdzie zstąpił Duch….tuz obok Grobu Nieznanego żołnierza i tuż obok najważniejszych pomników…nie wzbudziły w pilnujących tam „organach” absolutnie żadnych wątpliwości co do stosowności tego „występu” i niczego „nie pokalały” – to niech lepiej Artur „da se spokój” – nie należy „bez kozery” niepokoić „organów”. Może to też było w programie „obchodzenia obchodów” ! ” Rozumi” Artur ??? Nooo…teraz Artur może rozmyślać, do czego służy głowa !!!
  P.S. – tak przy okazji – może Artur trochę porozmyśla o ortografii !!!

  Polubienie

 3. arturze wodzinski gdzies ty tu wlaz pomiocie pisowski,sam se donos do prokuratury.a Redaktora Jacha zostaw w spokoju.To jest typowe dla pisbiomasy: latanie z morda na bliznich i donoszenie.

  Polubienie

 4. te artury to zmyły dla jaj, przecież nigdzie już tak nie myślą 🙂 No, może oprócz Torunia, Podkarpacia i niektórych gabinetów na Nowogrodzkiej

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.