POWIEDZIELI: Anonimowy polityk PiS

Anonimowy polityk PiS(oni już tak mają, wolą anonimowo), o tym czemu ma służyć kampania pomniejszania „wyborczego sukcesu PiS” i oczerniania partii w oczach wdzięcznego jej przecież społeczeństwa.

„To ma dwa cele. Z jednej strony chodzi o wdrukowanie ludziom przekonania o porażce prezesa Kaczyńskiego w tych wyborach, tak by opozycja miała lepszy punkt wyjścia do dalszych kampanii. Z drugiej – ma ona rozwibrować partię, zachęcić lidera do zdemontowania struktury sztabowej, która mimo trudnych warunków po raz kolejny dostarczyła zwycięstwo (…) Ludzie, którzy po Smoleńsku i tuż przed wyborami samorządowymi 2010 roku wbili nam rdzawy nóż w plecy, teraz biorą się za intrygi i recenzowanie naszej kampanii. Trudno o większą bezczelność. I prezes też to widzi, więc tą drogą wysyłam im sygnał: zatrzymajcie się, póki macie szansę”

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

Jedna myśl w temacie “POWIEDZIELI: Anonimowy polityk PiS

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.